نخست وزیر بریتانیا مشاور سرپیچی تماس به ترک پس از سفر در طول مستند

نخست وزیر بوریس جانسون مشاور Dominic کامینگز اصرار دارد که او را شکست قوانین در میان فرزندان او را به استعفا برای سفر به دیدار پدر و مادر خود را’ ملک در اواخر ماه مارس و نشان داد که او پیشنهاد استعفای خود را به نخست وزیر و نه او را در نظر بگیرید ،

جانسون در برخورد با طوفان سیاسی در میان coronavirus همه گیر آن را به عنوان پدید آمده در هفته گذشته که نزدیک ترین مشاور Dominic کامینگز گفته شکست مستند قوانین در مارس و آوریل.

در فوق العاده کنفرانس مطبوعاتی — مشاور ویژه در انگلستان باید یک کد دقیق از رفتار است که معمولا منع آنها از سخنرانی یا بیانیه و یا شرکت در فعالیت های سیاسی — کامینگز اصرار داشت هیچ قانون شکسته شد زمانی که او در زمان خود شد که برای نشان دادن علائم COVID-19 و 4 سال بیش از 250 مایلی شمال لندن به دورهام که در آن پدر و مادر خود را در یک مزرعه و یک کلبه در این زمینه. کامینگز گفت که او و خانواده اش را از خود جدا وجود دارد.

پرداختن به اتهامات که او نقض قوانین او کمک کرد تا به تدبیر گفت: “این فقط یک ماده ساده از قوانین و مقررات. مقررات مختلف توصیف شرایط استثنایی که در آن ممکن است ممکن است به پیروی از قوانین.”

کامینگز گفت: او بیمار با کروناویروس پس از او وارد شده بود در دورهام اما خانواده همچنان به خود جدا و با هم در پدر و مادر خود را’ کلبه دور از خانه اصلی — 14 روز. او گفت: رانندگی عامل تصمیم او بود که نزدیک به بستگان در مورد او گرفتار این ویروس از همسرش می خواهد که خود را ترک 4 ساله پسر با دو پدر و مادر بیمار برای مراقبت از او. او اضافه کرد که او به دنبال کودک-مراقبت و حمایت از اعضای خانواده خود را در حالی که در دورهام.

او گفت: رانندگی با یک “مخزن پر” بنزین در ماشین خود را به یک جدا شده محل که در آن اعضای خانواده خود را می تواند پس از نگاه پسرش اگر لازم شد “امن ترین چیزی که به انجام” تحت شرایطی. وی افزود: “اگر من تا به حال باقی ماند در لندن و چیزی شبیه به حال اتفاق افتاده است, من تا به حال به کسی دیگری وجود دارد و آنها را در معرض خطر است.”

دولت مشاوره تصریح می کند که اگر یک عضو کسی را از خانواده بیمار می افتد و یا شروع به نشان دادن علائم کروناویروس, سپس آنها “باید به ماندن در خانه به مدت حداقل 7 روز اما همه دیگر اعضای خانواده که به خوبی باقی می ماند باید در خانه بماند و خانه را ترک کند برای 14 روز.”

کامینگز اعتقاد بر این است یکی از کلیدی طرفداران دولت ‘ماندن در خانه’ استراتژی است. فارغ التحصیل از Brexit رای ترک مبارزات انتخاباتی 2016 کامینگز شده است مرکزی را به جانسون رهبری مبارزات اخیر انتخابات عمومی در ماه دسامبر 2019 که منجر به تعیین جانسون پیروزی.

در بیانیه خود کامینگز اعتراف کرد که او خال خال شده بود توسط یکی از اعضای عمومی در نزدیکی شهر Barnard Castle در آوریل 11.

مشترک بررسی توسط دو انگلیسی, روزنامه ادعا کرد که یکی از پدر و مادر خود در دورهام خال خال کامینگز و خانواده اش. همسایه گفت: Daily Mirror: “من واقعا ناراحت است. من فکر کردم آن را خوب است برای شما به درایو تمام راه را تا به دورهام و فرار از لندن است.”

روز یکشنبه Johnson خود را در زمان بیش از روزانه بعد از ظهر coronavirus جلسه برای رسیدگی به بحران — اضافه کردن که او تا به حال صرف تقریبا شش ساعت بحث گاهشناسی از وقایع با کامینگز و که او تا به حال به این نتیجه رسیدند که هیچ قانون شکسته شد و او در واقع عمل “مسئولانه از نظر قانونی و با صداقت است.”

پس از بازگشت از شماره 10 یکشنبه شب Cummings فیلم برداری شده بود در راه رفتن به خانه و ملاقات با همسایه عصبانی و تماشاگران. پیش از آن در روز ون پارک شده در خارج کامینگز “خانه ای با یک صفحه نمایش بزرگ پخش یک ویدئوی جانسون و اعضای کابینه’ اظهارات اصرار مردم به “ماندن در خانه.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

خشم به رشد خود ادامه داد و با قانونگذاران به توییتر در یکشنبه شب و دوشنبه صبح برای به اشتراک گذاشتن ایمیل آنها را دریافت می کردند از عصبانی ترکیبات که تا به حال ساخته شده فداکاری را بدون خانواده خود به منظور رعایت قوانین است.

یک نماینده محافظه کار مجلس — از جانسون حزب خود — گفت: رادیو بی بی سی را دریافت کرده بود بیش از 100 ایمیل از ترکیبات گفت: رسوایی “آمار خام عصبی.”

در حالی که اکثریت اعضای کابینه را توییتی حمایت خود را از Cummings تعداد فزاینده ای از نمایندگان مجلس محافظه کار نامیده اند او را به استعفا.

روزانه ایمیل های راست گرا که گرایش روزنامه که معمولا دلسوز به جانسون دولت منتشر داغدار صفحه در صبح روز دوشنبه با یک سرمقاله خواستار کامینگز یا استعفا و یا اخراج می شود.

ردیف همچنین دریافت نگران اظهارات از دانشمندان درگیر در ارائه مشاوره به دولت در آن coronavirus پاسخ.

پروفسور استفان Reicher یک عضو هیئت علمی بیماری همه گیر آنفلوآنزا در رفتارهای گفت که کامینگز اقدامات تا به حال تضعیف تلاش ها برای مبارزه با ویروس و ادعا کرد که “بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن” به عنوان یک نتیجه.

یک شنبه از بیانیه دفتر نخست وزیر در شماره 10 خیابان داونینگ رد ادعا می کند در رسانه ها که دورهام پلیس تماس گرفته بودند کامینگز خانواده گفته است که “در هیچ مرحله بود [Mr کامینگز] و یا خانواده اش صحبت کرده توسط پلیس است.”

اما دقیقه قبل از Cummings’ کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه دورهام پاسبانان با صدور بیانیه جدید: “ما می توانیم تایید می کنند که در مارس 1, یک افسر از دورهام پاسبانان صحبت به پدر دومینیک Cummings.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>