خواستار بلومبرگ به عذر خواهی برای نظارت از مسلمانان

هنگامی که فعال و سازمانده سارا پیرسون با نزدیک شدن مایکل بلومبرگ سال گذشته او می دانست که او می خواست به فشار او را در اداره پلیس شهر نیویورک را (NYPD) نظارت از مسلمانان در طول تصدی خود به عنوان شهردار وجود دارد.

آنچه که او انتظار ندارد این است که او یک “آشکارا غلط” پاسخ هنگامی که او پرسید که چگونه او در دفاع از مسلمانان’ حقوق زمانی که جوامع خود بودند surveilled.

بیشتر:

“پلیس تنها رفت و در زمانی که این مسجد در زمانی که امام از ما خواست برای رفتن در” بلومبرگ گفت: او در آغاز از او 2020 انتخابات ریاست جمهوری دفاتر در میلواکی ویسکانسین در ماه دسامبر.

“دوره است. پایان داستان” او شنیده می شود گفت: در یک ضبط ویدئو از روبرو می شوند.

“ما رفت و به مساجد هنگامی که آنها از ما خواست به در آمده است” او همچنین گفت.

اما چند برنده جایزه سال 2011 بررسی توسط آسوشیتد پرس خبرگزاری یافت NYPD, نقشه برداری, مساجد اسلامی و مراکز eavesdropped در گفتگو surveilled کل محلات قرار داده و خبرچینان شناخته شده به عنوان “مسجد خزنده” یا “rakers” اسلامی در اماکن عبادت و جمع آوری مراکز برای نظارت بر موعظه در دهه پس از 11 سپتامبر 2001 حملات در ایالات متحده است.

“من انتظار یک استقبال گرم,” پیرسون الجزیره گفت: از طریق تلفن با اشاره به دسامبر تعامل با بلومبرگ.

“اما آنچه او گفته بود به طوری که آشکارا نادرست است. در سر من, من انتظار می رود او را به تلاش برای پایان دادن به مکالمه و حرکت همراه,” او اضافه شده است. “و من فکر نمی کنم او خواهد آدرس آن را در یک راه و یک بیانیه شبیه به آن.”

برای پیرسون فشار دادن بلومبرگ در رکورد خود را با جامعه مسلمان ریشه از دولت ایالات متحده نظارت و توقیف ژاپنی اش-جامعه آمریکا در طول جنگ جهانی دوم است.

او تصمیم گرفت برای ارسال ویدئو از تعامل با بلومبرگ روز چهارشنبه پس از او را دیدم #AskBloomberg روند قبل از نهم دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

خواستار عذرخواهی

پس از اعلام نامزدی خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در ماه نوامبر بلومبرگ آمده است در زیر افزایش آتش گذشته نظرات و سیاست های او تایید شده به عنوان شهردار جدید شهر نیویورک از 2002-2013.

انتقاد از نظرات خود را در مورد توقف-و-frisk پلیس تاکتیک که او به شدت به دنبال پس از مصرف در شهر نیویورک افزایش در هفته گذشته در هنگام ضبط صدا از 2015 مطرح از او گفت: برای مبارزه با جرم و جنایت شهرستانها نیاز به “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محلات”.

بلومبرگ از عذر خواهی کرد برای نقش خود در سیاست گفت: به تازگی آن را به نمایندگی از یک چیز او است “واقعا نگران و خجالت در مورد”. که عذرخواهی شده است ناودان توسط برخی که می گویند آن را به اندازه کافی دور.

شهردار سابق نیست اما عذر خواهی کرد برای نظارت از مسلمانان با وجود تماس های مکرر در طول سال های اخیر از حقوق گروه و کسانی که در جامعه به انجام این کار.

“آمریکایی مسلمان جامعه هدف از توقف و frisk برنامه – بسیاری از اعضای ما که آمریکایی های آفریقایی تبار و رنگ – پیدا کردن عذرخواهی خود را در مورد این برنامه وجود ندارد” گفت: Robert McCaw دولت در امور بخش مدیر شورای آمریکایی-روابط اسلامی (CAIR).

“در همین راستا او هنوز به طور کامل حساب برای نقش خود در NYPD جاسوسی در جامعه ما و برای که او باید عذر خواهی” McCaw به الجزیره.

NYPD Muslims

یک زن دارای نشانه در طول یک تظاهرات در فولی مربع در نیویورک به او اعتراض NYPD و سازمان سیا نظارت در جوامع مسلمان و محلات در نیویورک [فایل: اندرو برتون/رویترز]

NYPD نظارت برنامه تا به حال “عمیق روانی طولانی مدت اثرات” در جوامع مسلمان در نیویورک و کشورهای اطراف گفت: Scott Simpson, حمایت عمومی مدیر مسلمان طرفداران.

“قربانیان در اینجا فقط روزمره مردم” سیمپسون به الجزیره. “این واقعا حرکت مردم است. این باعث می شود آنها را انتخاب کنید به شرکت نمی کنند و در جوامع خود. این باعث می شود آنها را انتخاب کنید نه به ورزش اول خود را اصلاح مناسب برای تمرین خود دین است.”

طرح دعوی در دادگاه واصل مسلمان طرفداران در سال 2012 از طرف مسلمان با افراد کسب و کار و سازمان است که مورد هدف قرار گرفتند NYPD نظارت در نیوجرسی منجر به حل و فصل ساخته شده است که در موارد قبلی که در آن NYPD به توافق منع تحقیقات بر اساس قومیت و نژاد و مذهب و یا منشاء ملی. یک دادگاه 2015 نظر در مقایسه با نظارت از مسلمانان به تبعیض در مواجهه با “یهودی آمریکایی در وحشت از سرخ آفریقایی آمریکایی ها در طول جنبش حقوق مدنی آمریکایی و ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم”.

“برای هر نامزد ریاست جمهوری و یا هر دولت رسمی به تایید نظارت آمریکایی ها درگیر شدن در متمم اول قانون اساسی از فعالیت های انجام این کار به عمق و درجه و سطح از تهاجمی که NYPD قرار خود اعضای جامعه را غیر قابل توجیه است و آن را مهم و حیاتی است که آن حقایق شده اند که اعتبار … توسط دادگاه نمی whitewashed دور” سیمپسون گفت.

به بلومبرگ کمپین نه به حال در پاسخ به الجزیره را به درخواست برای اظهار نظر در زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>