کالیفرنیا اولیه شمارش آرا می تواند طولانی تر از همیشه

سان فرانسیسکو — کالیفرنیا شروع رای گیری روز شنبه در بالا مشخصات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است که بدون روشن پیشتاز و می تواند دیگر به تعداد از هر انتخابات قبلی در دولت در حال حاضر برای بدنام کند, رای گیری شمارش.

برای اولین بار در کالیفرنیا می توانید ثبت نام برای رای تمام راه را تا روز انتخابات هر کجا که آرای هستند که می تواند به معنای افزایش در آخرین لحظات رای گیری از جمله در آخرین لحظه موقت برگه های رای که دیگر به دفعات مشاهده شده است.

تاپیک های زیادی در معرض خطر در کالیفرنیا مارس 3 اصلی. کالیفرنیا نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکا و سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مانورهای رندانه برای پیشبرد به نوامبر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ جدی جمهوری خواه رقیب.

انتخابات تاریخ خود را جدید نقل مکان کرد تا از آن معمول ژوئن به “شنبه” پس کالیفرنیا 20 میلیون دموکراتیک متمایل ثبت نام رای دهندگان ممکن است می گویند در این سال انتخابات ریاست جمهوری. رأی گیری آغاز می شود و دوشنبه همان روز قفقاز در آیووا شروع به انتخاب خود را نامزد.

رای دهندگان نیز وزن در کنگره نژاد, دولت قانونی صندلی و یک ایالت مدرسه پیوند.

کالیفرنیا مارس انتخابات ویترین تغییرات گسترده در نحوه و جایی که مردم در این کشور پرجمعیت ترین دولت می تواند رای با سریع جدید سیستم های رای گیری در برخی از شهرستان ها که انتخابات مقامات می گویند قطع خواهد شد در دیر tallying.

پانزده استان ها از جمله لس آنجلس را جایگزین سنتی حوزه های رأی گیری با “رای مراکز” که در آن مردم زندگی می کنند که در هر نقطه از شهرستان می تواند رای اولیه و رها کردن آراء یا ثبت نام كنيد.

وزیر امور خارجه الکس پدیللا یک دموکرات است گفتن رای دهندگان و انتخابات مدیران به آماده شدن برای ریاست جمهوری ثبت اولیه مشارکت مردم است.

“به نظر من که خبر خوبی است,” او گفت:. “بیشتر مردم به شرکت در دموکراسی ، که راه آن قرار است به کار می کنند.”

کالیفرنیا است که قبلا مجاز همان روز ثبت نام رای دهندگان اما تنها شهرستان در انتخابات دفاتر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا قانون در سال گذشته نیاز به تمام حوزه های رأی گیری و رأی مراکز به ارائه گزینه تا 8 بعد از ظهر در روز انتخابات.

اما با تغییر همراه پتانسیل برای سکسکه.

به عنوان بخشی از تلاش های مداوم برای افزایش, راه برای رای دادن چهارده استان ها به طور خودکار ایمیل های رای برای رای دهندگان. پانزده شهرستان از پنج در سال 2018 در حال جایگزین کردن حوزه های رأی گیری با چند هدف رای مراکز احتمالا گیج کننده مردم عادت کرده اند به رای گیری خود را به طور منظم در محل رای گیری در روز انتخابات.

گسترش همان روز ثبت نام رای دهندگان و پیروز شدن از آخرین لحظه رای دهندگان به معنی آن می تواند روز یا حتی هفته به تعیین دموکراتیک اولیه برنده است. کالیفرنیا در حال حاضر طول می کشد بیش از کشورهای دیگر به شمارش آرا; برگه های رای شهریور ماه مارس 3 محسوب می شود به عنوان طولانی به عنوان آنها می رسند توسط 6 مارس.

در سال 2018 آن را در زمان یک ماه قبل از جمهوری وقت در کالیفرنیا 21 خانه در ایالات متحده در منطقه اذعان به دموکراتیک حریف.

“ما بسیار نزدیک مسابقه بین سه نامزد شده است که آشکار برای سال در حال حاضر. و مگر در مواردی که تغییرات چشمگیری, ما قصد داریم به انتخابات نزدیک 3 مارس می گوید:” علامت Baldassare, رئيس جمهور و مدیر عامل حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا.

“در این نقطه در زمان آن را بسیار بعید است که ما در حال رفتن به می دانم که شب انتخابات” او گفت:.

Loyola Law School, استاد, جسیکا لوینسون کاروان تاخیر در نتایج آن گفت: “تنها یک مسئله برای داوطلبانی که می خواهند به ادعای پیروزی و حرکت است.” در هر صورت راه کالیفرنیا از حزب دموکرات محاسبه نماینده رای پیچیده است و تنها تا حدودی مربوط به چه کسی برنده کلی رای مردم.

او و دیگر رای گیری طرفداران نگران هستند که دولت تعداد زیادی از حزبی رای دهندگان ممکن است بسته را از ریاست جمهوری به دلیل آنها نمی درخواست حزبی رای گیری در پیش است. بیش از 5 میلیون کالیفرنیا ثبت شده با: “هیچ حزب اولویت” یک درصد است که رشد کرده است پس از سال 2016.

“هیچ حزب اولویت” رای دهندگان می توانند رای در دموکرات آزادیخواه یا آمریکایی مستقل حزب نژادها اما آنها باید برای پاسخ به یک کارت پستال به درخواست متقاطع رای گیری. آنها همچنین می توانند دوباره ثبت نام به عنوان جمهوری خواهان برای رای دادن در جمهوری انتخابات. اما اگر آنها چیزی آنها را تا پایان با یک رای گیری می کند که لیست هر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

تنها 9% معرفی کارش رای دهندگان درخواست کرده اند متقاطع رای بسیار پایین تر از آن باید گفت: Paul Mitchell, معاون رئیس جمهور از شرکت اطلاعات سیاسی اطلاعات Inc.

رای گیری طرفداران در حال تلاش برای بدست آوردن کلمه را به کارش رای دهندگان به این امید که زود رای گیری, رای جدید مراکز و گسترش همان روز ثبت نام را جبران هر گونه موانع.

اورنج کانتی کرده و به جای صدها نفر از حوزه های رأی گیری با 188 رای مراکز حمایت سریع سیستم جدید است که می تواند برش و شمارش زمان برای 1.6 میلیون ثبت نام رای دهندگان در نیمه گفت: Neal کلی ثبت نام از رای دهندگان.

شهرستان سانتا کلارا هل دادن یک “avoid-the-line” کمپین تشویق رای گیری از طریق پست گفت: Eric Kurhi سخنگوی دفتر ثبت.

“این تمام چیزی که ما می خواهیم به رای گیری آسان برای مردم” Kurhi گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>