می تواند به بهبود coronavirus بيماران کمک به مبارزه با بیماری ؟

می تواند خون از بهبود coronavirus بیمار کمک در معرض خطر موارد مبارزه با ویروس ؟

این یک بحرانی سوال فوری در نبرد برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند-و یکی که تعداد فزاینده ای از موسسات از جمله یکی از نیویورک برجسته مراکز درمانی تلاش خواهد کرد برای پاسخ به.

دکتر دیوید رایش رئیس جمهور از بیمارستان کوه سینا در منهتن گفت: تیم خود را از کارشناسان این است که در فرایند ردیابی کردن ممکن است کمک کنندگان — بهبود بیمارانی که خون آنتی بادی به طور بالقوه می تواند در جلوگیری از این ویروس در بیماران بدحال.

“این فوق العاده است که ما باید برخی از راه و برخی از گزینه های به سعی کنید به بهبود درمان بیماران” رایش گفت: در یک منحصر به فرد مصاحبه تلویزیونی با شبکه خبری’ دایان ساویر. “و ما قطعا امیدواریم که بحران در نیویورک خواهد آباته به زودی و که ما می توانید ذخیره کنید به عنوان بسیاری از مردم ممکن است از این بیماری وحشتناک.”

با تایید واکسن هنوز ماه دور در درمان تجربی ارائه می دهد امید برای حرفه ای پزشکی و بیماران به طور یکسان. قضیه ساده است: پلاسما جدا شده از خون اهدا شده توسط کسانی که در بهبود بیماران منتقل شده به یک بیمار با استفاده از یک IV که ممکن است پس از افزایش یک بیمار با COVID-19 دفاع خود.

“من درست است که شما در مورد برای دیدن اگر آنتی بادی از یک دوره نقاهت فرد می تواند صرفه جویی در زندگی کسی است که به شدت بیمار؟” سایر پرسید.

“است که مفهوم دایان” رایش گفت. “ایده این است که — به عنوان انجام شده است در چندین قبلی شیوع — اگر شما به پلاسما بخشی از خون است که شامل آنتی بادی از کسی که دوره نقاهت بعد از بیماری, یک بیماری ویروسی مانند COVID-19 یا ابولا — آن ممکن است کمک به بیمار برای غلبه بر این بیماری.”

عمل نامیده می شود نقاهت پلاسما و متخصصان پزشکی در چین در حال حاضر استفاده از آن در حداقل پنج بیماران بدحال با COVID-19 با توجه به نتایج منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA).

این داده های بالینی در چین نشان می دهد پنج بيمار در شرایط بحرانی قبل از پلاسما تزریق. پس از آن با توجه به مطالعه آنها شروع به بهبود می یابند.

“این یافته های اولیه افزایش این احتمال که نقاهت انتقال پلاسما ممکن است مفید در درمان بیماران بدحال با COVID-19 و ARDS اما این روش نیاز به ارزیابی بالینی تصادفی” در JAMA مطالعه به این نتیجه رسیدند.

کوه سینا است که نه تنها در این تلاش است. یک گروه از ملت نهادهای علمی به تازگی راه اندازی یک سایت با پروتکل برای کسانی که علاقه مند به آزمایش با نقاهت پلاسما. یک سخنگوی سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه گفت که یک گروه کوچک اما رو به رشد تعداد موسسات در حال توسعه پروتکل برای این روش.

“ما معتقدیم که می توان آن را بیماری-اصلاح و کاهش مدت و شدت در برخی از بیماران” گفت: دکتر مایکل جوینر یک فیزیولوژیست و متخصص بیهوشی در کلینیک مایو یکی از موسسات بسیج برای شروع این کار است.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده خوشبین هستند اما تجربی درمانی را هم به طور کامل توسعه و بدون خطر نیست – و نباید به عنوان یک “گلوله سحر و جادو,” رایش هشدار داد.

“ما می توانیم می دانیم که هرگز با یک درمان جدید هستیم اگر باعث بیش از آسیب خوب و یا بیش از آسیب خوب است و که رفتن برای همیشه یک نگرانی برای ما, اما ما اعتقاد داریم بر اساس تاریخ از این روش درمانی آن است که حق و اخلاقی چیزی که آن را به انجام در مواجهه با یک بحران رو به رشد” او گفت:.

حتی پس از کوه سینا و دیگران در حال حرکت رو به جلو است. رایش گفت: تیم خود را با هدف شروع نقاهت پلاسما درمان در روزهای آینده, اما اول منظور از کسب و کار برای کارکنان پزشکی است که برای پیدا کردن بهبود بیماران – ایده آل برای کسانی که با یک بالا به خصوص تعداد آنتی بادی است که می تواند حمایت از بیش از یک فعلی بیمار است.

یک تیم آزمایشگاه در کوه سینا در حال کار در سراسر ساعت در روزهای اخیر برای پیدا کردن داوطلبان با توجه به رایش. آینده نگر اهدا کنندگان باید حداقل 21 روز حذف از علائم اولیه و قادر به ارائه اسناد و مدارک از یک مورد مثبت.

تا کنون در جامعه پاسخ داد: این بیمارستان می گوید: آن را در حال حاضر دریافت هزاران نفر از پیشنهادات برای اهدای خون است. یکی از کسانی که بهبود بيماران 31 ساله غنی Bahrenburg.

“آن احساس می کند مانند حداقل اگر من باید برای رفتن از طریق این و من یکی از آنهایی که خوش شانس که نیست باید در یک ونتیلاتور یکی از آنهایی که خوش شانس نیست و باید در بیمارستان, من احساس می کنم آن را مدیون مردم به عنوان یک کل را امتحان کنید و اگر من می توانم” غنی گفت: ABC News.

رایش و کوه سینا تیم امیدوارند دیگران مانند غنی به دنبال کت و شلوار.

“من فکر می کنم که آن را زیبا اگر افرادی که دوره نقاهت بعد از بیماری می تواند در روح و روان از کمک مالی و کمک به دیگران — که برخی از آنها خواهد شد که ظرفیت داشتن سطح بسیار بالایی از ایمنی” رایش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>