شاهدانه تماشا کنید: Aurora شاهدانه درآمد: در اینجا می آید یک میلیارد دلار از دست دادن

هنگامی که شفق قطبی شاهدانه, Inc. هفته گذشته اعلام کرد که از بنیانگذاران و مدیر اجرایی تری غرفه خواهد بازنشسته شود, آن را نیز نشان داد یکی دیگر از از دست دادن آمده است: سه ماه کسری حدود یک میلیارد دلار است.

شفق قطبی ACB, -1.28% ACB, -1.44% برنامه ریزی شده است به گزارش مالی سه ماهه دوم نتایج صبح روز پنجشنبه و انتظار می رود که این نشان می دهد از دست دادن در مورد C$1 میلیارد دلار ($750 میلیون) با تشکر از حسن نیت و دارایی-اختلال اتهامات عنوان شده است که آن را فاش میان یک shakeup برای کانادا شاهدانه شرکت. شفق گفت: این برنامه ریزی و نوشتن فراز از C$740 میلیون به C$775 میلیون دلار در حسن نیت و همچنین C$190 میلیون به C$225 میلیون ارزش نامشهود اموال کارخانه و تجهیزات اتهامات عنوان شده علیه.

به عنوان MarketWatch قبلا گزارش شفق قطبی — و دیگر علف هرز کانادا شرکت ها — ساخته شده از یک دسته از ادغام در اوج گلدان-سهام شیدایی, خرید دارایی های با ارزش است که در حال حاضر به نظر می رسد به متورم می شود. شفق بود که شاه از چنین معاملات حاصل حدود 2.4 میلیارد دلار در حسن نیت در ترازنامه بخش بزرگی بود که از کسب آن از Medreleaf.

برای بیشتر از 4 میلیارد دلار بمب ساعتی تیک تاک دور در داخل بزرگترین شرکت های ماری جوانا

در یک کنفرانس تلفنی روز پنجشنبه گذشته رئیس امور مالی گلن Ibbott گفت که اختلال اتهامات مربوط به عملیات در جنوب امریکا و دانمارک که در آن هسته کانادا دارایی نیست تحت تاثیر نوشتن فراز. فراتر از غیر نقدی اختلال اتهامات شفق قطبی نیز گفته است که انتظار برای ضبط C$12 میلیون نوشتن برای محصول آینده بازده و کاهش قیمت ها مربوط به محصولاتی که به فروش می رسد در قبل از محله های عمدتا در نیمه اول تقویم 2019.

شفق همچنین اعلام کرد که 500 نفر اخراج سرمایه هزینه کاهش به حدود C$100 میلیون و تجدید ساختار بدهی های آن است. رئیس اجرایی مایکل خواننده را راس را به عنوان مدیر عامل موقت تا زمانی که جایگزینی دائمی می توان یافت.

در روز شنبه درآمد کنفرانس سرمایه گذاران باید انتظار شنیدن مدیران بحث در مورد چگونگی این شرکت قصد دارد برای نونهالان با وجود چالش های تامین مالی و, مدیریت بحران و همچنین دریافت جزئیات بیشتر در مورد برنامه های شرکت و پیش بینی باقی مانده از سال مالی.

چه انتظار

درآمد: این FactSet اجماع خواستار ضرر و زیان C$0.08 یک سهم در مقابل از دست دادن C$0.25 سهم در سال پیش دوره است. شفق گفت که انتظار آن هزینه های نقدی در هر گرم از خشک گلدان باقی خواهد ماند و زیر C$1.

درآمد: تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet انتظار شفق به گزارش مالی سه ماهه دوم درآمد C$61.7 میلیون دلار در مقابل C$54.2 میلیون سال پیش. اما این شرکت در سه ماهه دوم فروش انتظار می رود به کاهش پی در پی از سه ماهه اول درآمد C$75.2 میلیون. اکثریت قریب به اتفاق از فروش این شرکت را از کانادا تفریحی و شاهدانه پزشکی.

