شاهدانه تماشا کنید: Aurora شاهدانه سهام در حال سقوط است به عنوان مدیر عامل مراحل پایین, ‘گسترده’ هزینه-طرح توجیهی برش و اعلام کرد

شفق قطبی شاهدانه, Inc. در اواخر روز پنجشنبه گفت که رئیس اجرایی تری غرفه بازنشسته است و در میان “تغییرات گسترده” برای کانادا با مجوز تولید, آخرین گلدان شرکت برای کاهش هزینه ها در میان یک بحران نقدی در این بخش است.

شفق قطبی مشخص شده یک کسب و کار “طرح تحول” در طولانی بیانیه ای که دقیق کاهش شغل و کاهش زیادی در ارزیابی برخی از دارایی است که این شرکت انتظار دارد که به تشخیص زمانی که آن گزارش مالی سه ماهه دوم سال 2020 نتایج در ماه فوریه است. شفق قطبی سهام ACB, -5.60% ACB, -5.16% کاهش بیش از 16 درصد در این جلسه طولانی پنج شنبه پس از متوقف اخبار پنج شنبه بعد از ظهر در حالی که پایین 5.6% در C$2.67 یا $2.

این شرکت گفت: آن را حذف کرده است حدود 500 کارکنان تمام وقت موقعیت یا حدود 17 درصد به 18 درصد از نیروی کار خود را — شفق قطبی گفت: در ماه سپتامبر آن را به حال 2,779 کارکنان همانطور که از پایان ماه ژوئن سال 2019 و رشد کرده بود به 3000 کارگران به سقوط. Aurora, برنامه ای برای ضبط دارایی-اختلال اتهام C$190 میلیون به C$225 میلیون و نوشتن فراز از C$740 میلیون به C$775 میلیون و گفت: آن را به هزینه های سرمایه ای تحت C 100 میلیون دلار برای سال مالی سال 2020 است.

شفق قطبی نیز دقیق اولیه سه ماهه دوم مالی سال 2020 نتایج مالی و گفت: این انتظار شاهدانه درآمد بین C$62 میلیون و C$66 میلیون دلار برای سه ماهه خالص از مالیات مالیات غیر مستقیم. خواهد بود که پی در پی از کاهش خالص شاهدانه درآمد C$70.8 میلیون; تحلیلگران به طور متوسط انتظار داشتند که کل خالص درآمد حاصل از C$78.8 میلیون, با توجه به FactSet.

در مورد اتهامات و نوشتن فراز شفق گفت که به لطف رشد برای شرکت های گلدان و “زمان شاهدانه شرایط بازار” آن را مورد بررسی “تمام عملیات کسب و کار و به این نتیجه رسیدند که برخی از دارایی ها و حسن نیت به عنوان ارزش در Dec. 31, 2019 تجاوز فعلی بازار منصفانه ارزیابی.”

“پس از این noncash اتهامات شفق انتظار باقی می ماند سازگار با آن تجدید نظر شده کل بدهی به حقوق صاحبان سهام, میثاق رفتن به جلو” را گفت.

شفق قطبی رئیس امور مالی گلن Ibbott گفت: در بیانیه ای که دارایی های اختلال عمدتا در آمریکای جنوبی و دانمارک و شرکت “هسته کانادا شاهدانه دارایی نهفته است با این noncash دارایی اختلال اتهامات عنوان شده علیه.”

این شرکت گفت: این امر تمرکز در هسته “مناطق” مانند کانادا بازار مصرف, کانادا, ماری جوانا پزشکی, بازار, تاسیس, پزشکی بین المللی بازار و بازار ایالات متحده از طرح های. که بیانیه و نوشتن فراز نشان می دهد که شفق قطبی را تا حد زیادی رها کردن جاه طلبی های بین المللی فراتر از ایالات متحده در این شرکت ایجاد کرده است عملیات در اروپا و آمریکای جنوبی است.

“ما اعتقاد داریم که در دراز مدت فرصت برای شفق باقی می ماند بسیار قانع کننده با وجود کندتر از پیش بینی نرخ رشد صنعت در کوتاه مدت,” Ibbott گفت. “ما همچنین بر این باورند رویکرد ما برای توجیه کسب و کار و محافظه کارانه ما بهبود ترازنامه موقعیت شفق قطبی در یک موقعیت با ثبات برای رشد پایدار رفتن به جلو است.”

شفق گفت که انتظار دارد “رکورد مقررات” انتظار کاهش قیمت و آینده مفاد حدود C$12 میلیون تقریبا همه از آن مربوط به محصول فروخته شده در فصل های قبلی. شفق گفت: این انتظار به نگه داشتن هزینه های بین C$40 میلیون و C$45 میلیون در سه ماهه پایان سال مالی سه ماهه چهارم سال 2020 است. شفق قطبی است که انتظار می رود به گزارش کامل مالی سه ماهه دوم نتایج on Feb. 13.

