برت Arends را ROI: ‘شعار من هراس است و در حال حاضر ضرب و شتم راش.’ چگونه امریکا ‘survivalists’ در حال آماده شدن برای بدترین coronavirus اپیدمی — با لوبیا گلوله و باند-ایدز’

جیمز وسلی Kevin است ماندم, به, در مکانی نامعلوم در غرب رشته کوه های راکی.

“من در آزادی به آنچه دولت من در زندگی,” او گفت: MarketWatch از طریق اینترنت گوشی. “من زندگی می کنند در کنتون… بیش از دو ساعت از هر یک مناسب و معقول خرید. ما می تواند قفل دروازه ما و خداحافظی به جهان برای دو یا سه سال و همراه فقط خوب است.”

او را در مزرعه با یک خانواده بزرگ است. “من در آزادی به بحث در مورد آن می گوید:” Kevin سابق ارتش ایالات متحده افسر اطلاعاتی. “اجازه دهید فقط می گویند آن است که یک خانواده بزرگ است.”

این لحظه ای کلیدی برای “preppers” یا “survivalists” مانند Rawles. در حالی که coronavirus است spooked بازار به فروش گسترده آف و ارسال خریداران به فروشگاه های کاستکو هزینه +5.95% به سهام تا در منابع survivalists شده اند prepping برای چیزی شبیه به این سال ها. حتی دهه ها.

“من یک katey’ قبل از این مدت حتی به وجود آمد می گوید:” جیم Cobb نویسنده Preppers دراز مدت بقا راهنمای شهری و اضطراری طرح بقا. “پس من 16 ساله می گوید:” Kevin هنگامی که پرسیده شد زمانی که او برای اولین بار شروع به آماده خود را برای یک ممکن است در آخرالزمان. “بود که در سال 1976.”

‘آماده برای هر آنچه که زندگی به شما می اندازد.’

—جیم Cobb نویسنده ‘Preppers دراز مدت بقا راهنمای شهری و اضطراری طرح بقا’

هیچ کس نمی داند برای مطمئن وجود دارد اما ممکن است بسیاری از preppers در ایالات متحده مدت را پوشش می دهد همه چیز را از “doomsday preppers” در شمال کوه متحده به افرادی که فقط مطمئن شوید که به نگردند تا در خانه در مورد فاجعه است.

Kevin نویسنده “میهن پرستان” روز قیامت رمان و وب سایت survivalblog.com شده است زندگی خود را نامعلومی در مرتع پرورش احشام از سال 2006. او یک ناجی مسیحی و بحث برانگیز است. “عموم مردم است clueless در” Rawles. “من آنها را به تولید ناخالص داخلی — به طور کلی و گنگ است.”

اکثر مردم خواهد بود و اگر آمادگی وجود دارد کمبود و یا اگر آنها را مجبور به رفتن به قرنطینه او می گوید. او را به تماشای اجرا بر روی چیزهایی مانند N95 ماسک صورت — با وجود مقامات بهداشتی’ توصیه که نه آنها را خرید — بدون تعجب. “این است که در زمان مانند این است که تولید ناخالص داخلی از خواب بیدار,” او می گوید. “شعار من این است هراس در حال حاضر و ضرب و شتم عجله.”

“من آن را انجام تمام زندگی من” می گوید: “Doc, مونتانا” یک مانده پرسید که MarketWatch به اشتراک بگذارید نام واقعی او. “[A] بسیاری از شهری به مردم آماده هستند برای یک فاجعه است.”

کاب در ضمن در زندگی بیشتر جریان اصلی محیط زیست در ویسکانسین که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک فاجعه آمادگی مشاور و یک نویسنده است. “من نه یک” پایان جهان در راه است’ نوع پسر,” او می گوید. “این نیست که مورد نیاز برای چاق شدن پایین دریچه چرا که زامبی ها در حال رفتن به دریافت کنید. برای من آمادگی حس مشترک است. آماده برای هر آنچه که زندگی به شما می اندازد.”

