می برنی بود متوقف شد ؟ برخی از دموکرات اهدا کنندگان در حال تلاش

واشنگتن — عصبی دموکرات که هرگز فکر نمی کردم برنی ساندرز شانس برنده شدن 2020 ریاست جمهوری اولیه در حال حاضر درخواست حزب بزرگ-دلار اهدا کنندگان برای باز کردن کیف پول خود را برای جلوگیری از خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

آن را ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

برای ماه چند پرداخت می شود توجه به سناتور ورمونت به عنوان او تلاش برای یک “انقلاب سیاسی.” خود را تضعیف نظرسنجی اعداد و حمله قلبی در پاییز گذشته تنها افزایش این معنا که ساندرز بود و بعید است برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات.

اما پس از برنده در نیوهمپشایر و نوادا و مجازی کراوات برای کسب مقام اول در آیووا بسیاری از بیدار شدن به واقعیت است که ساندرز می تواند در راه خود را به عقد نامزدی در هفته آینده زمانی که رای دهندگان در بیش از یک دوجین متحده سر به پای صندوق های رای در روز سه شنبه. که منجر به تقلا به جلو و هم منابع برای جلوگیری از نامزد های بسیاری ایجاد فکر دموکرات ها بر این باورند که بیش از حد لیبرال به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم همه ما از خواب بیدار شدم بعد از نیوهمپشایر و متوجه شدم که ما در حال حاضر یک جبهه-دونده است که دریافت هر گونه نظارت بر مواضع سیاست و مردم بسیار نگران واکنش نشان داد و گفت:” جاناتان Kott که منجر به یک گروه است که هدف قرار دادن ساندرز با تبلیغات منفی.

رهبران ضد ساندرز تلاش هستند درخواست کمک کنندگان به پول برای پرداخت هزینه حمله تبلیغات. دیگران اصرار کسانی که هنوز هم در مسابقه با طولانی ترین شانس به رها کردن. و جو بایدن حامیان بازاریابی فوق العاده PAC حمایت از معاون رئیس جمهور سابق به عنوان وسیله نقلیه است که می تواند کمک به میانه های شکست Sanders.

تا کنون اما ضد ساندرز نیروهای زیادی ندارد و برای نشان دادن تلاش های خود را. پول آنها را مطرح کرده ام این است که یک مبلغ جزئي نسبت به بیش از $134 میلیون ساندرز گرفته در پس از ورود به مسابقه سال گذشته است. و یکی از بزرگتر موانع در شکست ساندرز است که عرضه بیش از تقاضا از نامزدهای میانه هنوز در این مسابقه که به طور موثر تقسیم معتدل رای می دهند.

“ایده این است که یک سناریو روز قیامت با ساندرز راهپیمایی به نامزدی گرفته و تنها در هفته گذشته واقعا” به گفته دیوید براک برجسته حزب فعال که تاسیس یک گروه که به حمایت هیلاری کلینتون در سال 2016 و انجام مخالفان پژوهش در Sanders. “مسابقه نشده است. اما داوطلبانی که هیچ مسیر رو به جلو باید شروع به طور جدی فکر کردن در مورد ترک.”

ساندرز فرار کرده خیلی سنتی موشکافی که دیگر پیشرو ریاست جمهوری رقیب مواجه اند چرا که کمی فکر کردم او تا به حال شانس برنده شدن است. او همچنین به دنبال گریز میراث, اخبار رسانه های ساختمان خود را در خانه و عملیات رسانه ای در حالی که در حال سقوط به عقب بر شدید counterassaults توسط حامیان آنلاین — اغلب disparagingly به عنوان “برنی وارنر” — زمانی که او می کند گرفتن بد داستان.

نتیجه نهایی این است که او نبود vetted به همان درجه به عنوان نامزدهای دیگر Kott معتقد است که آنچه که او امیدوار است برای رسیدن به و خود بزرگ چادر پروژه.

چادر بزرگ پروژه با هدف قرار دادن ساندرز با بیش از 1.5 میلیون دلار در تبلیغات منفی است که باید به اجرا در نوادا و کارولینای جنوبی است. یکی از بازدید ساندرز برای حمایت از یک پیشنهاد در 1990s به دور از زباله های هسته ای در کم درآمد تگزاس جامعه است. یکی دیگر از تماس های او را یک سوسیالیست که وعده به شدت سطح شیب دار تا هزینه های دولت خواهد شد در نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

غیر انتفاعی ندارد به افشای آن اهدا کنندگان — یک جریان تامین مالی معمولا به عنوان “تاریک پول” — و نمی خواهد که به فاش کردن چه مقدار از آن را مطرح کرده است تا بعد از انتخابات. Kott می گوید آن را به دنبال گسترش آن در مبارزات انتخاباتی آگهی به کشورهای دیگر است و انتظار را در چک های بیشتر به زودی.

