بوفالو کاتولیک اسقف به دنبال ورشکستگی حفاظت

روم کاتولیک اسقف نشین از بوفالو ثبت شده است برای حفاظت از ورشکستگی

بوفالو N. Y. — بحرانزده کاتولیک اسقف نشین از بوفالو برای ورشکستگی زمینه حفاظت جمعه, گرفتن ایران در تلاش خود را برای بهبود یافتن از یک روحانیت سوء رسوایی شده است که پایه ای برای صدها نفر از دعاوی واتیکان مداخله و استعفای خود را اسقف.

با پر کردن آن در ایالات متحده دادگاه ورشکستگی غربی نیویورک اسقف نشین شد دوم در دولت به پرونده فصل 11 سازماندهی مجدد و یکی از بیش از 20 دایره اسقفی به دنبال حفاظت از ورشکستگی در سراسر کشور. اخیرا کاتولیک اسقف نشین از Harrisburg, پنسیلوانیا, ثبت Feb. 19.

بوفالو اسقف نشین مواجه شده است و خاص و آشفتگی در ماه های اخیر به اوج خود رسید در Dec. 4 استعفای اسقف ریچارد مالون پس از واتیکان موظف به بررسی است. مالون تا به حال با آن مواجه شدید فشار از اعضای خود را از پرسنل دادسرا و دادگاه عمومی به میان انتقاد که او نکردن نام ده ها تن از معتبر متهم کشیش و سنن گزارش تخلف برابر دیگران است.

“ما باید بیشتر کار فوری نسبت به عدالت و شفا برای کسانی که آسیب معضل سوء استفاده جنسی” آلبانی اسقف ادوارد Scharfenberger در بیانیه ای گفت. “شدید عاطفی و روانی و معنوی درد وارده بر این قربانی بی گناه بازماندگان یک بار سنگین آنها مجبور به حمل در سراسر زندگی خود را.”

Scharfenberger که به طور موقت سرپرستي بوفالو اسقف گفت: این تصمیم را قادر خواهد ساخت که کمترین تعداد ممکن از قربانیان به جبران شود در حالی که اجازه می دهد این کار از اسقف نشین به ادامه. اسقف نشین شامل 163 parishes و ماموریت های سراسر هشت غرب نیویورک شهرستانهای استان است.

آن را در حال حاضر پرداخت می شود حدود 18 میلیون دلار — از جمله 1.5 میلیون دلار از فروش اسقف عمارت — به بیش از 100 قربانیان تحت مستقل برنامه جبران تاسیس در سال 2018 است. آن چهره بیش از 240 پرونده های حقوقی جدید ثبت شده از ماه اوت زمانی که نیویورک فرزند قربانیان عمل به حالت تعلیق در اساسنامه محدودیت ها به دوران کودکی قربانیان یک سال به دنبال حتی چندین دهه اتهامات سوء استفاده.

از تشکیل پرونده ورشکستگی را شامل نمی شود فردی parishes و یا کاتولیک ابتدایی و متوسطه هستند که به طور جداگانه گنجانیده شده Scharfenberger گفت.

وکلای استیو بوید و جف اندرسون که نشان دهنده برخی از اتهام سوء رفتار جنسی قربانیان با انتقاد از تشکیل پرونده به خود خدمت. منتقدان این روند می گویند این اقدامات می تواند به محدود کردن قربانیان دسترسی به حساس سوابق بالقوه در معرض اضافی تخلف توسط کشیش یا ارشد کلیسای مقامات.

“اسقف نشین از بوفالو با استفاده از ورشکستگی به ادامه برای پنهان کردن حقیقت در مورد درنده کشیش در این اسقف نشین” اندرسون در بیانیه ای گفت.

روم کاتولیک اسقف نشین از روچستر بود که دولت هشت دایره اسقفی به دنبال ورشکستگی حفاظت از زمانی که این پرونده در ماه سپتامبر. چند نفر دیگر باید گفت: ورشکستگی شد و مورد توجه است.

بیش از یک دوجین از وکلای عمومی در سراسر کشور را تایید کرده اند و تحقیقات و یا بررسی از سوء استفاده روحانیت در پی تکان دهنده پنسیلوانیا هیئت منصفه در گزارش سال گذشته است. این گزارش تأکید کرد که حدود 300 کشیش بود مورد آزار قرار گرفته حداقل 1000 کودکان در کشور بیش از هفت دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>