برت Arends را ROI: وحشت زده در مورد گرم شدن کره زمین? در نهایت در اینجا برخی از خبر خوب

استرالیا در آتش است. قطب جنوب “روز قیامت در یخچال” است که ذوب. سال گذشته دوم گرمترین سال در تاریخ ثبت شده. شش سال داغترین در همه ثبت تاریخ بشر ؟ شش.

دانشمندان در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای کند — چه رسد به معکوس آسیب های ناشی از آلودگی انسان و سوخت فسیلی تولید گازهای گلخانه ای.

بنابراین در اینجا برخی از نسبتا خوب اخبار در عصر تغییر آب و هوا. باد خورشیدی و دیگر “پاک” منابع انرژی در حال حاضر به عنوان ارزان قیمت و یا ارزان تر از کثیف سوخت های فسیلی در سطح صنايع حتی بدون کمک مالیات دهندگان. و شکاف گسترده تر شدن است.

‘ما می توانیم یک 45% کاهش هزینه در تولید مواد اولیه’ یک جزء کلیدی در خورشیدی قاب.

—Santosh Swain یک محقق در دانشگاه ایالتی واشنگتن مرکز تحقیقات مواد

هزینه های کادمیوم تلورید یک جزء کلیدی در خورشیدی با قاب شیرجه می تواند به لطف جدید دستیابی به موفقیت فقط پرده برداری در دانشگاه ایالتی واشنگتن مرکز تحقیقات مواد.

“ما می توانیم 45% کاهش هزینه در تولید مواد اولیه می گوید:” Santosh Swain یک محقق در مرکز و همکاری نویسنده از مطالعه. (او پایگاه محاسبات در صنعت به طور کلی تخمین برای هزینه های جاری سطح).

که می تواند هزینه های انرژی خورشیدی در زیر دپارتمان انرژی ایالات متحده را تا سال 2030 هزینه اهداف برای انرژی های تجدید پذیر راه جلوتر از برنامه ،

“از دپارتمان انرژی ایالات متحده را تعیین کرده است هدف از گرفتن [به] کمتر از 3 سنت به ازای هر کیلووات ساعت,” او گفت: MarketWatch. “این تکنولوژی در حال حاضر ثابت می کند ما قطعا می توانید وجود دارد.”

پتانسیل دستیابی به موفقیت منتشر شده در مجله رشد بلور یک منبع برای کارگران درگیر در تحقیقات تجربی و نظری جنبه های رشد بلور و برنامه های خود را.

این آزمایش مربوط به استفاده از فشار بالا گاز آرگون سوم شایع ترین گاز در جو زمین به ترکیب آرسنیک به کادمیوم تلورید بالا بردن مواد راندمان تولید برق خورشیدی در کاهش هزینه تولید ،

اثرات بزرگتر خواهد بود در صنعتی در مقیاس های خورشیدی تولید برق با آب و برق و دیگر شرکت های برق.

اثرات بزرگتر خواهد بود در صنعتی در مقیاس های خورشیدی تولید برق با آب و برق و دیگر شرکت های برق. آخرین توسعه است که تنها یک گام در امتداد جاده به ارزان تر انرژی های تجدید پذیر. آن را در مورد اندازه هر گام اما اثر تجمعی از همه آنها را ،

انرژی سبز سرمایه گذاری متخصص الیزابت لوی مدیر نمونه کارها در محیط زیست, اجتماعی و حکومت شرکت سرمایه گذاری Trillium مدیریت دارایی گفت: او “هیجان زده اما نه شگفت زده” توسط اخبار.

موجی از پیشرفت های علمی مانند این یکی در واشنگتن و توسعه فن آوری های جدید باتری است که باعث سبز هزینه های انرژی به شاقول, او گفت:. “به عنوان انرژی های تجدید پذیر و انرژی های پاک رسیدن به مقیاس وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم هزینه های خود را نمی خواهد ادامه به سقوط و حتی دورتر زیر وقت فسیلی مبتنی بر فن آوری های قرن 20,” او اضافه شده است.

اثر مالکان به دنبال نصب پانل های خورشیدی نخواهد بود که عالی اما. مواد اولیه را تشکیل می دهند بسیار کوچک و به اشتراک گذاری از هزینه های نصب پانل های خورشیدی در خانه خود را که در آن چیزهایی مثل کار یک نقش. متوسط هزینه قبل از اعتبار مالیاتی است که به طور معمول در جایی بین $15,000 $20,000.

این ‘پاک’ انرژی در صنعت بوده است برداشته $2.6 تریلیون موج سرمایه گذاری بیش از دهه گذشته است.

این صنعت برداشته شده است تا توسط یک غول پیکر $2.6 تریلیون موج سرمایه گذاری بیش از دهه گذشته است. این آمد در پی طولانی و پایدار بوم در قیمت های قدیمی از مد افتاده سوخت های فسیلی است. روغن گل رز به سختی از 10 دلار در هر بشکه در پایین در سال 1998 به بیش از 100 دلار در هر بشکه برای بسیاری از دوره 2008-2014. نفت گران و دیگر از مد افتاده, منابع انرژی ساخته شده آن را بسیار جذاب تر به سرمایه گذاری در گزینه ها باشد.

بر اساس تمام این اخبار غم انگیز در مورد محیط زیست, سریع, افزایش انرژی سبز و آن ياوه هزینه های ظاهرا آمده نه یک لحظه بیش از حد به زودی. این یک سوال باز بسته به آنچه اقتصاددانان و دانشمندان شما را به صحبت در مورد اینکه آیا آن را بیش از حد دیر است.

دانشمندان بوده است هشدار برای دو نسل است که آلودگی انسان — از سوزاندن سوخت های فسیلی و دیگر فعالیت ها شده و باعث خطرناک و احتمالا زمین شناسی تغییرات در محیط زیست است.

کسانی که در نظر گرفتن این دیدگاه عبارتند از: ایالات متحده آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا, شیمیایی, فیزیکی و زمین شناسی جوامع و 200 پیشرو نهادهای علمی در سراسر دنیا از جمله فرانسوی, آلمانی, چینی, سوئدی, ایرلندی, انگلیسی, کانادا, استرالیا, برزیل و اندونزی ملی آکادمی علوم سلطنتی هواشناسی جامعه و شورای عالی علوم ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>