کنگره گزارش: بایدن قفسه سوپر جمعه برنده در جنوب به عنوان ساندرز طول می کشد کلرادو و ورمونت


بریجت بنت/خبرگزاری گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مدعی رهبری نماینده نژاد پس از پیروزی متحده از جمله کارولینای شمالی و ویرجینیا در سه شنبه.

جو بایدن نشان داد قدرت در جنوب در سه شنبه دموکراتیک مقدماتی racking تا برنده در سراسر منطقه به عنوان نگاه او به نگه کردن افزایش رئیس خود را رقیب برنی ساندرز.

ساندرز در زمان کلرادو و خانه اش در ایالت ورمونت, شبکه پیش بینی شده است. نظرسنجی بسته شده در 9 p. m. شرقی در تگزاس اما نتایج خیلی نزدیک به در تماس است و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر است.

رای دهندگان در 14 متحده بازیگران برگه های رای در بزرگترین روز نامزدی تقویم به تاریخ و بازده را ادامه خواهد داد به رول گذشته 11 p. m. شرقی. بایدن برنده, آلاباما, کارولینای شمالی, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا با توجه به پیش بینی.

روز سه شنبه مسابقات به عنوان معتدل و دموکرات بودند تجمع در اطراف سابق معاون رئیس جمهور بایدن پس از تعیین برنده در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه. میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در رای گیری برای اولین بار روز شنبه, داشتن قلم اوایل مسابقات. ماساچوست ایالت الیزابت وارن مبارزه بود برای خانه, دولت به عنوان نتایج بیش از حد نزدیک به تماس و پس از آن نظرسنجی بسته شده در 8 p. m. شرقی.

بخوانید: چگونه مایک بلومبرگ مسلط در سه شنبه تبلیغات — در یک نمودار.

نظر سنجی بسته شد و پس از سهام DJIA, -2.94% دیدن-اره در یک جلسه معاملاتی پس از نیم نقطه بهره-نرخ بهره توسط فدرال رزرو بود که با هدف ثبات اقتصاد از خرید اینترنتی مربوط به گسترش coronavirus.

فوق العاده روز سه شنبه مسابقات ارائه حدود یک سوم از نمایندگان متعهد به جولای دموکراتیک ملی کنوانسیون: 1,357 از 3,979. به تصرف نامزدی در اولین رای گیری یک نامزد خواهد شد و نیاز به یک اکثریت نمایندگان متعهد — حداقل 1,991. وال استریت ژورنال ردیاب نشان داد بایدن پیش رو سه شنبه شب با 174 نمایندگان و ساندرز با 112.

کارولینای شمالی ارائه می دهد یکی از بزرگترین نماینده hauls شب با 110. ویرجینیا 99 نمایندگان در حالی که ورمونت است 16. دموکراتها نمایندگان تعلق می گیرد به همان نسبت بر اساس عملکرد در هر دولت است. خروج سنجی پیشنهاد بایدن پیروزی در جنوب شد و به شدت رانده شده توسط رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی.

یک نبرد طولانی برای نمایندگان خواهد بالا بردن شانس رقابت کنوانسیون که در آن هیچ نامزد برنده خواهد شد به تعداد مورد نیاز از نمایندگان در اولین رای گیری در این تابستان کنوانسیون در میلواکی است. آخرین زمان دموکراتها کنوانسیون فراتر رفت و برای اولین بار رای گیری شد 1952.

در حال حاضر نگاه کنید به: چگونه دموکرات ها می تواند در نهایت به بن بست رسیده در انتخابات ریاست جمهوری نامزد برای اولین بار در 68 سال است.

سوپر شنبه متحده Alabama, آرکانزاس, کالیفرنیا, کلرادو, مین, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, Oklahoma, تنسی, تگزاس, یوتا, ویرجینیا و ورمونت. ساکنان ایالات متحده آمریکا, قلمرو ساموآی آمریکا و دموکرات ها در خارج از کشور و همچنین صندوق های رأی رفتند.

قبل از انتخابات بسته جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره پیشنهاد کرد که “دموکراتیک استقرار” است که در تلاش برای تضعیف ساندرز’ شانس برنده شدن نامزدی اما گفت: بایدن بود “بهتر است.”

“هر کس که در آن است برای من مهم نیست,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “هر کس آن است که ما آنها را در. کار ما انجام داده ایم بازسازی ارتش ما قویترین اقتصاد ما تا به حال همه از چیزهایی که ما انجام داده ایم من را در کسی,” او گفت:.

بایدن پیروزی در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه رو به معاون سابق رئیس جمهور که ارائه شده است متوسط جایگزین برای خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی Sanders. که در آن ساندرز پیشنهاد مدیکر برای همه و از بین بردن خصوصی سلامت بیمه, برنامه, برای مثال, بایدن متعهد به ساخت در قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا Obamacare.

ساندرز برای سال ها به دنبال تبدیل سیاست آمریکا و ایالات متحده در سیستم اقتصادی و در دستور کار خود شامل لغو بدهی های دانشجویی ممنوع fracking و کاهش نابرابری درآمد.

بلومبرگ تحت سلطه رقبای خود را در هزینه های فوق العاده سهشنبه تبلیغات و مزیت خود را با ads mirrors خود را به طور کلی بزرگ لبه با پول دموکراتیک مسابقه. او خود بودجه مبارزات انتخاباتی گزارش داد هزینه بیش از 400 میلیون دلار تا کنون در این مسابقه در تازه ترین دور از مالی آشکار به خوبی جلوتر از ساندرز کمپین مبلغ سرمایه گذاری از حدود 123 میلیون و بایدن را صرف فقط 63 میلیون دلار.

بلومبرگ به حال یک شب ناامید کننده در اوایل سه شنبه شب. او تنها پیروزی در ساموآ آمریکا. هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard نیز در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات بنا به گزارش برنده یکی از این سرزمین داشت.

نیویورک میلیاردر نشان داد هیچ نشانه ای از دادن پیشنهاد خود را گفتن حامیان “ما در حال رفتن به آن را انجام داده.” صحبت کردن در وست پالم بیچ فلوریدا., بلومبرگ گفت که او این منابع به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا و دیگر کلید متحده است.

روز دوشنبه سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq و پیت Buttigieg ایالات پشت بایدن را پیشنهاد ریاست جمهوری به عنوان حزب دموکرات را بال متوسط درهم به افزایش او تنها چند ساعت قبل از رای گیری آغاز شد و در سه شنبه متحده است.

به عنوان آسوشیتد پرس نوشت, آن را منعکس عمیق نگرانی از دموکراتیک استقرار که ساندرز قرار بود برای به دست گرفتن قابل توجه نماینده رهبری از روز سه شنبه مسابقات.

جزئیات: Buttigieg, Klobuchar پرتاب حمایت بایدن در آستانه سه شنبه.

ویکتور Reklaitis کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>