برلینگتون فروشگاه های بستن آن سایت تجارت الکترونیکی به تمرکز بر روی آجر و ملات فروشگاه

در یک جهان که در آن خرده فروشان در حال مبارزه برای سهم بازار آنلاین, Burlington, فروشگاه, Inc. می گوید آن را برای پایان دادن به آن e-commerce عمل و تمرکز بر رشد آن آجر و ملات کسب و کار.

برلینگتون (ابهامزدایی) را BURL, +0.74% مدیر اجرایی مایکل o’sullivan گفت: در این شرکت پنج شنبه درآمد تماس که e-commerce تنها برای حساب 0.5% فروش این شرکت تلاش خواهد بود بهتر است صرف در فروشگاه ها.

“در کسب و کار ما است که در حد متوسط فعال-قیمت, کسب و کار, طبیعت شکار گنج و به طور متوسط قیمت در نقطه ای که ما در عمل به این معنی نیست که آجر و ملات فروشگاه های قابل رقابتی و مزیت اقتصادی بیش از e-commerce,” او گفت: با توجه به FactSet transcript.

“ما قصد داریم به تمرکز انرژی و منابع در رانندگی سودآور رشد فروش ما در آجر و ملات فروشگاه. ما نیز همچنان به شدت گسترش و ارتقاء این فروشگاه شبکه از طریق فروشگاه جدید باز کردن و عوض کردن برنامه ها.”

جزئیات:Walmart جدید برنامه عضویت نمی تواند ضرب و شتم آمازون نخست, کارشناسان می گویند

برلینگتون متوسط واحد خرده فروشی (AUR) است که 12 دلار که o’sullivan گفت: باعث می شود آن را غیر ممکن است برای پول در تجارت الکترونیکی هنگامی که شما عامل حمل و نقل بازده و هزینه های دیگر.

علاوه بر این, Burlington, کوچکترین خاموش-قیمت خرده فروشان با توجه به o’sullivan که می گوید وجود دارد اتاق را برای رشد شبکه این شرکت از 720 فروشگاه.

جدید فروشگاه که برلینگتون برنامه ریزی شده کوچکتر خواهد بود. این شرکت با هدف باز کردن 54 net فروشگاه جدید در مالی سال 2020 با متوسط اندازه 39,700 فوت مربع, اولین بار, متوسط خواهد بود کمتر از 40,000 متر مربع است.

Burlington, گزارش مالی سه ماهه چهارم درآمد که ضرب و شتم تخمین می زند اما راهنمایی نرم بود. اما همچنین بخشی از برلینگتون رشد استراتژی است. O’sullivan گفت که این شرکت را در تعدادی از مراحل رفتن به جلو از جمله برنامه ریزی “کامپیوتر فروش کمی بیشتر محافظه کارانه” در جهت بهتر موقعیت خود را به استفاده از فرصت خرید هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

این “در واقع ما را در یک موقعیت قوی تری به رانندگی شتاب در ما comp فروشگاه رشد فروش” o’sullivan گفت.

ولز فارگو تحلیلگران رای برلینگتون فروشگاه های سهام به عنوان اضافه وزن با 250 دلار قیمت هدف که حدود 13 درصد بالاتر از قیمت فعلی آن خواستار آن “بالا انتخاب کنید.”

“به عنوان هشدار داد در آخرین تماس با مدیریت مصرف مقدار رویکرد محافظه کارانه تر به هدایت رفتن به جلو” تحلیلگران رهبری آیک Boruchow گفت. “با سال مالی منتهی به بالا توجه داشته باشید و راهنمایی در حال حاضر از راه (‘ضرب و شتم و بالا بردن’ راه اندازی در حال حاضر بسیار قابل رویت) ما دیدن برلینگتون سنگ زنی بالاتر از اینجا.”

خاموش-قیمت بخش می تواند در یک نقطه ضعف به دلیل آن متکی آنقدر در فروشگاه ها و کمی در تجارت نوشت: MKM همکاران در یک توجه داشته باشید برای راس Stores, Inc. ROST, -7.08% انتشار پنج شنبه. راس فروشگاه گزارش فروش ضرب و شتم در روز سه شنبه.

ببینید: فروشگاه هدف و آمازون ‘mini-امکانات’ هستند دوئل برای همان روز تحویل تسلط

“ما در مورد پایه است که راس فروشگاه ها و دیگران کرایه خواهد شد بهتر است به عنوان آن مربوط به تاثیر از coronavirus” تحلیلگران نوشت: با استناد به “حداقل” اختلال در موجودی دسترسی داشته باشید.

“در بیشتر وخیم سناریو که در آن مصرف کنندگان ایالات متحده نمی ترک خانه های خود به خرید بروید خاموش-قیمت و در راس فروشگاه های خاص می تواند کرایه در میان بدترین داده شده و اعتماد خود را در این فروشگاه تجربه برای شکار گنج و خرید آنلاین قابلیت برای Ross فروشگاه ها.”

MKM نرخ راس فروشگاه خرید سهام با $124 قیمت هدف.

برلینگتون سهام است 1.3% در دوشنبه تجاری و بسیج 32.3 درصد بیش از سال گذشته است. S&P 500 شاخص SPX -3.70% به دست آورده است 8.8% برای 12 ماه گذشته.

از دست ندهید:مصرف کننده-شرکت های مواجه خواهد بود که اولین ضربه اگر coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>