مختصر مراقبت های بهداشتی مداخلات ممکن است کمک به کاهش نرخ خودکشی, مطالعه می یابد

تحقیقات نشان داد که حتی یک برخورد مختصر می تواند خطرات کمتر برای یک سال.

وقتی که می آید به پیشگیری از خودکشی و حتی کمی می تواند یک راه طولانی بروید.

که با توجه به یک مطالعه اخیر منتشر شده در Jama Psychiatry که در بر داشت که مختصر برخورد با مراقبت های بهداشتی حرفه ای پایین تر ممکن است فرد را در معرض خطر اقدام به خودکشی را تا یک سال.

این مطالعه به بررسی بیش از 4000 خودکشی بیماران و متوجه شد که در شخص برخورد با کارکنان مراقبت های بهداشتی ساخته شده تفاوت زیادی در کاهش خطر خودکشی. بیمارانی که این مختصر برخورد با احتمال بیشتری به دنبال کمک های اضافی و بیشتر احتمال دارد به ارتکاب به ادامه سرپایی مراقبت از سلامت روان.

بیش از دهه گذشته میزان خودکشی افزایش یافته در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است برای اطلاعات بیشتر به فوریت پرداختن به این موضوع است.

مطالعات قبلی نشان داده اند که در میان افرادی که اقدام به خودکشی حدود 40 درصد ساخته شده و مراقبت های بهداشتی بازدید در هفته قبل از خود تلاش و در حدود 95% در سال قبل با برخی از تنوع در میان افراد از نژادهای مختلف و یا اقوام.

در حالی که روانپزشکی اورژانس اتاق مجهز برای درمان بیماران در پریشانی مراقبت های بهداشتی دیگر تنظیمات — مراقبت های فوری و مراکز کلینیک های پزشکی اورژانس و حتی زندان و پناهگاه — کمتر از آن.

“فوری ترین مراقبت و مراقبت های اولیه تنظیمات انجام هر گونه پروتکل در چه چیزی برای انجام با خودکشی بیماران” دکتر مونا Degan یک پزشک مراقبت های اولیه کار در اورژانس تنظیم در لس آنجلس گفت: ABC News.

دکتر Shailinder سینگ روانپزشکی اورژانس پزشک در شهر نیویورک افزود: “برای بسیاری از مردم این درمانگاه و یا مراقبت های فوری و مراکز خود هستند و اغلب تنها تماس با یک پزشک.”

سینگ گفت: اجرای مداخلات در این سطح می تواند به شناسایی علائم افسردگی زودرس و به طور قابل توجهی کمک به کاهش فوری و آینده خطر خودکشی.

نویسندگان این مطالعه شناسایی چهار مولفه مهم برای موفقیت یک برنامه است که می تواند نسبتا به راحتی در مراقبت فوری و درمانگاه و اورژانس و اتاق های زندان و پناهگاه:

 • استخدام یک گروه اختصاص داده های سلامت روان حرفه ای
 • پس با بیماران از طریق تماس های تلفنی و نامه های
 • ایجاد یک طرح برای مقابله با موقعیت هایی که در آن بیمار تبدیل به یک خطر برای خود و یا دیگران
 • تشویق اضافی مداوم سلامت روان درمانی مانند درمان
 • هنگامی که این چهار مولفه ها استفاده می شود با موفقیت نویسندگان این مطالعه پیش بینی آن را می تواند کمک به کاهش میزان خودکشی. نویسندگان همچنین پیشنهاد کرد که انگیزه مصاحبه از بیماران و کمک به آنها را با مهارت های حل مسئله می تواند کمک کند.

  مداخلههاي می توان در یک زمان محدود برخورد با یک آموزش حرفه ای که همیشه باید بر نیاز به ادامه درمان است. در حالت ایده آل چنین تعامل خواهد بود و به دنبال با یک تماس تلفنی و یا یک نامه دوستانه گفتن بیمار دیگران در مورد مراقبت از خود را به خوبی بودن.

  “مراقبت خصوصی و تنظیمات و جامعه کلینیک خارج از قلمرو روانپزشکی کمک می کند با داشتن منابع مورد محلی به درمانگاههای روانپزشکی در دسترس برای ارائه به بیماران و می تواند ترکیب افسردگی نیز به روال امتحانات” سینگ گفت.

  موثر در پیشگیری از خودکشی استراتژی نیاز به بسیاری از انواع مختلف حرفه ای کار با هم به این دلیل که زمینه ای رانندگان خودکشی عبارتند از روانی و بیولوژیکی و اجتماعی و عوامل “خودکشی کاهش یا پیشگیری نمی توان از طریق یک modality” Singh اضافه شده است. “آن نیاز به چند مداخلات همه کار با هم.”

  نویسندگان این مطالعه در زمان به حساب رویکرد چند رشته ای برای جلوگیری از خودکشی زمانی که تصمیم گیری که مداخلات توصیه می شود.

  “ضروری است” Degan گفت: “به مجموعه ای از پروتکل هایی را برای مدیریت از خودکشی بیماران در اورژانس تنظیم.”

  انجام این کار Degan اضافه شده می تواند زندگی را نجات دهد.

  یلدا صفایی, M. D., M. P. H., یک روانپزشک مقیم در شهر نیویورک و یک کمک کننده به ABC اخبار پزشکی واحد.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>