برخی از preppers می گویند coronavirus بود در رادار خود در ماه ژانویه

Kevin می گوید او و دیگر preppers متوجه شده است که این کالاها در بازارهای چشمک علائم هشدار در مورد چین قبل از وال استریت ، “ما شروع به بالا بردن آلارم در این مورد در اوایل ژانویه می گوید:” Rawles. “کالاها بازارهای اساسا از هم جدا افتاد.”

نفت کاهش یافت, او اشاره کرد. مس و یک شاخص پیشرو در فعالیت های اقتصادی فرو برد. The Baltic Dry Index که آهنگ تقاضا برای حمل و نقل جهانی رفت جنوب. او و بسیاری از هموطنان preppers فکر می کنم این ویروس به احتمال زیاد به یک به اصطلاح “قوی سیاه “رویداد” — اصطلاح ابداع شده توسط نویسنده نسيم طالب به توصیف عمده ناگهانی و غیر قابل پیش بینی شوک به سیستم.

Rawles که می گوید او آماده است برای مدتها انتظار روز قیامت یک سناریو می گوید او نگه می دارد پول خود را در پلاتین و نقره و آمریکا nickels که او معتقد است ارزشمند خواهد بود چرا که از خود فلز پایه محتوا.

تا کنون سازمان بهداشت جهانی خواستار coronavirus یا Covid-19 یک بیماری همه گیر به جای یک بیماری همه گیر. وجود دارد بیش از 95,000 مورد تایید در سراسر جهان و بیش از 3200 مرگ و میر. اما بیش از 80,000 از این موارد در چین است.

در آمریکا 11 کشته شده اند — 10 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا وجود دارد و بیش از 150 مورد تأیید; 54 از این موارد در کالیفرنیا منجر گاوین Newsom دموکراتیک فرماندار که دولت به دنبال ایالت واشنگتن و یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.

این است که تماس با کروناویروس یک بیماری همه گیر’ به جای ‘بیماری همه گیر.’

تعریف یک بیماری همه گیر و همه گیر هستند تا حدودی مبهم است. یک بیماری همه گیر اشاره به افزایش تعداد موارد بیماری در حالی که یک بیماری همه گیر اشاره به یک بیماری گسترش یافته است که به طور گسترده ای در سراسر کشور و قاره است.

که اعلام کرده است coronavirus یک “اورژانس بهداشت جهانی” سازمان بالاترین سطح هشدار.

به عنوان رئیس جمهور تهمت تایید کرد در طول هفته گذشته در کنفرانس مطبوعاتی در بیماری که دولت فدرال باید برنامه های احتمالی حتی از جمله quarantining شهرستانها اگر آن را باید بسیار بدتر است.

بسیاری از preppers باور نمی اطمینان در مورد مقیاس اپیدمی حداقل از همه اطلاعات بیرون آمدن از چین است.

آنها هر دو در یک چیز توافق دارند: بدترین سناریو این است که نتیجه به احتمال زیاد. برخی مانند Kevin ترس بدترین از coronavirus. او فکر می کند آن است که “غیر قابل توقف” و “خواهد شد در سراسر این سیاره در ماه آینده.” Doc مونتانا معتقد است که مقامات در حال تلاش برای هشدار دادن به مردم خود را آماده بدون ایجاد یک اند.

اما دیگران بیشتر فلسفی و شاید کمتر آخرالزمانی. “وجود دارد خیلی مسخره مسائل است که شناور در اطراف در رسانه های اجتماعی می گوید:” کاب. “شما نمی دانید که چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است.” خود را ؟ “No. 1, نگران نباشید در مورد آنچه که شما نمی دانید. نگرانی در مورد آنچه که شما می توانید کنترل. به عنوان یک موضوع عملی prepping برای یک بیماری همه گیر نیست که متفاوت از شاخص به صورت ناگهانی از دست دادن شغل و یا قطع برق.”

‘نگران نباشید در مورد آنچه که شما نمی دانید. نگرانی در مورد آنچه که شما می توانید کنترل است.’

—جیم Cobb نویسنده ‘Preppers دراز مدت بقا راهنمای شهری و اضطراری طرح بقا.’

