کنگره گزارش: بایدن برنده کارولینای جنوبی در اول ابتدایی پیروزی 2020


گتی ایماژ

جو بایدن صحبت می کند در دانشگاه کارولینای جنوبی در کلمبیا, S. C., شنبه شب بعد از شبکه ها و آسوشیتد پرس بینی او برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه.

جو بایدن قاطعانه برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه روز شنبه به معاون سابق رئیس جمهور اولین پیروزی در سال 2020 نامزد نبرد و پشت سر هم حرکت پیش از بحرانی سه شنبه مسابقات هفته آینده.

شبکه های به نام در این مسابقه برای بایدن ثانیه پس از نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. شرقی. با حدود 45 درصد از آرا در ایالت ورمونت برنی ساندرز بود پشت بایدن و تاجر میلیاردر تام Steyer در مقام سوم قرار گرفت. Steyer که سرمایه گذاری میلیون ها دلار در کارولینای جنوبی مسابقه کاهش یافته و از اواخر روز شنبه.

سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg ماساچوست ایالت الیزابت وارن و مینه سوتا بهداشت ، ctq ازمایش کرده به مراتب پشت سر سه. سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ قلم چهار سال 2020 نامزد مسابقات است و با تمرکز بر 14 متحده که به رای سوپر جمعه, آوریل 3.

کارولینای جنوبی بود که به طور گسترده ای دیده می شود که باید برنده برای بایدن که با هدف به نسیم جایگزین برای خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی Sanders.

بایدن یک درخواست تجدید نظر مستقیم به سوپر شنبه رای دهندگان در تهران در کلمبیا S. C. و jabbed در ساندرز گفت: مردم نمی خواهند یک “انقلاب است.”

“اگر دموکرات ها می خواهند یک نامزد که یک دموکرات مادام العمر دموکرات افتخار دموکرات اوباما-بایدن دموکرات و سپس به ما ملحق می شود.”

بایدن انتخاباتی ممکن است لذت بردن از فقط یک کوتاه مدت افزایش, اما, او به عنوان چهره تندتر آزمون در روز سه شنبه. ساندرز است با شکوه انتخابات از ایالت از جمله کالیفرنیا و تگزاس و پیشتاز در نظر سنجی های ملی با توجه به RealClearPolitics.

“اگر بایدن می تواند پیروزی در ایالت های جنوبی مثل آلاباما, آرکانزاس, کارولینای شمالی, Oklahoma, تنسی و تگزاس و عبور از 15% نماینده آستانه در ایالتی مثل کالیفرنیا او را محکم موقعیت خود را به عنوان ساندرز جایگزین” نوشت: تحلیلگران در Beacon سیاست مشاوران در یک توجه داشته باشید در روز جمعه. این هفت متحده به علاوه هفت و آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا, رای, روز سه شنبه.

بخوانید: سه شنبه: دموکرات ها مبارزه با بیش از نماینده به عنوان امید می تواند محو شدن سریع برای متوسط رقبا به Sanders.

ساندرز برگزار شد تجمع روز شنبه در وارن ایالت ماساچوست و پیش بینی اعتماد به نفس به عنوان دولتی که رای دهندگان آماده برای رفتن به پای صندوق های رای روز سه شنبه. “اگر ما بزرگترین انتخابات در تاریخ ماساچوست اصلی ما در اینجا می توانید برنده در ماساچوست ما می تواند برنده نامزدی حزب دموکرات را می توانیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ما می تواند تبدیل این کشور” ساندرز گفت: در بوستون با توجه به بوستون هرالد.

آفریقایی-آمریکایی رای کلیدی در کارولینای جنوبی و بایدن به ثمر رساند بحرانی تایید شده در روز چهارشنبه از کنگره جیم Clyburn بالاترین-رتبه بندی سیاه و عضو کنگره است. Buttigieg, Klobuchar و وارن را انجام ضعیف در نظر سنجی از رای دهندگان — که حدود 60 درصد از کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان.

کارولینای جنوبی ارائه می دهد 54 نمایندگان از 1,991 مورد نیاز خود را کسب نامزدی حزب دموکرات در اولین رای گیری در حزب کنوانسیون در ماه جولای. جلوتر از شنبه اولیه ساندرز رهبری در نماینده شمارش و پس از Buttigieg بایدن وارن و Klobuchar با توجه به ردیاب توسط NBC News.

مراقبت های بهداشتی که منجر شد موضوع در میان کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان با توجه به آسوشیتد پرس. ساندرز’ دستور کار شامل “مدیکر برای همه” لغو بدهی های دانشجویی و کاهش نابرابری درآمد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به رنگ ورمونت سناتور دیگر دموکرات ها به عنوان یک تهدید برای آمریکا رفاه و بازار سهام ایالات متحده DJIA, -1.39%, حتی آن را به عنوان قرقره از شیوع کروناویروس.

جزئیات: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس دموکرات’ نگرانی خود را از coronavirus دست زدن به ‘جدید جعل” به عنوان شیوع جغجغه بازار سهام است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در شب جمعه خواست جمهوری خواهان برای رای دادن در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه و انتخاب کنید که او به عنوان “ضعیف ترین” نامزد شده است. دولت باز اولیه به معنی رای دهندگان ممکن است شرکت در هر مسابقه. کارولینای جنوبی حزب جمهوری خواه لغو اصلی آن یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها به قراضه ایران نامزد مسابقات این چرخه.

“من فکر می کنم شاید دیوانه برنی است آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد ساندرز در یک تجمع در نورت چارلزتن, S. C., پس از درخواست مخاطبان به تشویق برای دموکرات آنها فکر می کردند او می تواند ضرب و شتم ساده ترین در ماه نوامبر. ساندرز به نام تهمت خطرناک ترین رئیس جمهور مدرن در تاریخ ایالات متحده است.

بایدن درخواست تجدید نظر به میانه شامل تعهد خود برای ساخت در قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare به نام بعد از رئیس جمهور خدمت کرده زیر هشت سال. بلند محبوب با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی سابق معاون رئیس جمهور همچنین پیشنهاد ایجاد استانداردهای ملی برای ارزیابی های خانه به عنوان بخشی از تلاش برای مهر کردن تبعیض نژادی در املاک و مستغلات میباشد.

طولانی مدت تقلا برای نامزدی را در بالا بردن امکان رقابت کنوانسیون که در آن هیچ نامزد برنده خواهد شد سحر و جادو تعداد نمایندگان در اولین رای گیری در این تابستان کنوانسیون در میلواکی است. آخرین زمان دموکراتها کنوانسیون گذشته رفت رای اول شد 1952.

در حال حاضر نگاه کنید به: چگونه دموکرات ها می تواند در نهایت به بن بست رسیده در انتخابات ریاست جمهوری نامزد برای اولین بار در 68 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>