Buttigieg مشاور اوباما و دموکرات ها: ساندرز’ ‘تفرقه سیاست’ نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت گفت: دموکرات “باید تمام منابع ما می توانیم دور تا.”

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت مشاور ارشد به صورت صعودی نامزد پیت Buttigieg به کمپین گفت که رقیب خود را ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز — به عنوان یک حزب سوسیالیست دموکراتیک — نمی تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی به عنوان او نشان دهنده “تفرقه سیاست است.”

“ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با بیشتر بخش” اسمیت گفت: ABC اخبار “نیروگاه سیاست” پادکست صحبت کردن با میزبان و مدیر سیاسی ریک کلاین در مورد ساندرز’ امکان عقد نامزدی حزب دموکرات. “ما باید تمام منابع ما می توانیم دور تا. ما در حال رفتن به نیاز هر رای دهنده صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها با ما موافق 100% از مسائل.”

با آیووا و نیوهمپشایر نتیجه به دست Buttigieg در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از نمایندگان — 14 از آیووا, و نه از, New Hampshire. ساندرز از نزدیک زیر پشت سر او با 12 از آیووا, و نه از, New Hampshire.

اسمیت گفت کلاین او اعتبار Buttigieg موفقیت به “ایجاد یک ائتلاف” با رای دهندگان.

“او به خوبی با روستایی و مناطق حومه,” او گفت: از شهردار سابق South Bend, Indiana. “او به خوبی با زنان و مردان است. او به خوبی با دانشگاه تحصیل کرده و غیر کالج تحصیل رای دهندگان.”

اسمیت اشاره کرد که در حالی که Buttigieg ندارد “مزیت طبیعی” در اول-در-این-ملت او هنوز بیرون آمد با اولین محل محول پیروزی در آیوا و مقام دوم در نیوهمپشایر با 98 درصد از حوزه گزارش بود. او گفت که او همچنان به کار سخت برای جلب حمایت از جوامع او را مورد علاقه را به نفع خود از جمله آینده نوادا حزبی و کارولینای جنوبی اولیه.

“او از خواب بیدار در صبح و پنج صبح را نشان می دهد,” او گفت:. “سپس ما بیرون رفتن و فقط آمار تاون هال پس از town hall.”

به عنوان یک خارجی به واشنگتن سیاست اسمیت گفت که رسانه های استراتژی است که چه ابزاری در ساخت “شهردار پیت” در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده نام.

“ما می دانستیم که رفتن به این انتخابات ریاست جمهوری است که او تا به حال هیچ نام ID,” او گفت:. “او تا به حال هیچ, طبیعی, جمع آوری اعانه, پایه, اما یکی از چیزهایی که ما تا به حال دسترسی برابر به رسانه ها به دست آورده.”

کلاین در زمان گفتگو را به زمانی که Buttigieg پیوست “نیروگاه سیاست” در ماه ژوئن سال 2018 زمانی که تعداد کمی از مردم می دانستند که شهردار شد, اجازه دهید به تنهایی چگونه تلفظ خود را نام گذشته.

زمانی که سوال در پرش از یک شهردار یک شهر در حدود 100,000 ملی او گفت: “سنتی “راه به قدرت در این کشور باید حداقل معلق شده است اگر نه انجام دور با برای همیشه لطفا برای.”

فقدان تجربه در واشنگتن قرار دادن یک هدف در پشت او در طول نیوهمپشایر دموکراتیک بحث هفته گذشته توسط ABC News و همکاران هنگامی که ایالت مینه سوتا ctq رفت و پس از Buttigieg به عنوان “تازه وارد.”

“از آن آسان است برای رفتن پس از واشنگتن به خاطر این که یک چیز محبوب,” Klobuchar گفت. “[این] باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد. من فکر نمی کنم این چیزی است که مردم می خواهید در حال حاضر. ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما.”

او افزود: “من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.”

اسمیت استدلال Buttigieg دیدگاه به عنوان یک خارجی به او کمک خواهد کرد را به نفع نامزدی حزب دموکرات.

“من فکر می کردم مهم بود که او را در مقابل مردم به عنوان بسیاری که ممکن است نه تنها به ترویج او اما به ترویج آینده ای متفاوت برای حزب دموکرات” او گفت:. “یکی بود که ریشه در همان قدیمی همان قدیمی شخصیت در واشنگتن که به نوعی به نظر می رسید مانند کربن نسخه از هر یک از دیگر.”

اسمیت هیچ غریبه ای به سیاست خودش. او در سابق باراک اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی و در سابق مریلند رژیم صهیونیستی است. مارتین اومالی را در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

نیروگاه سیاست پادکست هفتگی برنامه که نوشته های هر چهارشنبه و شامل سرمقاله روزنامه مصاحبه و در عمق به نظر می رسد در مردم و حوادث شکل دادن به سیاست آمریکا. نیروگاه سیاست پادکست است توسط ABC News ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل و ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>