شاهدانه تماشا کنید: Coronavirus و شاهدانه: Vape عرضه این نگرانی وجود دارد که با توجه به چین shutdown

در میان گسترده در بازار فروش با توجه به نگرانی سرمایه گذاران COVID-19 شیوع شاهدانه شرکت ها نیز باید به رقابت با اختلالات مربوط به بخارساز سخت افزار, اکثریت قریب به اتفاق است که در چین تولید می شود.

در حالت عادی سال, علف های هرز, شرکت های خرید vape سخت افزار از چین انتظار زمستان اختلال تقریبا یک ماه اطراف و سال جدید قمری است, اما coronavirus است که انتظار می رود به گسترش است که یکی دیگر از مکث سه تا شش هفته با توجه به KushCo Holdings, Inc. KSHB, -2.00% مدیر اجرایی نیک Kovacevich. بسیاری از شرکت ها مواجه نگردند تا پیش از سال جدید را جشن Kovacevich گفت.

“مردم به ماندن در کسب و کار, اما آن را خسته کننده و کمی مخل” Kovacevich گفت: بیش از تلفن. “دلیل مصرف آن در یک مدت زمان طولانی است که کارگران نمی تواند بازگشت به کارخانه های خود را به راه اندازی مجدد تولید.”

همچنین نگاه کنید به: چه کسی می گوید coronavirus نرخ مرگ و میر بالاتر از آنچه قبلا تصور

کانادا قانونی فروش vapes و دیگر مشتق از حشیش محصولات در اواسط ماه دسامبر یک تغییر به عنوان “شاهدانه 2.0” در این صنعت است. اما شبیه با اصلی اجرای تفریحی قانونی در کانادا وجود داشته است گسترده کمبود عرضه به عنوان محصولات پرواز کردن قفسه.

“ما نمی توانیم به اندازه کافی از این محصولات را به انجام برسانند تقاضا” Tilray Inc. TLRY, -3.92% مدیر عامل شرکت برندان کندی گفت MarketWatch این هفته است. “ما حمل محصول به آلبرتا که به فروش می رسد در شش روز و ما ادامه خواهد داد تا به سطح شیب دار به عنوان عرضه و تقاضا رمپ.”

“اگر ما به احساس تاثیر [coronavirus] ما احساس می کنید آن را برای اولین بار با 2.0 محصولات” کندی گفت: در یک مصاحبه تلفنی زیر Tilray گزارش درآمد این هفته است. “ما شده ایم گرفتن نگاه خوب در زنجیره تامین ما … گذشته از vape سخت افزاری ما می توانیم پیدا کردن منابع که عرضه بسیاری از محصولات اصلی ما در کانادا و بین المللی است.”

همچنین نگاه کنید به: Tilray قطره سهام پس از, درآمد, دست, $112 میلیون اختلال در شارژ

کندی گفت که Tilray عرضه vape محصولات خواهد بود “کمی از فشار دریچه تسکین مختلف از منابع بین المللی” و این که این شرکت در یک مقدار قابل توجهی از بدون مارک vape موجودی.

KushCo که به ارمغان می آورد در بیش از نیمی از درآمد خود را از vape محصولات سخت افزاری به اندازه کافی برای ادامه کسب و کار بیشتر به طور معمول Kovacevich گفت. اختلال خواهد شد و به احتمال زیاد رخ می دهد با سخت افزار است که بیشتر نادر است و یا سفارشی ساخته شده برای برخی از شرکت ها و شرکت ها نه به عنوان به خوبی عرضه شده نیز صدمه دیده است.

Vape فروش تمایل به رشد در برابر فروش خام ماری جوانا شناخته شده به عنوان گل به عنوان قانونی بازارهای قدیمی با توجه به Cy اسکات مدیر عامل شرکت مستقر در واشنگتن هدست, Inc., نزدیک برگزار شد ماری جوانا ارائه دهنده اطلاعات. زمانی که بازار باز می شود به اشتراک گذاری از گل به طور معمول آغاز شده است و در حدود 80% اما سپس آن قطره در طول زمان به جایی در 35 درصد به 50 درصد محدوده, او گفت:.

“بسیاری از آنچه ما می بینیم منعکس شده در این فروش مربوط به در دسترس بودن” اسکات گفت: بیش از تلفن. “پس از آن فقط یک ماده از چه چیزی آنها را می خرید و در کالیفرنیا وجود دارد گسترده تر در دسترس بودن بخار قلم و مصرف کنندگان بیشتر آشنا با فرمت.”

از دست ندهید: دادستان فدرال بررسی کالیفرنیا ماری جوانا شرکت گسترده پروب

مشکلات بالقوه با زنجیره تامین می رسند اضافه کردن به نگرانی در مورد vaping بیماری های مرتبط با ريه و جراحات است که علف های هرز از جمله شرکت های KushCo گفت: آسیب دیده و درآمد خود را در سه ماهه دسامبر. هدست داده گفت که فروش vapes کاهش یافته و تقریبا 5% بین ماههای اوت و اکتبر در کالیفرنیا کلرادو و واشنگتن اما پس از شروع به دوباره بجای اول برگشتن.

قبل از vape, بیماری, موضوع, شاهدانه شرکت های خرید سخت افزار از چین نیز به رقابت با افزایش تعرفه ها به دلیل تجارت جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>