Buttigieg آگهی آیووا انجمن Sanders دوم: نتایج قسمی

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg رهبری در آیووا حزبی نتایج با 62 درصد از حوزه در روز سه شنبه سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن در دوم و سوم و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتهایی در چهارم.

Buttigieg بود که منجر به وزارت امور خارجه محول تعقیب و گریز با 26.9 درصد در حالی که ساندرز بود 25.1 درصد وارن بود 18.3 درصد و بایدن به حال 15.6 درصد است.

بیشتر:

این نتایج قسمی آمده پس از سردرگمی و سرخوردگی بیش از تاخیر در اعلام روز دوشنبه جلسه برگه با توجه به “برنامه نویسی موضوع” در یک برنامه است که حوزه استفاده می شود را گزارش داده است.

معلوم نیست زمانی که رای نهایی اعلام خواهد شد.

در حالی که مبارزات مشتاق بودند به چرخش نتایج را به نفع خود وجود دارد کمی فوری نشانه ای که ناقص نتایج کاسته سردرگمی و نگرانی که loomed بیش از افتتاحیه مسابقه از دموکرات ریاست جمهوری سال 2020 اولیه فصل است.

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس با مبارزات پیش از آن در روز دولت رئیس Troy قیمت کاهش یافته و به پاسخ اشاره کرد و به پرسش در مورد جدول زمانی خاص – حتی این که آیا این امر می تواند یک ماده از روز یا هفته.

“ما کار کرده اند داده و شب را به مطمئن شوید که این نتایج دقیق قیمت” گفت: پس از آن در یک کنفرانس خبری.

Bernie Sanders

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز صحبت به هواداران خود تجمع در Des Moines, Iowa, US [کارلو احدی/رویترز]

نامزدهای فشرده در آینده-up, New Hampshire است که آرا در فقط هفت روز به عنوان میلیاردر دموکرات مایکل بلومبرگ احساس فرصت تعهد خود در حال حاضر کمپین تبلیغاتی گسترده و گسترش خود را وسیع کارکنان متمرکز در یک سری از نماینده غنی متحده رای گیری در ماه آینده.

این حزب حزبی بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج این مسابقه به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه با هیچ روشن frontrunner. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث نزدیک به یک میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند ما سرزمین در حزب ملی کنوانسیون در اواسط ماه جولای.

“آغاز پایان مغلوب ساختن پیشی جستن’

مبارزه در نیوهمپشایر در شنبه وارن گفت که او “احساس خوب” در مورد عملکرد خود در آیووا اما در مورد سوال دولت حزب قصد دارد به انتشار نتایج قسمی.

“من فقط نمی فهمم چه این بدان معناست که حداقل نیمی از داده ها. من فکر می کنم آنها باید برای به دست آوردن آن با هم و انتشار تمام اطلاعات,” او گفت:.

Sanders کمپین گفت که حامیان داخلی آن نظارت نشان داد او در سرب با نزدیک به نیمی از آرا را در. ساندرز خود گفت: اواخر وقت روز دوشنبه: “امروز نشانه آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, اساسا اعلام کرد که در آیووا پیروزی.

“بنابراین ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه, ملت,,” او گفت: قبل از ترک آیووا. “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

Iowa caucus

دموکراتیک 2020 آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سناتور الیزابت وارن صحبت می کند در یک جلسه شب تجمع در Des Moines, آیووا [ریک Wilking/رویترز]

بایدن گفت که او “احساس خوب” و پیش بینی نتایج خواهد بود ،

این حزب گفته مبارزات شنبه که این مشکل ناشی از یک “موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی” است که در آن گفت: تا به حال از آنجا که ثابت شده است. آن را در گفت و گو با تایید صحت اطلاعات جمع آوری شده و گفت: مشکل این بود نه نتیجه “یک هک یا نفوذ”.

