انگلیسی MP که منجر کشمیر گروه اجازه ورود به هند

هندی مقامات را تکذیب کرد, یک نماینده مجلس پس از ورود او فرود در دهلی نو به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی

دهلی نو — هندی مقامات را تکذیب کرد, یک نماینده مجلس در ورود در روز دوشنبه پس از فرود در دهلی نو به ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی, با توجه به همراه دستیار.

دبی ابراهیم یک حزب کارگر عضو پارلمان که ریاست یک گروه پارلمانی متمرکز در منطقه مورد مناقشه کشمیر قادر به پاک کردن آداب و رسوم پس از هند ویزای او ارائه شده بود را رد کرد, دستیار, Harpreet Upal گفت: آسوشیتد پرس.

آبراهامز و Upal وارد فرودگاه در پرواز امارات از دوبی در ساعت 9 صبح ابراهیم گفت: مقامات مهاجرت نمی استناد به هر دلیلی برای انکار ورود او اما در ادامه به فریاد که او نمی باید ویزا.

روادید او نشان داد در آداب و رسوم یک کپی از آن به اشتراک گذاشته شده با AP مجاز به “شرکت فنی/جلسات کسب و کار” و منقضی شده در اکتبر سال 2020 است.

یک مقام دولتی که نخواست نامش فاش شود چرا که این یک مسئله مهاجرت گفت: قانونگذار نبود اجازه ورود به هند به دلیل ویزا نیست, معتبر, اطلاعات رسمی گفت که او در حال حاضر دریافت کرده “در ارتباطی دیگری به او فرستاده.”

ابراهیم 59 بوده است یک عضو پارلمان از سال 2011 بود و در دو بعد شخصی سفر به هند به دنبال یک سفر سه روزه به بخشی از کشمیر که پاکستان کنترل.

پس از هند موفق به کسب استقلال از حکومت بریتانیا در سال 1947 هیمالیا منطقه کشمیر تقسیم شد بین هند و تازه شکل گرفته در کشور پاکستان است. این archrivals مبارزه کرده اند دو جنگ بر سر قلمرو هر دو ادعا را در تمامیت آن.

در یک مصاحبه تلفنی با AP در حالی که در انتظار بازگشت او پرواز به انگلستان ابراهیم گفت که او می خواهم به تلاش برای سازماندهی یک سفر به هند-کنترل کشمیر با هند و کمیسیون عالی در لندن پس از اکتبر اما ناموفق بوده است. او تا به حال, اما, اجازه بازدید پاکستان-کنترل کشمیر و برنامه ریزی شده بود به پرواز به اسلام آباد در اواخر این هفته.

“این بود ضمنی به من که آن را در ارتباط بود که” ابراهیم گفت: با اشاره به گفتگو با مقامات در انگلستان کمیسیون عالی در دهلی نو.

“آنها همچنین آگاه از سفر به پاکستان است. به نظر می رسد به عنوان اینکه سیاست بازی در این, اقدام,” او گفت:.

آبراهامز شده است صریح منتقد دولت هند حرکت در ماه اوت گذشته سلب کشمیر از آن نیمه استقلال و تنزل رتبه آن از یک کشور به یک منطقه فدرال.

مدت کوتاهی پس از این تغییرات به کشمیر وضعیت تصویب شد توسط هند به پارلمان ابراهیم در نامه ای به هند کمیساریای عالی به انگلستان و گفت این اقدام “خیانت به اعتماد مردم” کشمیر.

هند در زمان بیش از 20 دیپلمات های خارجی در سفر خود به کشمیر در هفته گذشته دومین سفر از جمله نخست وزیر نارندرا ملی هندو دولت سازمان یافته در شش ماه.

دسترسی به این منطقه باقی می ماند تنگ با خبرنگاران خارجی مجاز است.

در بیانیه ای ابراهیم مربوط مصیبت او در دهلی نو.

“من سعی کردم برای ایجاد همین دلیل ویزا شده بود لغو و اگر من می تواند یک ویزا در هنگام ورود’ اما هیچ کس به نظر می رسید به دانستن” او گفت:. “حتی کسی که به نظر می رسید مسئول گفت: او نمی دانم و واقعا متاسفم در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. بنابراین در حال حاضر من فقط در حال انتظار برای اخراج شوند … مگر اینکه دولت هند یک تغییر از قلب است. من آماده به اجازه دهید این واقعیت است که من درمان شده مانند یک جنایتکار رفتن و من امیدوارم که آنها به من اجازه بازدید از خانواده و دوستان من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>