کانادا قوانین قاضی Huawei CFO Meng را مورد تقلب ادامه خواهد

کانادا قاضی حکم کرد که آمریکا استرداد پرونده یک مقام ارشد چینی Huawei اجرایی را می توانید در ادامه به مرحله بعدی

VANCOUVER, British Columbia — کانادا قاضی حکم روز شنبه به آمریکا استرداد پرونده یک مقام ارشد Huawei اجرایی ادامه می توانید به مرحله بعدی تصمیم گیری است که انتظار می رود به آسیب بیشتر روابط میان چین و کانادا است.

چینی سفارت در اتاوا بعد از هشدار کانادا به رها کردن پرونده و متهم ایالات متحده در تلاش برای پایین آوردن چینی غول تکنولوژی.

کانادا دستگیر Meng Wanzhou دختر Huawei بنیانگذار و رئیس امور مالی این شرکت در فرودگاه ونکوور در اواخر سال 2018 است. ایالات متحده می خواهد او تحویل به صورت اتهام تقلب. دستگیری او خشم پکن. کانادا مقامات تاکید کرده اند که این کشور سیستم قضایی مستقل است.

دانشیار رئیس دادگستری هدر هلمز گفت: در تصمیم او اتهامات علیه Meng می تواند تشکیل یک جرم و جنایت در کانادا و همچنین استرداد بنابراین می تواند ادامه.

ایالات متحده را متهم Huawei با استفاده از یک دلار هنگ کنگ شرکت شل به فروش تجهیزات به ایران در نقض تحریم های ایالات متحده. آن را می گوید Meng, 48, متعهد تقلب گمراه کننده بانک HSBC در مورد این شرکت در معاملات کسب و کار در ایران.

Meng وکلا استدلال می کنند در طول یک جلسه در ماه ژانویه که این مورد واقعا در مورد تحریم های ایالات متحده علیه ایران نه یک مورد تقلب. آنها حفظ که از کانادا ندارد مشابه تحریم ها علیه ایران بدون تقلب رخ داده است تحت قوانین آن است. قاضی مخالفت کرد.

“خانم Meng رویکرد به دو جنایت تجزیه و تحلیل به طور جدی محدود کردن توانایی تعهدات بین المللی خود در استرداد زمینه را برای تقلب و دیگر جرائم اقتصادی,” هلمز نوشت.

هلمز گفت: کانادا, آیا تحریم های اقتصادی علیه ایران در زمان اما با اشاره به تحریم های استفاده شده توسط ایالات متحده آمریکا “بودند و نه اساسا خلاف ارزش های کانادا.”

او تیم حقوقی است که برنامه ریزی شده بود در دادگاه در تاریخ 3 ژوئن به خرما برای زمانی که وکلا استدلال می کنند که خدمات مرزی کانادا, the Royal Canadian Mounted Police و FBI نقض Meng حقوق زن در حالی که جمع آوری شواهد قبل از او در واقع دستگیر شد. استرداد موارد به طور معمول سال در کانادا.

حاکم در برابر Meng است که انتظار می رود ارد در حال حاضر آسیب دیده و روابط بین پکن و اتاوا.

“چین بدینوسیله مراتب قوی نارضایتی و مخالفت با این تصمیم و جدی تضمینی با کانادا” چینی سفارت در اتاوا در بیانیه ای گفت.

“هدف از این ایالات متحده است که به پایین آوردن هواوی و دیگر چینی شرکت های با تکنولوژی بالا و کانادا اقدام شده است در این روند به عنوان همدست از ایالات متحده است.”

Çhina سفارت نیز هشدار کانادا به “آزادی خانم Meng Wanzhou به او اجازه دهد به بازگشت با خیال راحت به چین و نه برای رفتن بیشتر پایین مسیر اشتباه.”

در آشکار تلافی Meng بازداشت چین بازداشت دیپلمات سابق کانادا مایکل Kovrig و کانادا کارآفرین مایکل Spavor. چین نیز قرار داده شده محدودیت های مختلف کانادا-صادرات به چین از جمله روغن کانولا و روغن دانه. چین نیز دست حکم اعدام به محکوم کانادا قاچاقچی مواد مخدر در یک ناگهانی محاکمه مجدد.

هواوی بزرگترین تامین کننده جهانی از شبکه دنده برای تلفن و شرکت های اینترنتی و برخی از تحلیلگران می گویند شرکت های چینی را مسخره قوانین بین المللی و هنجارهای میان اتهامات تکنولوژی سرقت. این شرکت نشان دهنده چین پیشرفت در تبدیل شدن به یک قدرت تکنولوژیک شده است و موضوع از ایالات متحده امنیت و اجرای قانون و نگرانی است.

“ایالات متحده با تشکر از دولت کانادا برای ادامه کمک به موجب ایالات متحده آمریکا/کانادا استرداد پیمان در این جریان مهم” U. S Department of Justice در بیانیه ای گفت.

پیش از تصمیم Meng برای عکس های مطرح در دادگاه مراحل این آخر هفته گذشته به شست نشانه. او نشان داد تا به دادگاه در روز چهارشنبه با پوشیدن لباس سیاه و پوشیدن یک دستبند مچ پا.

“هواوی نا امید در حکم” هواوی در بیانیه ای گفت. “ما انتظار داریم که کانادا در سیستم قضایی خواهد شد و در نهایت به اثبات خانم Meng بی گناهی.”

سابق سفیر کانادا در چین, مرد Saint-Jacques انتظار چین بیشتر به مجازات کانادا.

“ما می توانیم انتظار می رود دو نوع از اقدامات. اولین متاسفانه برای مایکل Kovrig و مایکل Spavor من انتظار دارم که آنها را اعلام موارد اقدام به محاکمه و آن را تبدیل خواهد شد بسیار سخت تر برای استخراج آنها از زندان” او گفت:. “در مقابل تجاری آنها را می خواهید به لغو قرارداد به لغو صادرات است.”

اما Saint-Jacques انتظار ندارد پکن به قطع تجهیزات پزشکی به کانادا به عنوان است که می تواند یک اعتراض بین المللی.

“تصویر از چین گرفته شده از یک ضربه شروع با دستگیری دو کانادایی. این شده است از تقویت توسط آنها راه آنها و سنن و این COVID-19 بیماری همه گیر. اروپا به طور خاص بیشتر در مورد چینی,” او گفت:.

Gillies کمک به این گزارش از تورنتو است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>