یک بایدن نماینده کمپین اعتراض به این حزب برنامه ای برای انتشار نتایج قسمی قبل از چک کردن آنها را در برابر پرونده های کاغذی و گفت: در این کنفرانس که در این طرح به آدرس نیست “رو به رشد گزارش” در مورد مشکلات در جلسه شب مانند حوزه کاپیتان قادر به دریافت از طریق تلفن برای گزارش نتایج.

“داستان و مشکلات فقط ضرب بنابراین احتمالا شما در حال رفتن به برخی از راه پرداختن به آن و توضیح به ما به عنوان شما انتشار این نتایج قسمی چرا شما راحت” بایدن کمپین وکیل دانا ریموس گفت.

“شما باید به اندازه کافی شفافیت است که دیگر مردم احساس راحت در مورد آن در حال حاضر و ما نه تنها وجود دارد در حال حاضر.”

ساندرز مشاور جف ویور تشکر شده حزب عدالت و تشویق دیگر کمپین نه به تضعیف حزب.

“مردمی که در حال تلاش برای تاخیر در بازگشت از این به دلیل موقعیت نسبی در نتایج شب گذشته من فکر می کنم که کمی ریاکارانه” ویور گفت.

Joe Biden

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و همسرش جیل بایدن در یک جلسه شب کمپین تجمع در Des Moines, آیووا [جان Locher/AP Photo]

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا گزارش سه مجموعه نتایج: چوب خط حساب کردن از caucusgoers اولیه نامزد ترجیح; مجموع رای از نهایی “تراز” پس از حامیان کاهش-رتبه بندی از نامزدها قادر به انتخاب دوم و تعداد کل هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت کرده است.

اولیه رای گیری پیشنهاد کرده بود ساندرز وارد شب با باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد – ساندرز بایدن وارن و Buttigieg – قرار شد به نمره یک پیروزی است. سناتور ctq که نشان دهنده همسایه, مینه سوتا, نیز در حال اجرا در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و ما نماینده Tulsi Gabbard عقب مانده.

سنجش فرصت در میان هرج و مرج بلومبرگ انتخاباتی اعلام کرد قصد دارد به دو برابر ملی تبلیغات تلویزیونی هزینه – که در حال حاضر بیش از $100m – آن را به عنوان گسترش آن پرداخت کارکنان به بیش از 2000 نفر است.

بلومبرگ به دنبال ماه آینده پس از تصمیم به دور زدن آیووا مسابقه و سه ایالت دیگر رای گیری این هفته در حمایت از نماینده غنی متحده در ماه مارس است.

“پس از بیش از یک سال از این اولیه در این زمینه است که به عنوان بی قراری مثل همیشه” بلومبرگ سخنگوی سابرینا سینگ گفت. “هیچ کس ساخته شده است و فروش و یا حتی نزدیک به آن است. در همین حال مایک گرفتن مبارزه به ناروا هر روز دو برابر را در کمپین ملی استراتژی ما شده است در حال اجرا از آغاز است.”

Iowa caucus

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq صحبت می کند در تجمع پس از آیووا انجمن در Des Moines, آیووا [برنا نورمن/رویترز]

فراتر از سال 2020 افتضاح دعوت تازه انتقاد در مورد آیووا قفقاز یک مجموعه ای پیچیده از جلسات سیاسی برگزار می در یک دولت است که سفیدتر و از حزب دموکرات است. بسیاری از استفاده می شود لحظه ای به سوال که آیا آن را عجیب و جالب یک سنت سیاسی که زمان آن گذشته بود.

این حزب در تلاش است به جای منتقدان قبل از این سال توسط امیدوار به گزارش سه امتیاز داده در مورد ترجیحات رای دهندگان احتمالا بهبود شفافیت. اما سیستم جدید ایجاد شده جدید سردرد.

“من فکر می کنم آیووا یک آشغال آتش” گفت: دیک Harpootlian کارولینای جنوبی, سناتور و دیرین بایدن حامی که در خدمت به عنوان یک آیووا حوزه کاپیتان برای بایدن روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>