مبارزه با تروریسم در اروپا را در اینجا — و این تجمع در دارایی fizzled از

یک چیز خنده دار اتفاق افتاده به انگلستان تجمع انتخاباتی — این fizzled از.

انتخابات بوریس جانسون به رهبری حزب محافظه کار اتحاد برای پایان دادن به سه سال از فلج شور و مشورت بر سر اینکه آیا بریتانیا را ترک اتحادیه اروپا در چه بود امیدوار خواهد بود که آزاد کردن هر دو مصرف کننده و هزینه های کسب و کار. کسب و کار نظر سنجی از جمله, از نزدیک دنبال مدیران خرید شاخص از IHS Markit را در برداشت و مصرف کننده نظرسنجی ها نشان داده اند کوچکتر اما هنوز هم بهبود قابل توجه.

به عنوان انگلستان رسما خروجی اتحادیه اروپا در شب جمعه وجود دارد تنها یک محل نمایش کمتر هیجان — بازارهای مالی است.

IShares MSCI بریتانیا ETF EWU, -1.51% بسیج نزدیک به 4 درصد از روز قبل از دسامبر. 12 انتخابات به اوج خود در ماه گذشته. آن کاهش یافته است و حدود 4 درصد از.

حتی بزرگتر حرکت می کند و پس از آن تا حدودی دیده شده است در بانک ها از جمله بانک سلطنتی اسکاتلند RBS -2.72% و گروه بانکی لویدز LYG, -2.31% .

پوند انگلیس GBPUSD -1.0982% شات به عنوان بالا به عنوان $1.3515 اما پس از حل و فصل به یک محدوده بین $1.29 و $1.32.

Ritu Vohora, سهام سرمایه گذاری مدیر در M&G سرمایه گذاری گفت: جانسون اعلام کرد که دولت نمی خواهد گسترش آن در دوره گذار فراتر از پایان سال 2020 به دربسته در محیط دستاوردهای.

“این افزایش چشم انداز صخره لبه خروج انگلستان ترک اتحادیه اروپا بدون رسمی معامله تجارت و آن داشتن به تجارت در سازمان تجارت جهانی از نظر” Vohora گفت. اعلام از انگلیس صدراعظم ساجد جاوید که انگلستان نمی خواهد یک حکومت یادداشت برداری بیشتر نگرانی بیش از یک سخت Brexit.

فهد حسن مدیر صندوق در اقیانوس اطلس خانه مدیریت صندوق در مقایسه با انگلستان انتخابات تاثیر بر بازارهای به آنچه که او دیده است در جاهای دیگر.

“بازارهای در حال ظهور از طریق این چرخه عظیم در اطراف انتخابات تمام وقت,” او گفت:. “نرخ بهره در این کشور شروع به افتادن و رسوب وانت در نرخ رشد.”

در انگلستان اما نرخ بهره در حال حاضر بسیار کم بازدهی اوراق قرضه 10-عملکرد طلایی بود فقط 0.56% در روز پنج شنبه.

“این است که نمی تواند مانند بازارهای در حال ظهور بازیابی که در آن پوند نوع تظاهرات و سپس اقتصاد انگلستان میدارد تا در بازگشت از این که دلیل این که شما لازم نیست که انتهای دیگر است که این نرخ در حال سقوط به دلیل نرخ نمی تواند سقوط کنه بنابراین محلی دارایی نمی تواند دوباره رای,” او گفت:.

اقتصاد بریتانیا ممکن است یک آسانسور از طریقی مقید کردن تقاضا برای استخدام و صرف میان Brexit عدم قطعیت است. اما آنچه که مهم تر است این رشد جهانی محیط زیست به جای اول Johnson دولت بودجه برای تحویل در مارس 11, گفت: حسن.

یوسف کمی جهانی استراتژیست ارشد در HSBC جهانی مدیریت دارایی گفت: انگلیس دارایی های بسیار جذاب برای یک دلار یا یورو مبتنی بر گذار.

“استرلینگ است بدیهی است که ارزش داد و همچنان در پایین ارزیابی سطح در تورم از نظر” او گفت:. “و بریتانیا سهام بازار به خصوص بزرگ کلاه, ارائه برخی از واقعا جذاب ارزیابی هر دو در حق خود بلکه نسبت به آنچه در دسترس در دیگر بازارهای سهام در سراسر جهان است.”

M&G Vohora نیز ترغیب ارزیابی در انگلستان اشاره کرد شرکت ها در شاخص MSCI انگلستان تجارت به 22 درصد تخفیف به MSCI جهانی. سود سهام عملکرد FTSE همه-به اشتراک گذاری است که بیش از 4 درصد و بالاترین در میان مناطق عمده, او گفت:.

“داشتن اعتقاد در آنچه اتفاق می افتد در سمت کلان داشتن اعتقاد در آنچه اتفاق می افتد در سیاست جانبی بسیار روی حیله و تزویر در این نقطه, اما من فکر می کنم مهم مشاهده برای سرمایه گذاران است که حداقل ما در گرفتن پرداخت برای جذب و در برخی از عدم قطعیت که در انگلستان” اضافه شده HSBC را کمی.

حسن گفت: او دوست دارد در انگلستان مبتنی بر مهندسی و شرکت های صنعتی مانند ملروز MRO +0.47% و رولز رویس RR +1.19% که می تواند از شتاب در رشد جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>