برت Arends را ROI: سهام شیرجه رفتن به کروناویروس استرس از آزمون پرتفوی سرمایه گذاری خود را. در اینجا این سوال شما باید بخواهید مشاور شما

بازارهای سهام روز دوشنبه پس از اخبار نگران کننده بیش از آخر هفته که کروناویروس در حال گسترش بسیار بیشتر از آنچه در ابتدا تصور.

در ضمن اوراق قرضه خزانه داری TMUBMUSD10Y, -0.97%, فرانک سوئیس FXF, -0.07%, و طلا GLD +0.90% — دارایی است که به طور کلی جذب سرمایه گذار بهره در زمان بحران — افزایش یافت.

وارن بافت در دوشنبه خواستار سرمایه گذاران نمی افتاد. اما اگر coronavirus است شما هیچ گونه نگرانی در مورد تمام سهام وجوه خود را سرمایه گذاری نمونه کارها, حرفه ای مالی می گویند که این مشکل ممکن است coronavirus.

ممکن است تمام وجوه سهام در پرتفوی سرمایه گذاری خود را.

“این است که زمان زیادی را به خود را دوباره ارزیابی درست ریسک که من نمی فکر می کنم می تواند سنجیده از طریق نرم افزار و تعیین اگر شما در حال گرفتن مقدار مناسب از خطر ابتلا به نمونه کارها خود را می گوید:” جاناتان Bednar یک برنامه ریز مالی با پارادایم ثروت همکاران در Knoxville, Tenn.

“اگر شما عصبی هستند و سپس شما ممکن است در معرض خطر بیشتری از شما واقعا راحت و باید توازن به یک محافظه کار نمونه کارها,” او گفت:.

5 سوال خود را بپرسید مشاور مالی:

1. آیا شما بیش از حد سهام-بازار خطر است ؟

2. چگونه شما واکنش نشان می دهند اگر بازار نگه داشته در حال سقوط ؟

3. شما ملاحظه متنوع?

4. در حال سرمایه گذاری خود را مناسب برای سن شما ؟

5. انجام سرمایه گذاری خود را متناسب با خود را در دراز مدت اهداف مالی?

“امروز یک محک” اضافه شده نیک Hofer بوستون خانواده مشاوران. روز دوشنبه فروش او اضافه کرد: “تاکید بر اهمیت دانستن تمایل خود را به خطر است.”

کارشناسان مالی به طور کلی توصیه داشتن کمتر سهام همانطور که شما مسن چرا که شما باید زمان کمتری را در آن به بازیابی از فروش.

بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است رشد کرده راضی پس از 10 سال که در طی آن شاخص S&P 500 SPX -3.35% بیش از سه برابر شده و ارزش برخی از سهام مورد علاقه خود را — مانند اپل AAPL -4.75% و Netflix NFLX, -2.99% — شده اند و نوازندگان.

وفاداری سرمایه گذاری عمده ای مدیر شرکت برنامه های بازنشستگی اخیرا تخمین زده است که 23 درصد از سرمایه گذاران در این برنامه 401(k) در آن موفق بودند overinvested در سهام نسبت به آنها توصیه می شود سطوح از جمله 7 درصد بود که کل طرح 401(k) در بازار سهام است. در میان جمعیتی که در نزدیکی و یا در بازنشستگی 38 درصد overinvested در سهام و 8 درصد به طور کامل سرمایه گذاری در بازار سهام است.

برای سرمایه گذاران دراز مدت این نوع که نمی تجارت در داخل و خارج از بازار فعلی فروش یک یادآوری است که سهام می تواند به عنوان به خوبی به عنوان و نه فقط به صورت مختصر نرخهای یا هراس.

از بالا به پایین از خرس بازار از سال 2000 تا 2002 و 2007 تا 2009 سرمایه گذاران در S&P 500 دچار ضرر و زیان حدود 45% حتی شمارش سود سهام.

و مطالعات بارها نشان داده است که وقتی رخ می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران عادی در نهایت پیدا کردن ضرر و زیان بیش از حد به خرس و فروش سهام اغلب در یا در اطراف بازار پایین است.

آن است که منطقی تر از آن ممکن است به نظر می رسد. خطر برای سرمایه گذاران در یک تصادف است که آن را می شود خیلی بدتر از قبل از آن بهتر می شود به عنوان آن را در ایالات متحده در 1929-1933 و در ژاپن پس از سال 1989. کسی که از دست داده است نیمی از ارزش خود را از صندوق بازنشستگی نمی توانیم به از دست دادن هر بیشتر, به خصوص اگر آنها در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی و ممکن است قادر به نگه داشتن کار.

در ضمن کسانی که خود را اوراق قرضه خزانه داری باید شانس خیلی بهتر در بازارهای خرس. خزانه که ارائه درآمد ثابت بدون توجه به آنچه تمایل به رفتن در آشفتگی زمانی که سهام به پایین بروید.

برای مثال پایه پیشتاز متعادل صندوق شاخص VBIAX, -1.80%, است که 60 درصد سرمایه گذاری در سهام و 40 درصد در اوراق قرضه از دست داده و حدود 23 درصد و 35 درصد در طول بحران 2000-2002 و 2007-2009.

وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد چگونه برای ساخت یک “آب و هوا” نمونه کارها که می تواند به محافظت در برابر آشفتگی. آنها می تواند شامل اوراق قرضه طلا و دارایی های دیگر.

نظریه های تغییر به عنوان بازار و اقتصاد انجام دهد. بلند مدت خزانه داری اوراق قرضه پناهگاه های امن در گذشته بازارهای خرس پیشنهاد به مراتب پایین تر بازده از آنها در گذشته و در نتیجه ارائه حفاظت کمتر در آینده بازار رکود از آنها قبلا انجام داده اند.

اما همه جریان اصلی نظریه های تمام آب و هوا سرمایه گذاری در یک چیز مشترک دارند: جلوگیری از overreliance در سهام چیزی است که مردم اغلب فراموش بعد از بازار افزایش یافته است یک راه طولانی و اغلب به یاد داشته باشید بیش از حد دیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>