شفق گفت: این انتظار net شاهدانه درآمد حاصل از $C50 میلیون و C$54 میلیون به صورت مالی سه ماهه دوم و شاهدانه درآمد C$62 میلیون به C$66 میلیون. خواننده گفت که این شرکت انتظار می رود کمی و یا بدون متوالی رشد فروش در مالی سه ماهه سوم.

سهام جنبش: ایالات متحده داد و ستد سهام از شفق قطبی از دست داد کمی بیش از نیمی از ارزش خود را در سه ماه گذشته در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.17% بریده افزایش 8.6%. در سه ماه گذشته به ETFMG جایگزین برداشت ETF MJ, +1.33% که آهنگ یک سبد گلدان سهام کاهش یافت و 19.4 درصد به عنوان شاهدانه ETF THCX, +1.66% کاهش 26 درصد است.

آنچه تحلیلگران می گویند

تحلیلگران نداشته خیلی خوب می گویند پس از اعلام هفته گذشته است. Stifel تحلیلگر Andrew W. کارتر نوشت: در یک Feb. 7 توجه داشته باشید که “ما معتقدیم شفق وضعیت به عنوان یک نگرانی در حال حاضر در سوال و اعتقاد ما بر این است که حتی اگر این شرکت هدایت از طریق به چالش کشیدن محیط زیست وجود دارد محدود خواهد شد ارزش سهام دارندگان.”

کارتر که یک فروش امتیاز در آرورا با C$1 قیمت هدف نوشت که شفق قطبی نخواهد بود قادر به نگه داشتن سرعت با “مطالبات یک بازار پویا” و چشم انداز شرکت برگ “،”

همچنین نگاه کنید به: تحلیلگر می گوید: “این امر می تواند منصفانه برای سرمایه گذاران به این باور’ شفق قطبی شاهدانه

Jefferies تحلیلگر اوون بنت نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در هفته گذشته که تری غرفه پله پایین بود “نه عمده تعجب” از آنجا که او با آن مواجه انتقاد بر “عدم تبلیغات” و این که این شرکت نیاز به یک “رهبری نمایش” در راستای اجرای مقابل کارآفرینی و ارتقاء. بنت گفت که مدیر عامل جدید انتظار می رود که قابل CPG (مصرف کننده بسته بندی محصولات) با تجربه در خط با دو جدید اعضای هیئت مدیره نیز پنج شنبه اعلام کرد.

Jefferies یک C$1.90 قیمت هدف در نام و نرخ سهام نگه دارید.

در ماه ژانویه و توجه داشته باشید به مشتریان MKM همکاران تحلیلگر لایحه کرک نوشت که شفق قطبی مدیران تا به حال 50% شانس خود را گرفتن و پیش بینی درست است. شفق بود که حق در همه زمان ها در هنگام ساخت پیش بینی های منفی اما تنها 46.2 درصد از زمانی که ساخت و مثبت پیش بینی با توجه به تجزیه و تحلیل.

همچنین نگاه کنید به: ماری جوانا شرکت ها بد در, پیش بینی تحلیلگر می گوید:

“آرورا مدیریت رهبری تری غرفه و کم Battley ارائه برخی از خوش بینانه ترین و در نهایت نادرست پیش بینی” کرک نوشت: در یک ثانیه فقط توجه داشته باشید بعد از شفق قطبی را اعلام هفته گذشته است. “ما اعتقاد داریم که این خوش بینی به خصوص در اطراف رشد و سودآوری ایجاد یک سازمان با یک پف کرده ساختار هزینه و ساختار سرمایه با سنگین convertibles و به شدت رقیق سهام پایه است.”

کرک نرخ نام فروش با C$2 قیمت هدف.

از 19 فروش-سمت تحلیلگران که پوشش شفق چهار معادل یک خرید 11 رای سهام نگه دارید و چهار را معادل فروش بر روی نام. متوسط قیمت هدف است $2.08 که نشان دهنده 33% افزایش از روز دوشنبه نزدیک $1.56.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>