مبارزات انتخاباتی را افزایش می دهد پول برای رهبری گروه های سیاسی با هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی

شکست با صدای اجازه می دهد تا مردم به تعهد پول برای هر تهمت صدای جیر جیر.

یک گروه از فعالان دموکراتیک و سازمان های همکاری برای راه اندازی یک سوپر پک به نام شکست با صدای جیر جیر که هدف آن استفاده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر عادت در برابر او.

طراحی شده توسط حرکت یک برنامه است که اجازه می دهد تا به صورت خودکار کمک های مالی به تایید سازمان های غیر انتفاعی, شکست, با, صدای جیر جیر به کاربران امکان می دهد تعهد کمک مالی بین 1% و 10 سنت برای هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی به 82 میلیون پیروان.

هر سهم خواهد بود ساخته شده در نام رئيس جمهور را و رفتن به طور مستقیم به عدالت صندوق یک گروه 15 نفری, سیاه, رهبری, سازمان های سیاسی با هدف خنثی کردن مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس. سازمان هایی مانند رنگ تغییر PAC, جمعی, سیاه, رای دهندگان موضوع صندوق و مشابه دیگر سیاسی و عدالت اجتماعی اصلاحات گروه به خصوص کسانی که متمرکز در نوسان متحده مانند میشیگان و آریزونا خواهد بود از جمله در مبارزات انتخاباتی.

“این یک راه برای ما برای اضافه کردن مستقیم عواقب اعمال خود” Xander شولتز بنیانگذار شکست جیر گفت: ABC News. “بیشتر به شما در گسترش نفرت بدتر خود را به مناسبت انتخاب مجدد شانس تبدیل خواهد شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط 30 توییتهایی یک روز با توجه به شولتز و پلت فرم خواهد درپوش کمک های مالی در 45 دلار در ماه یا 900 توییتهایی هر ماه. اگر آنها از 1 میلیون نفر برای اهدا به طور متوسط از 2 سنت در هر توییت تهمت خواهد بود کمک 18 میلیون دلار ماهانه به سازمان های ذکر شده در صندوق عدالت.

این مفهوم در حال حاضر در حال استفاده در حرکت برنامه پس از 2019 که در آن مردم می توانند انتخاب سازمان های خیریه که آنها می خواهند برای به دست آوردن پول هر زمان رئیس جمهور توییتهایی. اما با این خاص مبارزات آنها متمرکز در ماه نوامبر انتخابات با بلند کردن گروههای سیاسی به رهبری افرادی که از لحاظ تاریخی ندارد صدای نیک فیتز بنیانگذار و مدیر عامل شرکت شتاب گفت.

برای فیتز هیجان انگیز ترین بخش از این ابتکار این است که چشم انداز بسیج مشارکت سیاسی. “در حال حاضر که ما جمع آوری افرادی که مراقبت از ما می توانید تغییر دهید که چگونه مردم فکر می کنم در مورد سیاست و دوستی” در دراز مدت فیتز گفت: ABC News.

یک دره سیلیکون tech اجرایی و در زمان طولانی عدالت کیفری اصلاحات مدافع شولتز الهام گرفته شده بود برای ایجاد پلت فرم های زیر را در سراسر کشور تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید. او امیدوار است که با شکست جیر می تواند کمک به recenter گفتگو به دور از تعصب و قیف بودجه را به جوامع سیاه برای کمک به آنها را مهار قدرت سیاسی خود را.

“من می خواهم مردم را به احساس قدرت; ما احساس نا امید کننده در حال حاضر” شولتز گفت. او امیدوار است تا قدرت را به مردم و کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن “صدای جیر جیر خود را شکست.”

شولتز همچنین با این نسخهها کار با مایکل Novogratz سابق صندوق های تامینی مدیر فعلی و مدیر عامل شرکت کهکشان سرمایه گذاری شرکای که متعهد شده است مبلغ 1 میلیون دلار به این طرح است.

“گرفتن رای گیری است که در آن تغییر شروع می شود” Novogratz در بیانیه ای گفت. “این است که موثر ترین و سرگرم کننده راه برای حمایت از عدالت کیفری اصلاحات و تماشای نارنجی یکی منجر به مرگ خود می خواهد شاد.”

آنها را به امید افزایش هر نقطه از $50 میلیون به 100 میلیون دلار در ماه نوامبر و طرح در گسترش این کمپین بیشتر پس از روز انتخابات.

هدف این است که در مورد بیش از فقط رای گیری مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید شولتز گفت: آن را در مورد استفاده از این فرصت را به “گرفتن این حرکت در اطراف سیاه زندگی ماده و ترجمه آن به حمایت جدی برای قدرت سیاسی است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>