شاهدانه تماشا کنید: تاج رشد سهام سقوط 7 درصد در اخبار کاهش شغل به عنوان شاهدانه بخش می شود

سایبان رشد Corp. سهام سقوط 4% پنج شنبه پس از کانادا شاهدانه شرکت اعلام کرد آن را برش 500 شغل به عنوان آن کاهش ظرفیت با بستن دو گلخانه ها و قفسه بندی برای برنامه های دیگر.

سایبان CGC, -5.35%
, علف هرز -5.55% شاهدانه رهبر بازار با تشکر از 4 میلیارد دلار سرمایه گذاری از نوشیدنی های غول پیکر, صورت فلکی برندها STZ, -1.71%, رنج می برد از همان مانع از عرضه بیش از حد است که رقبای خود روبرو هستند. علف هرز قانونی بخش تا به حال کندتر از حد انتظار شروع به میان کمبود رسانه های خرده فروشی. که مانع مجوز تولید از محصول خود را به مصرف کنندگان اجازه داده است بازار سیاه همچنان به رشد است.

“روشن شده است که تاج پوشش گسترده در فضای تولید شده است به مراتب بیش از آنچه در حال حاضر لازم است” گفت: Jefferies تحلیلگران اوون بنت و رایان Tomkins. این شرکت سالانه ظرفیت تولید تا 500.000 کیلوگرم در مقایسه با زمان صنعت فروش حدود 200000 کیلوگرم آنها نوشت: در یک توجه داشته باشید.

تاج گفت: این انتظار به رکورد قبل از مالیات مسئول C 700 میلیون دلار ($521 میلیون دلار) به C 800 میلیون دلار ($596 میلیون دلار) برای پوشش هزینه های بسته شدن. همچنین گفت که کشت در فضای باز است که در حال حاضر ارائه هزینه های پایین راه برای رشد شاهدانه از گلخانه ها و به آن اجازه می دهد برای دیدار با تقاضا برای محصولات است که با تکیه بر عصاره شاهدانه.

جزئیات:Tilray اسلاید 14 درصد به فشار گسترده تر شاهدانه بخش پس از درآمد نا امید

Jefferies گفت: اقدامات مثبت برای سود دهی که باقی مانده است دست نیافتنی برای بسیاری از شرکت ها در این بخش است. این هم یک سیگنال مثبت از رئیس جدید اجرایی دیوید کلاین که او “است که جدی در مورد القا مالی که دقت بسیاری شده اند به امید.”

کلاین به کار آمد از تاج آبجو آبجو صورت فلکی مارک های که در آن او رئیس امور مالی. صورت فلکی مصرف شده است کنترل بیشتری از سایبان در ماه های اخیر برکناری co-مدیر عامل شرکت بروس لینتون در تابستان گذشته و هل دادن بیشتر نظم و انضباط در این شرکت است.

ببینید در حال حاضر:دادستان فدرال بررسی کالیفرنیا ماری جوانا شرکت گسترده پروب

Stifel تحلیلگران تصریح کرد خود را خرید امتیاز در سهام و گفت: این اخبار نشان می دهد تاج در تلاش است به افتراق خود را از رقبا با توجه به وضعیت کنونی و آینده بازار است. “پیش از قانونی تاج و سرمایه گذاری به شدت نسبت به تمام پتانسیل دسته, نتایج و در حال حاضر این شرکت با در نظر گرفتن یک بررسی کامل از دارایی های خود را با دید بهتر به رده” تحلیل گران به رهبری اندرو کارتر نوشت: در یک توجه داشته باشید.

ببینید:مردم می خواهند ارزان علف های هرز و شفق شاهدانه است که پرداخت قیمت

KushCo Holdings, Inc. سهام KSHB, +1.02% شد پایین 0.7% در میان نگرانی هایی است که coronavirus که شکست در ووهان چین در اواخر سال گذشته است که صدمه زدن به تولید بخارساز سخت افزار بیشتر از آن است که در چین تولید می شود. در حالی که با سرعت از عفونت کاهش در چین محدودیت های مسافرتی و دیگر اقدامات با هدف مهار نگه داشته اند کارخانه های در حال اجرا در کاهش ظرفیت.

در حالت عادی سال, علف های هرز, شرکت های خرید vape سخت افزار از چین انتظار زمستان اختلال تقریبا یک ماه اطراف و سال جدید قمری است, اما coronavirus است که انتظار می رود به گسترش است که یکی دیگر از مکث سه تا شش هفته با توجه به KushCo اجرایی نیک Kovacevich. بسیاری از شرکت ها مواجه نگردند تا پیش از سال جدید را جشن Kovacevich گفت MarketWatch حداکثر A. Cherney.

“مردم به ماندن در کسب و کار, اما آن را خسته کننده و کمی مخل” Kovacevich گفت: بیش از تلفن. “دلیل مصرف آن در یک مدت زمان طولانی است که کارگران نمی تواند بازگشت به کارخانه های خود را به راه اندازی مجدد تولید.”

شاهدانه لوازم جانبی ساز Greenlane منابع GNLN, -5.10% پایین بود 3.7 درصد و نقطه عطف برندها TPB, -5.66% پایین بود 2.6%.

ببینید: سایبان رشد و گسترش دستاوردهای اما تحلیلگر برجسته مسئله ای که نادیده گرفته شده در درآمد

چگونه کالیفرنیا ‘علف های هرز راهبه’ تبدیل CBD به یک میلیون دلار کسب و کار

در جای دیگر در بخش سهام به شدت کاهش یافت و همراه با بازار گسترده تر به عنوان coronavirus نگرانی باعث دور تازه فروش. S&P 500 SPX -3.39% پایین بود 2.9 درصد و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -3.57% پایین بود 3.1% در ادامه فروش موجب ترس در مورد کوروناویروس.

خوانده شده در حال حاضر:سهام تا زیادی از روز چهارشنبه به دست آوردن عنوان coronavirus ساقه بازار

Cronos CRON را -0.67% CRON را 0.00 پایین بود 1.9%, Tilray TLRY, -10.47% پایین بود 6.6% و شفق قطبی شاهدانه ACB, -5.07% ACB, -4.83% پایین بود 3.6%. Aphria APHA, -6.68% APHA, -6.41% پایین بود 6 درصد OrganiGram OGI -4.12% پایین بود 2.8% و GW داروسازی GWPH, -3.63% پایین بود 1.9%.

این ETFMG جایگزین برداشت ETF MJ, -4.18% پایین بود 3 درصد شاهدانه ETF THCX, -4.83% پایین بود 2.7%.

شاهدانه تماشا کنید: برای همه MarketWatch را پوشش شاهدانه شرکت:اینجا را کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>