شاهدانه تماشا کنید: اختصاصی: گلدان شرکت Cronos دریافت SEC تحقیق

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده است یک پرس و جو به Cronos Group Inc., یکی از بزرگترین شاهدانه تولید کنندگان در کانادا درخواست این شرکت با حفظ سوابق مربوط به چگونه آن را به رسمیت می شناسد خاص درآمد با توجه به داخلی Cronos ارتباطات reviewed by MarketWatch.

در ایمیل ارسال شده به کارکنان از شرکت وکیل در مارس 10, Cronos CRON را +2.80% CRON را +4.77% آموزش کارکنان برای حفظ برخی از سوابق مربوط به “محرمانه و غیر دولتی درخواست توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار.” SEC بخش از اجرای درخواست کرده است که این شرکت در حفظ و حراست تمام سوابق در مورد شناخت درآمد مربوط به صورت فله-رزین خرید و فروشی فروش از زیست توده و یا سایر محصولات با توجه به ایمیل و یک سند متصل. عمده رزین است که یک نوع شاهدانه تمرکز و توده ماری جوانا که از آن شرکت ها به طور معمول استخراج نفت برای vape محصولات و یا خوراکی.

Cronos و در ثانیه کاهش یافته است به نظر.

Cronos — کانادا با مجوز گلدان تولید کننده حمایت $1.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری از توتون و تنباکو شرکت Altria Group, Inc. MO -3.18% — گفت: در یک ثانیه تشکیل پرونده در مارس 2 که آن را انجام یک بررسی داخلی به آن شیوه های حسابداری اطراف خرید ماری جوانا و عصاره عمده فروشی درآمد. Cronos اعلام کرد که به عنوان یک نتیجه از بررسی آن را به چاپ مجدد سه چهارم از صورتهای مالی برای سال 2019 خواهد شد و گزارش C$2.1 میلیون نفر در کاهش درآمد برای سه ماهه اول و C$5.1 میلیون دلار برای سه ماهه سوم. این شرکت همچنین فاش کرد که این امر به احتمال زیاد گزارش “یک یا چند” مواد ضعف در کنترل های داخلی مربوط به گزارشگری مالی.

همچنین نگاه کنید به: Cronos پرداخت 300 میلیون دلار برای کوچک CBD شرکت و مدیر عامل شرکت خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت می ایستد به جمع آوری 120 میلیون دلار از آن

Cronos آموزش کارکنان به بحث و پرس و جو و به اقدامات فوری برای حفظ سوابق قدمت آن به تاریخ 1 ژوئیه 2018 سند می گوید. سند دستور Cronos کارکنان به حفظ سوابق مربوط به معاملات خاص مذاکرات و دیگر معاملات با MediPharm Labs Corp آزمایشگاه +4.61% یک کانادایی استخراج کسب و کار; TerrAscend Corp. TER -3.50% که در عمل درمانگاه ها در کالیفرنیا و جاهای دیگر; و کانادا با مجوز تولید میراث شاهدانه منابع Corp. CANN, +4.17% و 48North شاهدانه Corp. NRTH, -29.03% همراه با شرکت های تابعه شرکت.

48North و میراث شاهدانه کاهش یافته است به نظر. MediPharm و TerrAscend نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Altria پرداخت 1.8 میلیارد برای به دست آوردن 45 درصد سهام در Cronos در دسامبر 2018 همراه با حکم است که اگر اعمال بالا می برد که سهم به 55 درصد است. معامله به ساز مارلبورو و دیگر دخانیات مارک های منحصر به فرد مشارکت در شاهدانه بخش تنها چند ماه پس از کانادا به طور کامل قانونی علف های هرز. Altria نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Cronos سهام تضعیف 73 درصد در سال گذشته به عنوان S&P 500 شاخص SPX +0.47% کاهش 14.2%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>