مبارزه با تروریسم در اروپا: انگلستان رسما برگ اتحادیه اروپا

London, United Kingdom – پرچم سفارتخانه خارج شده اند را کاهش داد, ساعت شمارش معکوس را متوقف کرده اند. انگلستان است و دیگر عضو اتحادیه اروپا است.

این کشور از 47 سال از عضویت رسما متوقف شد و در سکته مغزی از 23:00 GMT (نیمه شب بروکسل زمان) بیش از سه و نیم سال پس از یک در/از همه پرسی در معرض شکاف عمیق در سراسر جامعه بریتانیا.

بیشتر:

نخست وزیر بوریس جانسون مشخص شده در این لحظه تاریخی با تیم خود در خیابان داونینگ اتاق جشن با زبان انگلیسی شراب گازدار و آرایه ای از رفتار آشپزی.

به عنوان ساعت علامت پایین نهایی ثانیه هزاران Brexiters جشن در خارج از پارلمان و گروه های سوخته پرچم اتحادیه اروپا در خیابان های لندن.

ضد Brexit فعالان نصب چندین تظاهرات در امتداد ایرلندی مرز.

تحت شرایط خروج توافق بین بریتانیا و اتحادیه اروپا و بریتانیا در حال حاضر وارد یک دوره گذار تا پایان سال 2020 به معنی لندن را رعایت بیشتر قوانین اتحادیه اروپا در حالی که خود را در روابط آینده است درهم است.

در حالی که جانسون در حال حاضر باید رسیدن به یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا – بزرگترین بلوک تجاری – در 11 ماه یک وظیفه بیشتر کارشناسان به عنوان بلند پروازانه در بهترین حالت خود را گسترده تر ماموریت بیش از پنج سال آینده خواهد بود برای پیدا کردن یک راه برای تعمیر این کشور شدند.

سال ها پس از رفراندوم دیده اند صحنه های زشت در تظاهرات و درگیری بین طرفدار و ضد اروپا تظاهرکنندگان و همچنین به عنوان تلخ شعارهای مسلط روزنامه ها و ظاهر شدن در مجلس و ترس از بازگشت از ایرلند شمالی شبه نظامی خشونت.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است

اما کسانی که فکر می کنم روز جمعه رسمی تاریخ خروج علائم پایان دادن به هرج و مرج ممکن است هنوز نا امید شود.

“ما حتی در نقطه نیمه راه در این روند گفت:” اسکات لوکاس استاد سیاست بین المللی در دانشگاه بیرمنگام است.

“ما فقط رفتن به دشوار مذاکرات با اتحادیه اروپا بر روابط اقتصادی در وضعیت ایرلند شمالی; در صنعت و کشاورزی و بانکداری و امور مالی,” او گفت: Al Jazeera. “حتی در اصول مانند را انگلیسی ها باید بیمه درمانی در اروپا ؟ چه از حقوق شهروندان اتحادیه اروپا زندگی در اینجا و از شهروندان بریتانیا زندگی در اروپا؟”

تجارت متخصص David Henig انگلستان مدیر مرکز اروپایی اقتصاد سیاسی بین الملل فکر می کنم تانک توافق جانسون کار سختی پیش رو از او.

“دولت انگلستان پس از صرف نزدیک به چهار سال تصمیم گیری چه چیزی را نمی خواهند – به اعضای اتحادیه اروپا در حال حاضر توجه خود را کمتر از یک سال به تصمیم می گیرید چه چیزی آنها را می خواهید – در این شکل از اتحادیه اروپا و آمریکا در معاملات تجاری,” او گفت: Al Jazeera. “این یک چالش بزرگ به خصوص در یک زمان کوتاه است.”

‘شگفت آور لحظه ای از امید”

جانسون خود را همچنان صعودی تماس بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا “شگفت آور لحظه ای از امید” در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت.

“این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در یک قانون جدید در ما بزرگ ملی, درام,” او گفت:.

“البته من فکر می کنم که مناسب و سالم و دموکراتیک چیزی که به انجام,” او اضافه شده است. “از آنجا که برای همه نقاط قوت و همه آن را تحسین کیفیت اتحادیه اروپا تکامل یافته بیش از 50 سال در یک جهت است که دیگر مناسب این کشور است.”

نخست وزیر به نام “دوره جدیدی از همکاری های دوستانه بین اتحادیه اروپا و پر انرژی بریتانیا”.

“زمانی که من نگاه به پتانسیل این کشور در انتظار انداخته من می دانم که ما می توانیم این فرصت را به یک موفقیت خیره کننده. و هر برجستگی در جاده پیش رو, من می دانم که ما موفق خواهد شد.”

‘بوریس جانسون صاحب Brexit’

مبارزه با تروریسم در اروپا باعث سقوط دو نخست وزیر. دیوید کامرون استعفا داد و پس از پیروزی غیر منتظره برای ترک اردوگاه. جانشین او ترزا می شد و پس از آن مورد در همه طرف با بسیاری از کسانی که فکر خروج قرارداد او دولت رسیده با بروکسل یا نمی تواند به اندازه کافی دور به قطع روابط با اتحادیه اروپا و یا نمی حفاظت از منافع بریتانیا در پی انگلستان خروج.

جانسون تا به حال به صرف چند ماه اول دوره خود را در دفتر مبارزه با یک pugnacious مجلس در حالی که قادر به فرمان حاکم اکثریت. سپس او برنده گسترده در انتخابات و پیروزی در ماه دسامبر تحت شعار: “برای مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود.”

علامت Shanahan سر از سیاست های بین المللی گروه در دانشگاه ریدینگ گفت: انجام این کار خواهد بود جانسون “چالش نهایی”.

“امشب انگلستان مجموعه را در یک سفر به ناشناخته ها: zigging در حالی که بقیه جهان zags,” او گفت: Al Jazeera.

“با ترکیبی از غرور دلتنگ ناسیونالیسم و ملعون خوش بینی ما مجموعه بادبان در یک سفر بدون روشن ، برای بعد از 11 ماه بریتانیا خواهد بود که اتحادیه اروپا قانون-یادداشت برداری موضوع را به همه مقررات مشابه اما با هیچ رای بدون صدا و بدون حق وتو است.”

انگلستان می خواهد یک اصطکاک-رایگان معامله تجاری با اروپا در همان زمان به عنوان مرتب سازی معاملات تجاری با ایالات متحده و کشورهای مشترک المنافع در حالی که حفظ شغل سرمایه گذاری داخلی و تقویت خدمات عمومی او اضافه شده است.

“ممکن است ؟ بله. به احتمال زیاد است ؟ هیچ. چیزی را به من بدهید و وجود خواهد داشت بسیاری از به خطر انداخته بود ساخته شده است. جسارت و خوش بینی کافی نخواهد بود. در حال حاضر زمان برای بازگشت روح sloganising با ماده است. موفق و انگلستان با چشم انداز ایالات ایرلند و اسکاتلند مستقل. بوریس جانسون صاحب Brexit. جدید سحر ارائه نهایی خود را به چالش بکشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>