تماس برای پلیس لس آنجلس رئیس استعفای رشد پس از اظهارات بحث برانگیز

L. A. Police کمیسیون برگزار شد زوم نشست با جامعه.

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور عذرخواهی سهشنبه برای “misspeaking” پس از اظهارات بحث برانگیز در مورد مرگ جورج فلوید در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب. اما مور مواجه شد عصبانی تماس گیرنده در یک نشست مجازی سهشنبه به معنای آدرس تنش و بارها و بارها خواسته به استعفا.

مور شد پرداختن به خشونت و غارت در تظاهرات شنبه شب در لس آنجلس هنگامی که او گفت: “ما نمی تظاهرات شب گذشته ما تا به حال اعمال جنایی ما نیست که مردم عزاداری از مرگ این مرد جورج فلوید ما تا به حال مردم سرمایه گذاری آن است. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران.'”

حکم نهایی به ظاهر سرزنش معترضان برای مرگ فلوید است که موجب سراسر کشور تظاهرات در برابر پلیس تولید فوری در سوئیس آنلاین.

در حال حاضر تماس اولیه خود را از کلمات توهین آمیز مور در بیانیه ای گفت که در حالی که غارت اشتباه است نادرست است نسبت به قتل و او عمیقا تاسف و معذرت خواهی برای خود “خواص.”

“اجازه بدهید من روشن است: ماموران پلیس درگیر شدند مسئول مرگ جورج فلوید,” او اضافه شده است.

وجود دارد تقریبا 700 دستگیری در شب دوشنبه 70 است که درگیر دزدی یا غارت به گزارش پلیس لس آنجلس.

نظرات در آمد در زمانی که ملت در غم و اندوه وضعیتی وخیم از مرگ دیگری از گزارشی مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti نشان داد و حمایت خود را از رئیس پلیس روز سه شنبه.

او در پاسخ به این جنجال در یک بیانیه کوتاه در توییتر نوشته “مسئولیت جورج فلوید مرگ استوار تنها با ماموران پلیس درگیر است. رئیس مور تاسف کلمات او را انتخاب کرد و در این شب و روشن با آنها.”

در حالی که برخی نشان داد حمایت مور آنلاین بسیاری از آنها خواستار مور استعفای.

صبح روز سه شنبه قبل از مور عذرخواهی L. A. Police کمیسیون برگزار شد زوم جلسه که در آن تماس گیرنده از جامعه به شدت به انتقاد از پلیس لس آنجلس تاریخچه خشونت پلیس و به نام مور فوری شلیک.

در این جلسه آمار آن 500 نفر کلاه در عرض چند دقیقه و آن را تا ده ها هزار نفر از نمایش ها آنلاین.

ساکن لس آنجلس گفت: در تماس با “واقعیت این است که خود را unscripted غریزه, ما می بینیم که شما و اگر شما از اعضای پلیس و کمیسیون حاضر به نگه داشتن او را پاسخگو شما شایستگی این را فسخ از موقعیت خود را به عنوان شما نیاز به پلیس پلیس است.”

یک تماس گیرنده پس از دیگری خود را ابراز خشم و سرخوردگی به طور مستقیم در رئیس, کمیسیون, سوال صداقت و تعهد خود را به پایان نژادی و بی عدالتی در این بخش است.

در سخنرانی پرشوری دیگر تماس گیرنده گفت: بخش شد و پاسخ “توخالی” و اضافه کرد “ما نمی خواهیم بیش از حد ما به سادگی می خواهید پلیس برای جلوگیری از کشتن ما و پاسخگو زمانی که آنها انجام می دهند.”

لس آنجلس تحت مقررات منع رفت و آمد برای سومین روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>