کانادا را اعلام حمله سلاح بان کی مون پس از تیراندازی و کشتار در نوا اسکوشیا

کشور است “متعهد به تقویت کنترل اسلحه” گفت: ساعت جاستین ترودو.

دولت کانادا را اعلام ممنوعیت نظامی-سبک حمله سلاح “در روزهای آینده” نخست وزیر جاستین ترودو گفت: پنج شنبه.

“ما به مدت طولانی متعهد به تقویت کنترل اسلحه در این کشور از جمله ممنوعیت سبک نظامی سلاح حمله” ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “وجود دارد هیچ نیاز در کانادا برای اسلحه طراحی شده برای کشتن بیشترین مقدار از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان.”

او گفت: اقدامات لازم برای تقویت کنترل اسلحه بودند و آماده رفتن به مجلس بود به حالت تعلیق در مارس 13 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“[این] چیزی که در آن وجود دارد اجماع توسط کانادایی ها که می خواهند برای دیدن خشونت کمتر و کمتر مرگ و میر ناشی از خشونت اسلحه در این کشور” ترودو گفت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار در یک نشست خبری در نیروهای مسلح کانادا سقوط هلیکوپتر در سواحل یونان.

به گزارش گلوب و ایمیل روزنامه, دولت کانادا قصد دارد به بان کی مون حمله-سلاح های سبک از جمله Ruger Mini-14, AR-15 و مشابه سلاح گرم است که استفاده شده است در تیرباران های دسته جمعی در آمریکا

اعلام می آید نزدیک به دو هفته پس از مرگبارترین تیراندازی داد و بیداد در تاریخ کانادا.

در مارس 18 و 19 حداقل 22 نفر کشته در تیراندازی و کشتار در نوا اسکوشیا. کانادا مقامات اجرای قانون گفت 51 ساله گابریل Wortman گفته هدفمند سابق خود را شریک در قتل ولگردی و قانونی شکنی که صورت گرفت در شش سایت ها و تخریب چندین خواص. محققان گفت: برخی از این قربانیان از جمله Royal Canadian Mounted Police Constable هایدی استیونسون به صورت تصادفی کشته شده است.

سال گذشته نیوزیلند ممنوع همه نظامی به سبک نیمه اتوماتیک سلاح و تفنگ پس از تیراندازی مرگبار کشته و بیش از 50.

ABC News’ کریستین Theodorou کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>