می تواند به لبنان بازگشت از آستانه?

در چهار شنبه 3 ژوئن 2020 در 19:30 به وقت تهران:
“لبنان به پایان رسید.” که غالب احساسات در میان بسیاری از ساکنان این کشور این روزها آن را به عنوان چنگ زدن با بدترین بحران اقتصادی تاریخ خود را.

امروز نزدیک به نیمی از لبنان را شش میلیون نفر زیر خط فقر زندگی میکنند. بیش از یک سوم از جمعیت فعال بیکار است و ملت ارز دهکدهای از دست داد 60 درصد از ارزش خود را در برابر دلار آمریکا.

وضعیت spiralled از ماه مارس زمانی که کشور قصور در بدهی های خارجی برای اولین بار.

تظاهرات بیش خرید اینترنتی از فروپاشی مالی شد به طور خلاصه در یک ماه-بلند مستند است که موفق به مهار موارد coronavirus در داخل کشور.

اما تظاهرات در حال شعله ور کردن دوباره به دلیل همه گیر ساخته شده است آن را سخت تر برای مردم را به پرداخت هزینه اقلام اساسی مانند غذا و لباس. سربازان مسلح و عصبانی معترضان به طور یکسان شده اند شکایت در مورد گرسنگی و کاهش پرداخت.

برخی از سخت ترین ضربه ساکنان لبنان داخلی کارگران است. در حال حاضر در میان آسیب پذیرترین اعضای جامعه بسیاری از دایه کارگران ساختمانی و زباله جمع کرده اند شغل خود را از دست رفته یا ماه پرداخت نشده.

در مارس لبنان, جدیدترین مجموعه از رهبران پیشنهاد “طرح بازیابی” برای خواستگاری کمک های بین المللی. اما تحلیلگران هشدار می دهند که وجود دارد هیچ آسان برای رفع دهه فساد و فرقه گرایی و پیچیده جغرافیای سیاسی.

در این قسمت ما بخواهید, می توانید لبنان بازگشت از آستانه? گفتگو بپیوندید.

در این قسمت از این جریان ما پیوست:
کریم Chehayeb, @chehayebk
غیر مقیم شخص تحریر موسسه سیاست های خاورمیانه ای

Timour Azhari, @timourazhari
خبرنگار الجزیره

Rahaf Dandash, @rahafdandash
معترض و فعال

ادامه مطلب:
کسی مقصر است برای لبنان بحران ؟ – الجزیره
‘مانند یک معامله مواد مخدر’: در داخل لبنان را در بازار سیاه ارز تجارت – الجزیره
ما از ترس گرسنگی نمی coronavirus: لبنان معترضان در خشم – نگهبان
لبنان کارگران مهاجر’ وضعیت بدتر به عنوان بحران های ضرب – آسوشیتد پرس

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>