انگلیسی ها خواست به ترک معاشرت و کار از راه دور به عنوان ویروس گسترش می یابد

نخست وزیر بوریس جانسون به توصیه انگلیسی ها به کاهش خود را در زندگی اجتماعی و کار از خانه در صورت امکان به او دستور داد افراد مسن و ناتوان برای منزوی کردن برای 12 هفته ramping تا نبرد در برابر شیوع کروناویروس به عنوان آن شتاب نسبت به اوج آن است.

جانسون تا به حال با آن مواجه صهیونیستی به عنوان دولت خود را طول می کشد کمتر سختگیرانه رویکرد برای مقابله با این ویروس از کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و اسپانیا که به طور موثر قفل شده است و بسیاری از اروپا.

بیشتر:

در یک سفت بریتانیا رویکرد در دوشنبه جانسون گفت: “آنچه ما اعلام امروز بسیار تغییر قابل توجهی در راه است که ما می خواهیم مردم را به زندگی می کنند زندگی خود را, و من نمی توانم به یاد داشته باشید هر چیزی مانند آن را در طول عمر من است.”

Flanked توسط دولت بالا دانشمند و پزشک در جدید اخبار روزانه توجیهی متمرکز ویروس وی افزود: “من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد شده است هر چیزی مانند آن را در زمان صلح و باید بپذیریم که آن را بسیار قابل توجهی روانی و رفتاری تغییر است که ما در حال از شما خواسته عمومی ملت انجام دهد.”

تعداد تایید coronavirus موارد در بریتانیا افزایش یافته است به 1,543 از 1,372 روز قبل وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. انگلستان مرگ و میر افزایش به 53.

به شدت زنان باردار توصیه به ماندن در خانه

مردم باید به جلوگیری از بارها باشگاه رستوران و سینما و تئاتر از دولت گفت: اگر چه جانسون متوقف کوتاه سفارش آنها را به نزدیک است.

او گفت که او امیدوار سالن را یک رویکرد مسئول. مردم نیز باید جلوگیری از سفر غیر ضروری و کار از راه دور که در آن ممکن است, او گفت:.

“مشاوره برای غیر ضروری تماس های اجتماعی است که به ویژه مهم برای افراد بالای 70 سال زنان باردار و کسانی که با برخی از شرایط سلامت” جانسون گفت: تایید دولت اضافه کرده است مادران باردار در سه ماهه سوم به لیست افرادی که باید مراقبت بیشتری.

در تعطیلات آخر هفته یک نوزاد آزمایش مثبت برای coronavirus در شمال لندن. این روشن نیست که آیا این نوزاد قرارداد این ویروس از مادر یا بعد از تولد.

آن است که هنوز روشن نیست چه اثر این ویروس می تواند در زنان باردار یا نوزادان تازه متولد شده.

“در حال حاضر وجود دارد یک مورد گزارش شده از یک زن با COVID-19 که مورد نیاز تهویه مکانیکی در 30 هفته بارداری, پس از آن او تا به حال عمل سزارین اورژانس و بازیابی خوب” به گزارش کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists. “در حال حاضر وجود دارد هیچ داده ها نشان می دهد افزایش خطر سقط جنین و یا در اوایل بارداری از دست دادن در رابطه با COVID-19.”

محدودیت در تماس های اجتماعی می تواند برای ماه گذشته و یا حداقل هفته افسر ارشد پزشکی انگلستان کریس Ersin گفت.

جانسون گفت: هر کسی که با علائم کروناویروس باید منزوی همراه با کل خانواده برای 14 روز. Homeworking او گفت: باید به صورت جدی.

پوند استرلینگ کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در برابر دلار از ماه اکتبر در حالی که جانسون بود صحبت کردن دو سوم از یک درصد در روز است.

اما جانسون عنوان اثر آن بر اقتصاد گفت: در حال حاضر آشفتگی بازار بود و نه مانند سال 2008 بحران مالی است.

“این است که بر خلاف سال 2008 وجود ندارد یک مشکل سیستمیک در اقتصاد” جانسون گفت. “اگر ما می توانیم این بیماری را تحت کنترل … پس از آن کاملا وجود دارد هیچ دلیلی که چرا اقتصاد در سراسر جهان باید نمی آمد خروشان به عقب.

“به نظر می رسد به عنوان اینکه ما در حال حاضر با نزدیک شدن به رشد سریع بخشی از منحنی به سمت بالا و بدون اقدام جدی موارد می تواند دو برابر هر پنج یا شش روز” جانسون گفت.

او گفت: آن را ضروری است برای اطمینان از “کسانی که با جدی ترین شرایط بهداشتی تا حد زیادی محافظت از تماس های اجتماعی برای حدود 12 هفته است.”

بریتانیا ممکن است نیاز به بستن مدارس به سرعت گسترش coronavirus اما در حال حاضر زمان برای این دولت مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت.

“در برخی از نقطه ما گفت: ممکن است لازم باشد به فکر کردن در مورد چیزهایی مانند تعطیلی مدارس. اما کسانی که همه چیز دوباره باید در زمان مناسب انجام شود در راه راست و در سمت راست مرحله از شیوع” blue palace hotel گفت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>