Buttigieg و بایدن همچنان به مشاجره پیش از نیوهمپشایر اولیه

دو نامزد هر یک به نظر می رسد در ABC “این هفته است.”

دو روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن همچنان به مشاجره در ABC “این هفته است.”

بایدن گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos, “من گفت: او نبوده است قادر به متحد کردن جامعه سیاه — این چیزی است که من می گویم:” در حالی که برجسته خود تاییدیه از چند South Bend, black, قانونگذاران.

“من نه باراک اوباما و نه او” Buttigieg گفت: در پاسخ در روز یکشنبه. “نه هر کسی که در حال اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر — و این است که نمی 2008.”

“این انتخابات است که در مورد که در آن ما در شهرستان به ریاست بعدی و البته نحوه شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او اضافه شده است.

این بایدن کمپین تصویری منتشر شده در توییتر در نظر گرفتن jabs در Buttigieg را شهرداری حرفه ای. تبلیغ بر تنزل و شلیک South Bend رئیس پلیس داریل Boykins و جنوب خم را آتش رئیس Howard Buchanon که هر دو آمریکایی آفریقایی تبار است.

Buttigieg را حفظ کرده است که او تنزل مقام در کابل به مرتبه کاپیتان دلیل اصلی شکست به او اطلاع داد که گروه تحت تحقیقات فدرال در میان گزارش که Boykins گفته بود دستور داد مردم را به طور مخفیانه ضبط نژادپرستانه دیدگاه توسط ارشد افسر پلیس سفید.

Buchanon شهر را آتش ارشد به مدت پنج سال به حال نوشته اصلی بازنشستگی مقالات در سال 2010 اما پس از Buttigieg انتخابات آگاهانه او است که او دیگر می خواست بازنشسته شود. که نقطه Buttigieg در حال حاضر نام جایگزینی برای Buchanon که در نهایت بازنشسته در سال 2012.

“در این لحظه مردم آمریکا در حال گریه کردن برای چیزی کاملا متفاوت از این کلاسیک واشنگتن سبک از سیاست است. در حالی که واشنگتن سیاست trivializes آنچه که در جوامع مانند جنوب خم” Buttigieg ملی دبیر مطبوعاتی کریس Meagher در بیانیه ای گفت:. “ساوث بند ساکنان که در حال حاضر بهتر شغل و افزایش درآمد و جدید زندگی در شهر خود نمی فکر می کنم زندگی خود را در حال واشنگتن سیاستمدار punchline. پیت بر روی زمین تجربه به عنوان شهردار تبدیل سراسر غرب میانه شهر صنعتی است و دقیقا به همین دلیل او در حال اجرا برای رئيس جمهور. معاون رئیس جمهور تصمیم به اجرای این آگهی صحبت می کند بیشتر به جایی که او در حال حاضر در این مسابقه از آن در مورد پیت چشم انداز به عنوان یک شهردار و کهنه.”

در روز شنبه در مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه شام Buttigieg در زمان واکسن در منتقدان و همچنین مخالفان خود را در حالی که ساخت یک درخواست تجدید نظر مستقیم به رای دهندگان در گرانیت دولت است.

“در حال حاضر من می دانم که برخی از درخواست آنچه که کسب و کار یک South Bend شهردار باید به دنبال بالاترین مقام در زمین ؟ شما لازم نیست که یک دفتر در واشنگتن است. شما لازم نیست که دهه تجربه در استقرار. شهر و یا شهردار آن نیست حتی بزرگترین شهرستان در کشور است. آن را بیشتر شبیه Manchester, New Hampshire. که به من می گویند که بسیار نقطه. چرا که آمریکایی ها در روستایی کوچک در شهرها در جوامع صنعتی-و بله در جیب کشور ما بزرگترین شهرستانها — خسته از بودن کاهش می یابد به یک punchline با سیاستمداران واشنگتن و آماده برای کسی به صدای خود را به آمریکا سرمایه است.”

38 ساله با وجود اینکه جوانترین نامزد در این مسابقه گفت: در سن یک عامل نیست.

او گفت: رای دهندگان در روز شنبه “باور من در این امریکا است محصول از سن و سال من آن را محصول تجربه من است.”

ABC News’ جان Verhovek و مولی ناگل کمک به این گزارش.

این است که در حال توسعه داستان اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>