اخبار از غرفه خروج می آید کمتر از دو ماه پس از این شرکت اعلام کرد خروج از رئیس تجاری افسر مخفی Battley مرد به طور گسترده ای به عنوان چهره شرکت و یک جانشین بالقوه به غرفه. غرفه باقی خواهد ماند استراتژیک مشاور هیئت مدیره و جستجو برای دائمی جانشین در جریان است شفق در بیانیه ای گفت:. دو مدیران مستقل ملحق خواهد شد شفق مدیره در مجموع 10 عضو از جمله هفت مستقل آن را گفت.

قطع و یک بار هزینه مربوط به هزینه-برش انتظار می رود که در محدوده بین C$2 میلیون و C$4 میلیون به بیشتر های متحمل شده توسط مالی دوم و سوم و چهارم شفق گفت.

“این ترکیب تغییرات سازگار و شواهد از شفق قطبی تعهد به دستیابی به مثبت Ebitda و جریان وجوه نقد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز هم حفظ توانایی برای سرمایه گذاری در دراز مدت کانادا و جهانی شاهدانه بازار فرصت” این شرکت اعلام کرد.

شفق قطبی دهکدهای از دست داد 74 درصد از ارزش خود را در 12 ماه گذشته پس از بارها و بارها شکست برای دیدار با خود را به اهداف مالی. تحلیلگر تنزل رتبه یک بحث اوراق قرضه قابل تبدیل ارز بود که بسیار dilutive برای سهامداران و گزارش از خودی فروش بیشتر وزن روی احساسات.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید: شفق قطبی شاهدانه سهام اسلاید پس از dilutive اوراق قرضه معامله میکشد گسترده تر بخش پایین تر

مرتبط با: شفق قطبی شاهدانه سهام دچار بدترین روز در بیش از پنج سال تحلیلگر می گوید: “این امر می تواند منصفانه برای سرمایه گذاران به این باور آنها را

Jefferies تحلیلگر اوون بنت کاهش داد و انبار برای نگهداری از خرید پس از Battley خروج و گفت: این شرکت از دست داده است اعتماد سرمایه گذاران پس از بارها و بارها وعده یک دوره از عمل و بلافاصله پس از انتخاب دیگری.

مانند رقبای خود شفق تلاش کرده است برای تبدیل شدن به سودآور زیر سنگی اجرای قانونی شاهدانه در کانادا با نوار قرمز مانع از ایجاد شبکه ای از فروشگاه های خرده فروشی و اجازه می دهد بازار سیاه به رشد است.

همچنین نگاه کنید به: تمام بهانه شاهدانه شرکت های در حال ساخت برای یک محصول درآمد

با شرکت قادر به دریافت محصول خود را به مشتریان درآمد اعداد را نا امید سرمایه گذاران و نقد شمع کاهش یافته اند وادار شرکت به برخی از اقدامات از جان گذشته برای افزایش سرمایه. بسیاری از آنها با توسل به اقداماتی مانند فروش و اجاره-پشت املاک و مستغلات و یا لغو و یا تجدید نظر در شرایط قبلا توافق شده می پردازد.

کار برش خبر تنها چند روز پس از رقیب Tilray Inc. گفت: آن تخمگذار کردن 10 درصد از نیروی کار خود را یک حرکت که بنت استقبال در روز پنج شنبه.

ببینید: ایالات متحده خرده فروش گلدان MedMen می گوید آن است که تلاش برای استفاده از سهام به پرداخت صورتحساب خود در میان شاهدانه صنعت بحران نقدی

“هر دو شرکت نسبتا تیره مسیر سودآوری در حال حاضر بسیار بزرگ عملیاتی ردپای سابقه تهاجمی سرمایه گذاری خواهد شد و به احتمال زیاد نیاز به افزایش سرمایه در آینده نزدیک (در نظر ما),” بنت و Jefferies تحلیلگر Ryan Tomkins نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “با بسیاری از عوامل تأثیر فروش/حاشیه ناخالص مسلما کمتر قادر به کنترل opex (عامل هزینه) دقت می تواند یک کلید برای سودآوری است.”

غرفه خروج است و در عین حال یکی دیگر از مدیریت لرزش در بخش آینده پس از سایبان رشد Corp. CGC, -2.31% علف هرز -2.16% بروس لینتون سرنگون شد در ماه جولای و Aphria Inc.’s APHA, -4.77% APHA, -5.20% مدیر عامل سابق ویک Neufeld مجبور شد به مرحله پایین.

MarketWatch تحریریه کلودیا عسیس کمک به این مقاله است.

برای همه MarketWatch شاهدانه که پوشش کلیک کنید: شاهدانه دیده بان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>