کسری بودجه برای شکستن $1 تریلیون با وجود اقتصاد قوی

سالانه کنگره گزارش می گوید که کسری بودجه ایالات متحده آمریکا است که به احتمال زیاد پشت سر هم از طریق نمادین $1 تریلیون مانع این سال با وجود یک اقتصاد سالم

واشنگتن — سالانه کنگره گزارش می گوید کسری بودجه ایالات متحده آمریکا است که به احتمال زیاد پشت سر هم از طریق نمادین $1 تریلیون مانع این سال با وجود یک اقتصاد سالم است.

روز سه شنبه دفتر بودجه کنگره گزارش به شرح زیر پشت سر هم از هزینه های جدید در سال گذشته و لغو در ماه دسامبر از چندین مالیات استفاده می شود برای کمک به تامین مالی قانون مراقبت مقرون به صرفه. کسانی را در ترکیب برای تعمیق دولت کسری مارپیچی در آینده با تریلیون دلار کسری به احتمال زیاد برای تا آنجا که چشم می توانید ببینید.

سالانه CBO به روز رسانی اقتصادی دولت و مالی بهداشت تخمین می زند $1 تریلیون دلار کسری بودجه برای سال مالی جاری را جوهر قرمز بالای $1 تریلیون دلار برای اولین بار از سال 2012 زمانی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما دربسته در چهار سال متوالی از 1 تریلیون دلار به علاوه کسری بودجه. دولت میله میله به صرف $4.6 تریلیون دلار در این سال را به قرض 22 سنت از هر دلار در آن خرج می کند.

اکثر اقتصاددانان می گویند مناسب ترین راه برای نگاهی به کسری بودجه است که برای اندازه گیری آن در برابر حجم اقتصاد با کسری 3 درصد و یا پس از تولید ناخالص داخلی به عنوان دیده می شود پایدار است. آخرین گزارش نشان می دهد کسری بودجه به طور متوسط 4.8 درصد از تولید ناخالص داخلی در طی دهه آینده.

“به عنوان یک نتیجه از این کسری بودجه و بدهی فدرال را افزایش هر سال به یک درصد از کشور خروجی است که بی سابقه ای در تاریخ آمریکا” CBO گزارش می گوید.

اوباما کسری در آمد که اقتصاد ایالات متحده بهبود از رکود عمیق 2007-2009. بازگشت تریلیون دلار کسری بودجه در حال حاضر می آید به عنوان اقتصاد است زمزمه در تمام سیلندر با CBO پیش بینی است که نرخ بیکاری در سراسر کشور به طور متوسط زیر 4 درصد از طریق حداقل 2022. نرخ رشد پیش بینی شده است به آمار میانگین 2.2 درصد در این سال است.

“اقتصاد عملکرد باعث می شود بزرگ و رو به رشد کسری بودجه بیشتر از همه قابل توجه” گفت: CBO مدیر فیلیپ Swagel. “تغییرات در سیاست های مالی باید به آدرس بودجه وضعیت به دلیل بدهی های ما در حال رشد است در یک مسیر ناپایدار.”

دولت گزارش $984 میلیارد دلار کسری بودجه برای سال 2019 بودجه سال. تجمعی کسری در طول دهه آینده انتظار می رود به مجموع $13 تریلیون یک کل است که رفته اند بالاتر ذخیره برای CBO باور است که بازده در خزانه باقی خواهد ماند غیر منتظره ای کم به عنوان دولت refinances آن $23 تریلیون بدهی.

اخیر افزایش کسری بودجه به دنبال عبور از 2017 تهمت لایحه مالیات که موفق به پرداخت خود را با اضافی رشد اقتصادی و درآمد به عنوان وعده داده شده توسط دولت در آمار و ارقام مانند خزانه داری وزیر استیون Mnuchin. افزایش کسری نیز به شرح زیر نهایی بازنویسی تابستان گذشته یک شکست خورده سال 2011 بودجه برای مقابله با افزایش هزینه های هر دو دفاع و داخلی برنامه.

تقسیم دولت نیست کمک به کسری تصویر به عنوان دموکراتیک-کنترل خانه چراغ راه در لغو $377 میلیارد دلار ارزش “Obamacare به” افزایش مالیات از جمله یک اصطلاح کادیلاک مالیات بر بالا-هزینه برنامه های بهداشتی. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا همچنین یک نیروی محرکه در تابستان سال گذشته بودجه توافق که به ثمر رساند در اضافه کردن $1.7 تریلیون دلار به کسری بودجه بیش از دهه آینده.

CBO دارای دیدگاه سنتی از اقتصاددانان که بدهی است که بیش از حد بالا است “ازدحام” اثر سرمایه گذاری بخش خصوصی در اقتصاد است و می تواند منجر به نرخ بهره بالاتر و شاید حتی به سبک اروپایی بحران بدهی. اما نرخ بهره را در سطح پایین باقی مانده با وجود CBO را هشدار دهنده و اقتصاددانان لیبرال تر نگه دارید خیلی بیشتر حامی کاهش نرخ بهره نظر از اثرات بالاتر کسری بودجه در اقتصاد است.

CBO گزارش فرود آمد و در میان تشدید مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری که در آن نگرانی در مورد کسری بودجه نیست واقعا یک موضوع است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است به ترک تامین اجتماعی حقوق بازنشستگی و مزایای مدیکر را از روی میز خود را به عنوان دولت به دنبال راه هایی برای بلانت سیاسی تاثیر چشم ظاهر کسری آمار و ارقام.

دولت بودجه است که ماه آینده منتشر خواهد شد اما به احتمال زیاد تا حد زیادی نادیده گرفت به خصوص که انتخابات سال سیاست را بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>