کامبوج به میزبان بازی جنگ با چین در میان شیوع کروناویروس

کامبوج است به پا زدن کردن آن سالانه مشترک رزمایش نظامی با چین روز شنبه هزاران نفر از سربازان انتظار می رود برای پیوستن به رغم حوادث لغو شدن در سراسر جهان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در این سال اژدهای طلایی سالانه ورزش برگزار خواهد شد در یک آموزش نظامی سایت در جنوب کمپت استان و تمرکز بر “مبارزه با تروریسم و نوعدوستی بود”.

بیشتر:

در اولین تمرین در سال 2016 حداقل 280 کامبوج سربازان و 97 چینی با حضور نیروهای آموزش.

در این سال 3,000 سربازان از جمله 265 نیروهای آزادی بخش خلق چین است ارتش را به شرکت در مانور برنامه ریزی شده تا آوریل 1.

آموزش را نیز به نمایش گذاشتن تجهیزات نظامی مانند تانک و توپخانه و اسلحه و هلیکوپتر.

سرمایه گذاری چین به ارمغان می آورد قمار به کامبوج

این رویداد در میان غیر منتظره ظهور عفونت کرونا ويروسی که در چین نشات گرفته و در پایان 2019. از جمعه وجود دارد بیش از 3000 نفر در چین و نزدیک به 81,000 آلوده با تقریبا 63,000 بهبود, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

هفته گذشته کامبوج گزارش اول آن صورت رسمی از Siem Reap. سه انگلیسی, مسافران گردشگری با قایق در رودخانه مکونگ نیز آلوده به این ویروس باقی می ماند و تحت قرنطینه در قایق.

این بیماری از آنجا به سرعت گسترش به سایر نقاط منطقه و همچنین سایر نقاط جهان است. کامبوج کشورهای همسایه ویتنام و تایلند هر گزارش داد ده ها تن از موارد.

در پاسخ کامبوج دولت لغو یک گردهمایی برای خمر سال جدید بود که به اتفاق در ماه آوریل در انگکور وات در نزدیکی Siem Reap.

پیام دوستی

این تمرین نظامی اما داستان دیگری است.

سباستین Strangio نویسنده به زودی-به-می شود-منتشر شده در اژدها سایه: آسیای جنوب شرقی در قرن گفت که چین و کامبوج برگزاری تمرین نظامی چمنها یک تابع نمادین.

“این امکان وجود دارد که هر دو طرف بدانند خطر ابتلا به اندازه کافی کم است که اژدهای طلایی تمرینات می توانید با خیال راحت ادامه گفت:” الجزیره یک ایمیل به در.

کامبوج کازینو قمار | 101 شرقی

“اما با حوادث لغو شدن در سراسر جهان است که هل دادن به جلو با این رویداد حامل یک پیام قوی از دوستی است. از زمان شروع این بیماری همه گیر به کامبوج رفته خارج از راه خود را برای نشان دادن همبستگی خود را با کاربران خود در پکن حتی در خطر تسهیل گسترش بیشتر این بیماری است.”

به طور خلاصه پس از این ویروس گیر افتاد, جهانی, توجه, نخست وزیر کامبوج وعده داده شده به بازدید از شیوع سایت ووهان. وقتی که سفر لغو شد, او بازدید رئیس جمهور چین در پکن در یک حرکت همبستگی.

تا کنون کامبوج دولت است و نه لغو پروازها از چین است.

Coronavirus تهدید

در اوایل این ماه حاکم کامبوج حزب مردم سخنگوی سوک Eysan شد به نقل از رادیو آزاد آسیا عنوان کرد و گفت که وجود داشت هیچ موردی در کامبوج در عین حال, بنابراین وجود دارد هیچ خطر در برگزاری ورزش.

در ماه فوریه یک مسافر چینی تشخیص داده شد با رمان coronavirus قرار داده و تحت قرنطینه در شهر ساحلی سیهانوکویل.

“در حال حاضر که آن را به نظر می رسد به دست آورده اند نگه دارید و بر روی این ویروس در چین دولت چین می خواهد به ارسال پیام از کسب و کار به عنوان معمول است. کامبوج دولت می تواند نشان دادن حمایت خود را به یک حامی قدرتمند. هر دو می تواند به تحکیم یک رابطه است که مشاهده آنها به عنوان خدمت متقابل آنها منافع” Strangio گفت.

Hun Sen - Cambodia - China

کامبوج نخست وزیر کامبوج (راست) با لی کچیانگ نخست وزیر چین (چپ) در جریان یک مراسم نظامی در پکن در سال 2017 [فایل: Greg بیکر/خبرگزاری فرانسه]

دفاع سخنگوی وزارت Chhum Socheat وزارت بهداشت و شورای وزیران سخنگوی Phay Siphan نمی تواند نظر رسیده است.

کارل Thayer, بازنشسته استاد در آکادمی نیروی دفاع استرالیا در دانشگاه New South Wales, تکرار Strangio را ارزیابی.

“تصمیم به برگزاری چهارمین سالانه اژدهای طلایی نظامی مشترک ورزش بخشی از یک استراتژی بزرگتر نشان دادن حمایت برای چین در برابر انتقاد جامعه بین المللی بیش از پکن دست زدن به Covid-19 بیماری همه گیر. Hun Sen رفت به پکن برای دیدار با رئیس جمهور چین در ماه فوریه برای نشان دادن همبستگی خود,” او گفت:.

کامبوج پرانتز اقتصادی هزینه coronavirus

Thayer گفت: این خدمت به لابی برای از سرگیری صنعت پوشاک لوازم پس از این صنعت شده بود مختل با توجه به شیوع کروناویروس. اما نه تنها کامبوج به دست آوردن از این ورزش است.

“چین تقویت روابط خود با دولت کامبوج و نظامی و در نتیجه تضمین می کند ادامه داد: حمایت عمومی برای چین به طور کلی و سیاست خارجی در خصوص,” او گفت:.

“این اغلب طول می کشد شکل کامبوج دفاع و ترویج منافع چینی در انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا. در کامبوج تبدیل شده ‘پوستر پسر’ به صورت چین کمربند و جاده ابتکار.”

سفارت چینی در پنوم پن نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>