بوندس کمیسر خواستار ‘Ikea’ رویکرد به ارتش تهیه گلایه

مجلس کمیسر آلمان ارتش می خواهد به تقلید مبلمان غول “را انتخاب پرداخت و دور” مدل هنگام خرید چرخ دنده. در بوندس طولانی رنج می برد “عظیم” تجهیزات و پرسنل کمبود.

ارتش آلمان می تواند به حل آن آشکار تجهیزات مسائل با اتخاذ “Ikea اصل” کمیسر برای بوندس در پارلمان آلمان هانس-پیتر بارتلس گفت: در گزارش سالانه در مورد وضعیت نظامی منتشر شده در سه شنبه.

بارتلس روشن است که این به معنی “انتخاب پرداخت و دور” از آنچه که در حال حاضر در دسترس به جای انتظار یک دهه برای تجهیزات جدید بر اساس آزادانه تعریف “قابلیت های کاربردی مورد نیاز” به “ابداع اهدا آزمایش تایید شده و سپس در معرفی کند افزایش بیش از 15 سال است.”

در بوندس شده است رنج می برند کمبود تجهیزات جنگی و زره بدن به تانک و هلیکوپتر و هواپیما از رده خارج است که به طور منظم روبرو می شوند بسیاری از مسائل است.

بوندس رنج می برد در حالی که اسلحه صنعت تولید برای صادرات

متاسفانه در این گزارش اشاره کرد: “به بوندس هنوز دور” از داشتن 100 درصد از سلاح ، مهمات و تجهیزات شخصی به آن نیاز دارد tofulfil وظایف خود برای دفاع در اروپا و همچنین از طریق آن اتحاد مانند ناتو است. به بارتلس آن نامعقول است که آلمان در صنایع نظامی بود که در همان زمان پمپاژ از فن آوری های جدید برای صادرات است.

“چرا آن را هفت سال به بازسازی 100 تانک های قدیمی به مدل سطح که فقط در دو سال همان صنعت می تواند 50 نام تجاری مخازن جدید دیگر برای ملت؟”

این گزارش به عنوان مثال از مقدار مورد نیاز جدید هلیکوپتر و گفت که “تنها چند” از 53 ببر هواپیما به بوندس دستور تحویل داده شده بود “و این پروژه در حال حاضر دارای یک تاخیر 134 ماه و 1.3 میلیارد یورو بیش از بودجه.”

همانطور که برای نیروی دریایی این گزارش گفت: “از 15 بزرگ جنگی است که ما باید بر روی کاغذ….تنها نه در حال حاضر وجود دارد, و وجود دارد هیچ برنامه های قابل اعتماد برای ورود کشتی های جدید است.”

‘عظیم’ کمبود پرسنل

سالانه کلی نیز برجسته دیگری دیرینه مسئله مواجه بوندس یک کمبود پرسنل. کمبود اعتبار در اطراف مشاغل نظامی همراه با سال 2011 تصمیم به هیچ کس از یک دوره خدمت نظامی اجباری بعد از مدرسه برای مردان جوان فقط دو تا از عوامل است که باید آن را دشوار برای ارتش به استخدام.

برخی از 21,000 شغل پر نشده باقی می ماند این گزارش گفت:. برای مثال نیروی هوایی تنها 53 درصد از كارمندان خود را برای بخش فنی در حالی که توپخانه نیروی تنها 70 ٪ از هر دو غیر سفارش و افسران آن به طور کامل عملیاتی.

به “عظیم ترین” مشکلات باقی می ماند با آلمان, نیروی دریایی, بررسی, یادداشت سرزنش “غیبت های طولانی از خانه همراه با بالا و حرفه ای و فیزیکی خواسته” را به عنوان به خوبی به عنوان یک عدم شفافیت در مورد پیشنهاد پاداش برای کسانی که تغییر مسیرهای شغلی برای پیوستن به نیروی دریایی است.

یکی دیگر از کلید منطقه فاقد پرسنل بود سایبر-جنگ دفاع که در آن سطح بالایی از تخصص مورد نیاز است, اما کسانی که واجد شرایط هستند معمولا کشیده معتبر تر بهتر-پرداخت یا راحت تر شغل خارج از نظامی است. تنها در حدود 75 درصد از این موقعیت در حال حاضر پر شده است.

بارتلس همچنین نوشت: در مقدمه خود که در حالی که به اعتقاد او پیشرفت حاصل شده در شرایط پایان دادن به آزار و اذیت جنسی ارائه PTSD درمانی به جانبازان و مقابله با جناح راست افراطی گری در صفوف “بیشتر آگاهی و عمل ضروری به نظر می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>