کنگره گزارش: بایدن دوباره پدیدار می شود به عنوان مورد علاقه دموکراتیک در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان ساندرز در تلاش برای به بازی گرفتن

آن را در حال حاضر دو مرد در رقابت های مقدماتی حزب دموکرات برای حق به صورت خاموش در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و جو بایدن ناگهان همه شتاب در کنار او.

معاون سابق رئیس جمهور دستگیر 10 از 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه مصرف سرب بیش از رقیب رئیس بهداشت ، برنی ساندرز در مهم و حیاتی نماینده دفعات مشاهده شده است. ده روز پیش بایدن کمپین تقریبا به نظر می رسید مرده در آب پس از او به پایان رسید به شدت در آیووا و نیوهمشایر.

فقط به عنوان مهم بایدن به دست آورده و از حمایت گسترده تر تکه دموکراتیک رای دهندگان نشان می دهد او می تواند دونده جلو در کشت و آینده مسابقات.

دور بعدی رای گیری صورت می گیرد یک هفته از هم اکنون با میشیگان بودن این جایزه است. تازه ترین نظرسنجی بایدن صعودی به سرب است.

در حالی که شب گذشته خروج سنجی نشان داد که گسترده به اشتراک گذاری دموکراتیک رای دهندگان به یک “مطلوب” از سوسیالیسم خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت نبود قادر به ترجمه که پشتیبانی به اندازه کافی رای.

حزب دموکرات در کاخ سفید امیدوار ورمونت سناتور برنی ساندرز آدرس هواداران در یک تجمع.

گتی ایماژ

برخی از دو سوم از رای دهندگان دموکرات گفت: چیدن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آنها بود اولویت است. تنها یک سوم گفت: آنها ترجیح نامزدی که مورد توافق بیشتر با دیدگاه های خود را.

“سه شنبه نشان داد که دموکرات ترین ارزش “electability” و با افتتاح متوسط و خط, معاون رئیس جمهور بایدن روشن است ذینفع از این رای” تحلیلگران در مشاوره شرکت ارتفاع امنیت گفت.

در آخرین شمارش بایدن برنده 585 از 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری آشکار با توجه به NBC News tracker. ساندرز به شمارش 506 نمایندگان.

جزئیات:بایدن قفسه رشته از سه شنبه به عنوان برنده ساندرز طول می کشد کالیفرنیا

ساندرز سالم نزدیک به فاجعه شب با پیروزی کالیفرنیا ترین و بزرگ ترین نماینده غنی از دولت دموکراتیک اولیه. حتی پس از آن حاشیه خود تقریبا به عنوان فرمانده به عنوان مبارزات انتخاباتی خود امیدوار بود.

بخوانید: چه اتفاقی می افتد اگر هیچ کس برنده دموکراتیک اولیه آشکار?

یک بار بزرگ و درهم و برهم دموکراتیک زمینه محدود به فقط دو مرد.

تاجر ثروتمند و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که صرف صدها میلیون دلار به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود پس از انجام ضعیف. ماساچوست ایالت الیزابت وارن به دنبال کت و شلوار در روز بعد.

مرتبط با:رادیو فردا برنده سه شنبه آگهی های جنگ اما نه رای در یک نمودار

دو نامزد چپ ایستاده یک جفت سفید septuagenarians یک نتیجه تعجب آور برای متنوعی حزب دموکرات است. بایدن 77 و Sanders, 78, خواهد بود, قدیمی ترین مردان برای همیشه در صعود به ریاست جمهوری اگر آنها غالب بر 73 ساله مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن و ساندرز ندارد و در حد معمول است اما ترک و رای دهندگان با استارک انتخاب است.

متوسط دموکرات او در طول زندگی حرفه ای طولانی بایدن وعده داده است به ساخت تدریجی در سیاست های رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، او را صدا تا حدودی لیبرال تر تن در سال 2020 مقدماتی اما خودداری از طرح های بزرگ را برای بازسازی این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی و یا تغییر شکل اقتصاد است.

ساندرز صرف یک عمر نرده علیه وال استریت و “واشنگتن استقرار” تعهد عمده تغییرات در اقتصاد عمل می کند. بحث برانگیز مدیکر-برای-تمام طرح مثلا حذف بیمه خصوصی.

جزئیات:برنی ساندرز است که مبارزه با این مهم رای دهندگان و است که می تواند خود را به آتش کشیدند

در حالی که ساندرز به آرای خوبی در سر-به-سر matchups در برابر تهمت بسیاری از پیشرو دموکرات ها در واشنگتن و در سراسر کشور نگران است که ساندرز از دست می دهند به آسانی در پاییز شاید هزینه این حزب کنترل از خانه در ایالات متحده.

رهبران حزب به دنبال متحد کردن اطراف بایدن در هفته گذشته برای جلوگیری از ساندرز از به دست آوردن یک غیر قابل عبور سرب در نمایندگان. فقط روز قبل از سه شنبه رقبای پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری و انداخت حمایت خود را پشت بایدن.

آنچه را نیز کمک کرد بایدن یک شیفت در سه شنبه نسبت به بیشتر ایالت های جنوبی با dollops از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی های متوسط بیشتر بخشی از پایه دموکرات. انجام آنها او را به یک مهمانی بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی یک هفته پیش و کمک بایدن پیروزی روز سه شنبه در تگزاس و کارولینای شمالی, آلاباما و تنسی است.

ساندرز تا حدودی جبران بایدن بزرگ لبه با رای دهندگان در حال اجرا تا بزرگ حاشیه با رای دهندگان اسپانیایی اما او نیست تولید این نوع از مشارکت او وعده داده شده با رای دهندگان و یا طبقه کارگر سفیده. که یک فقیر فال برای آینده مسابقات.

در کنار تخته سنگ مقدماتی در تاریخ 10 مارس بایدن به احتمال زیاد مورد علاقه در میسوری و می سی سی پی. انتقادی دولت به سازمان دیده بان است میشیگان که در آن ساندرز برنده باریک ناراحت پیروزی هیلاری کلینتون در سال 2016. تمام سه کشور بزرگ آفریقایی-آمریکایی از منطقه ،

میشیگان به نظر می رسد در ابتدا برای یک بایدن برنده شدن در نور های اخیر شتاب باریک شانس که ساندرز می تواند تکمیل گشت.

یک پیروزی بزرگ توسط بایدن در میشیگان نیز ممکن است او را در یک مسیر روشن برای دوختن لباس نامزدی قبل از کنوانسیون دموکراتیک در تابستان آینده. اگر او به شرح زیر است تا با پیروزی در فلوریدا دو هفته از در حال حاضر او می تواند در ساخت نشدنی منجر شود.

ساندرز هنوز یک صندوق جمع آوری استفاده بیش بایدن — در حال حاضر — و یک پایه, هاردکور, حامیان بعید به صحرا او را. در عین حال آن را سخت خواهد بود برای او برای رسیدن بایدن مگر اینکه او می تواند یک راه باریک از ایالات غرب میانه. تعجب خود را از دست دادن در مینه سوتا کست شک در توانایی های خود را به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>