گروه دیگری دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل در حال صرف حداقل $1.4 میلیون در منفی تبلیغات, حمله ساندرز به عنوان Feb. 15 با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است.

و بایدن حامیان نقطه به یک سوپر پک به نام متحد کردن کشور است که می تواند جمع آوری و صرف و نامحدود مبالغ به عنوان یک گزینه برای بزرگ-دلار اهدا کنندگان که می خواهند برای جلوگیری از Sanders.

این گروه تا به حال وسط موفقیت مالی تا کنون. اما اگر آنها با موفقیت می تواند لایحه آن به عنوان رفتن به خودرو را متوقف ساندرز آن می تواند سرپا نگه داشتن بایدن نقدی-بسته کمپین که از منابع را به صرف سنگین در تبلیغات تلویزیونی.

“آیا شما بر این باورند که جو بایدن بهترین نامزد یا برنی ساندرز از دست خواهد داد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — در هر صورت کمک به ما در بحث به رای دهندگان گفت:” استیو Schale دموکراتیک خلق استراتژیست فوق العاده PAC.

در عین حال برخی از سوال حکمت به خوبی تامین مالی علیه سناتور ورمونت.

برای ماه های اهدا کنندگان و فعالان باید در مورد احتمال گرفتن در Sanders. آنها کاهش یافته است به اقدام ترس آن را میگیرد حامیان او و بیشتر تقسیم ،

ساندرز ثابت شده است ماهر در جمع آوری کمک کردن اقدامات بزرگ دموکراتیک اهدا کنندگان, انفجار, ایمیل, به دنبال کمک از ارتش خود را از طرفداران که به تصویر کشیدن این بحث به عنوان نمونه دیگری از حزب نخبگان توطئه به انکار او نامزدی.

دیگران دوخته امید خود را — و خود تصمیم به باز کردن کیف پول خود را — در میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و منابع بی حد و حصر. او در حال حاضر آغاز شده در حال اجرا, وحشیانه, تبلیغات آنلاین, حمله ساندرز’ گذشته مخالفان کنترل اسلحه.

“چرا من (donate) به یکی از این گروه زمانی که مایکل بلومبرگ در حال رفتن به صرف نیم میلیارد گفتن همه چیز را که آنها نیاز به دانستن در مورد برنی ساندرز گفت:” جان مورگان یک وکیل شاکیان و برجسته بایدن دهنده.

دموکراتیک super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا است که به احتمال زیاد به صرف صدها میلیون نفر در سال جاری برای کمک به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتقادی و گران قیمت — میدان نبرد متحده است. پسر, Cecil, سازمان, رئیس, گفت که او معتقد است ساندرز می تواند برنده انتخابات عمومی اما با چالش مواجه می کند.

“شما ببینید برنی انجام بهتر در میان رای دهندگان جوان. شما او را به انجام بهتر در سراسر یک مطلب مجموعه ای متنوع از حوزه” سیسیل گفت. “ما می دانیم که او را قوی ساخته شده است متعهد زیر است.”

اما دیگران هنوز در حال پردازش این واقعیت است که او می تواند نامزد.

سوزی Tompkins Buell که تاسیس Esprit شمالی صورت, لباس خطوط ابراز نگرانی که ساندرز’ “عصبانی” پایگاه حامیان “هیچ ایده آنچه در آن طول می کشد برای انجام کارها” را به تصویب خود را مترقی از طریق برنامه های کنگره است.

هنوز, او پیش بینی کرد که هر دلار تلاش برای متوقف کردن او بيهوده خواهد بود.

“اگر این چیزی است که آنها فکر می کنم کمک خواهد کرد و سپس آنها باید. من شخصا نمی گفت:” Tompkins Buell که پشت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. ساندرز “شده است به طور کامل بررسی. و شاید … تبلیغات کمک خواهد کرد که رسانه ها از خواب بیدار.”

AP واشنگتن دفتر رئیس جولی پیس کمک به این گزارش از چارلستون S. C.

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>