شاهدانه دیده بان: مردم می خواهند ارزان علف های هرز و شفق شاهدانه است که پرداخت قیمت

کانادایی ها می خواهند ارزان علف های هرز که بزرگ نیست برای شرکت هایی که می خواهید را گران شاهدانه.

شاهدانه شرکت در کانادا به مدت طولانی وعده داده شده “فوق العاده حق بیمه” محصولات برخی از رفتن تا آنجا که پیش بینی تقاضا برای $100 گرم از این گیاه است. مصرف کنندگان در کانادا می رویم راه دیگر نیز شفق قطبی شاهدانه, Inc. ACB, +0.68% ACB, +2.08% خلاصه پنج شنبه در یک گزارش درآمد که نشان داد در سه ماهه زیان بیش از C$1 میلیارد.

رئیس امور مالی گلن Ibbott گفت: در یک کنفرانس تلفنی که 17 درصد از کانادا شاهدانه بازار شد خرید ارزان علف هرز کمتر از C$9 ($6.79) یک گرم از دسامبر تا از فقط 2 درصد بیش از فصل تابستان است. در ضمن حق بیمه گلدان رفت از سهم بازار در اواسط 30 درصد محدوده به 17٪.

“پس [در آن زمان] سخت به نوبه خود” Ibbott گفت: در تماس است.

شفق قطبی متمرکز در درجه بالا شاهدانه در آن ویسلر تسهیلات و در مارک های خاص تحت اجرایی تری غرفه و رئیس سابق شرکت افسر مخفی Battley. شفق قطبی خود را تغییر رهبری اما و مدیران روز پنجشنبه گفت که قصد دارد برای راه اندازی یک نام تجاری ارزان تر به نام روزانه ویژه.

همچنین نگاه کنید به: شفق قطبی شاهدانه covets کالیفرنیا علف های هرز کشت اما نمی تواند تلفظ یک کلمه به درستی

شفق قطبی اظهارات در تماس روز شنبه بازتاب گسترده ای در روند این بخش از سراسر کشور در هر حوزه قضایی — کسانی که لذت بردن از خرید و شاهدانه می خواهید ارزان قوی, علف های هرز و صحبت با کیف پول خود را با توجه به پی تحلیلگر مالی Jason Zandberg. فشار برای ارزان قابلمه تقریبا اجتناب ناپذیر او گفت: اما Zandberg و مدیران صنعت بودند و غافلگیر چگونه به سرعت تقاضا وارد شده است.

“واضح است که بیشتر تولید حشیش بیش از تقاضا است اما انتظار نداشتم رو به پایین قیمت گذاری فشار برای علف های هرز این زودی فقط بیش از یک سال به این حقوقی بازار” Zandberg گفت: در یک مصاحبه تلفنی در اواخر روز پنجشنبه.

تقاضا برای کمتر هزینه ماری جوانا در حال حاضر به پایین رانده شده قیمت که در آن شفق قطبی می تواند خود را به فروش علف هرز 10 درصد به C$4.76 یک گرم در فقط سه ماه و Zandberg گفت تیم او انتظار دارد که مشابه کاهش در سه ماهه جاری. شفق قطبی پرداخت همان هزینه را برای رشد و بسته بندی و فروش گلدان که به معنی کاهش حاشیه Zandberg اشاره کرد.

پر درآمد پوشش: شفق قطبی شاهدانه سهام پس از افزایش وخیم گزارش درآمد و 1 میلیارد دلار از دست دادن

ارزان تر علف های هرز نیز ممکن است صدمه دیده شفق قطبی در راه های دیگر. این شرکت به تازگی وعده داده بانکداران آن است که در ازای کاهش فوری آن تعهدات را گزارش مثبت سود قبل از بهره و استهلاک مالیات و استهلاک در پایان سال مالی. عدم انجام این کار خواهد نقض شرایط استفاده از C$162 میلیون ارشد امن وام های بلند مدت.

“شفق چهره بسیاری از headwinds,” Zandberg گفت. “هنگامی که شما شروع به دیدن قیمت شاهدانه در کاهش آن را به سخت تر به ضربه که [Ebitda] نقطه عطف. آنها به ویژه نقدی-غنی برای یک سازمان از اندازه آن و وجود دارد بسیاری از عوامل در بازی در اینجا.”

میل به ارزان, ماری جوانا نیز آسیب دیده و عالی شاهدانه Co. Inc.’s آتش +0.00% SPRWF, +1.14% نتایج جستجو — شرکت ذکر شده تقاضا برای ارزان تر علف های هرز به عنوان یکی از چهار دلیل آن را رها مالی خود را تا سال 2020 راهنمایی پنج شنبه بعد از ظهر.

شفق قطبی را به ایالات متحده داد و ستد سهام اضافه شده یک پنی به $1.47 در معاملات روز شنبه پس از گزارش درآمد. شاهدانه ETF THCX, +0.18% بسته 0.2%.

دیدن همه MarketWatch شاهدانه که پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>