کنگره گزارش بلومبرگ صرف $464 میلیون از پول خود را در انتخابات ریاست جمهوری تشکیل پرونده نشان می دهد

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ صرف $464 میلیون از پول خود را در کاخ سفید پیشنهاد با توجه به افشای ظ روز شنبه.

میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار — که خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود پس از راه اندازی آن در اواخر ماه نوامبر — همچنین فاش کرد هزینه $221 میلیون دلار در ماه ژانویه به تنهایی.

ریاست جمهوری برنامه های خود را آشکار جمع آوری کمک های مالی و هزینه های فعالیت به عنوان Jan. 31 چرا که آنها به صورت یک شنبه آخرین مهلت برای گزارش آمار و ارقام به کمیسیون انتخابات فدرال. پس از آن در انتخابات سال ماهانه hauls گزارش باید به FEC توسط کاخ سفید, کمپین نه فقط ارقام سه ماهه.

در فوریه. 6 دیابت برنی ساندرز ورمونت اعلام کرد جمع آوری کمک های حمل و نقل از 25 میلیون دلار در ماه ژانویه در تازه ثبت نام از قدرتمند خود توانایی جذب کمک های مالی.

ساندرز بوده است که منجر دموکراتیک درست وقتی که می آید به دریافت پول از حامیان اما بلومبرگ و همکار میلیاردر تام Steyer شده اند و جلوتر در هزینه های سوخت توانایی خود را به صدها میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود را.

در طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم روز پنجشنبه گفت که مبارزات انتخاباتی خود را و کمیته ملی حزب جمهوری خواه خواهد فایل جمع آوری کمک های مردمی گزارش نشان دادن آنها در ترکیب به منظور بالا بردن $60.5 میلیون در ماه ژانویه است.

در سهشنبه, تبلیغات, تجزیه و تحلیل بلومبرگ گفت: صرف بیشتر در رسانه های سنتی از هر نامزد ریاست جمهوری تا کنون با $338.7 میلیون مبلغ سرمایه گذاری که در آن نقطه با شکوه سابق باراک اوباما در سال 2012 مبلغ سرمایه گذاری از $338.3 میلیون.

چهارشنبه شب در نوادا بلومبرگ دموکراتیک رقبای انباشته شده بر او را به عنوان او ساخته شده و اولین حضور خود را در سال 2020 ریاست جمهوری اصلی بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>