اکثر preppers هستند هیچ اگر نه نمایشی و آنها را به انواع شرایط برای توصیف کل فاجعه است. بسیاری از آنها علامت های اختصاری.

وجود دارد TEOTWAWKI است که در واقع تلفظ به عنوان یک کلمه teo-twawki می ایستد و برای پایان جهان به عنوان ما آن را می دانم. WROL به معنی بدون حکومت قانون است. خوب به معنی خارج شدن از طفره رفتن. و SHTF اشاره به آن لحظه ای که به من بدهید یا یک ناسزا مسائل بازدید فن.

در حالی که برخی مانند Kevin در حال حاضر ماندم, به در از راه دور خود را در مرتع پرورش احشام دیگران آماده به فرار یک حرکت شناخته شده در میان preppers به عنوان “شنود است.”

این مزارع معمولا در “آمریکا موضع محصور دفاعی کوچک” در شمال غربی پوشش مونتانا و آیداهو و وایومینگ و شرق اورگان و واشنگتن است. این یک اصطلاح ابداع شده توسط Kevin است که به معنی سیاسی مهاجرت به کوه متحده در شمال غربی ایالات متحده به عنوان یک پناهگاه برای آزادیخواه محافظه کار survivalists.

در آن بیابان وسیع جمعیت نازک شهرهای دور قوانین اسلحه نسبتا سهل انگاری و وجود دارد مقدار زیادی از زمین و آب و شکار.

“بسیاری از ما مکانی دیگر می گوید:” Doc, مونتانا, چه کسی می گوید که او زندگی و کار در یک جریان اصلی جامعه است. “معدن در غرب مونتانا,” او می گوید. (از این رو نام مورد.) “این است که نازک جمعیت. آن را فراوان منابع طبیعی است. آن است که واقعا در جاده ها به هر نقطه است.” آن است که حتی احاطه شده توسط دیگر تا حد زیادی خالی متحده است. “من در مونتانا به عنوان بافر متحده در اطراف آن,” او می گوید.

جیم Cobb نویسنده ‘Preppers دراز مدت بقا راهنمای شهری و اضطراری طرح بقا.’
ذخیره سازی مواد غذایی مشاوره از preppers

اما شاخص ندارد به معنی “شنود که:” preppers می گویند. آن را همچنین می توانید فقط معنی “می شنود در” — hunkering کردن در خانه. حتی اگر شما مریض و احتمالا در خانه شما هم خواهد بود “شنود در” آنها می گویند.

بنابراین آنچه که آنها انجام ميدهيد ؟ مطمئن شوید که شما باید مقدار زیادی از مواد غذایی و آب و دارو و کمک های اولیه لوازم آنها می گویند. همچنین: الکترولیت جایگزینی نوشیدنی مانند Gatorade PEPS, +0.00%, داروهای تجویزی و بیش از حد از داروها مانند آسپرین و ایبوپروفن. بهترین غذاهای طولانی مدت و آسان برای ذخیره کالاهای اساسی است که شما می خورید به هر حال مانند ماکارونی و لوبیا و برنج و عسل را به آنها اضافه کنید. Kevin توصیه مولتی ویتامین ها به عنوان مکمل هر گونه محدود قرنطینه رژیم غذایی. یخ غذاهای تازه و رفتار به عنوان اگر شما می توانید.

Doc مونتانا می گوید او باعث می شود مطمئن شوید که در مورد نیمی از فروشگاه های مواد غذایی که پخته می شود به آسانی. “اگر هر کس در خانه خود بیمار است,” او می پرسد: “آیا شما می توانید دست و پا رفتن به آشپزخانه برای تهیه غذا؟”

نوشتن از همه چیز شما در مورد خانواده خود را در مورد شما قرنطینه می شوند.

—جیم Cobb نویسنده ‘Preppers دراز مدت بقا راهنمای شهری و اضطراری طرح بقا’

او همچنین نشان می دهد پوشش های پلاستیکی و ماسک و عینک ایمنی. آنها نیز مواجه نگردند لوازم اساسی از کاغذ توالت به شمع و کبریت — و مقدار زیادی از پول نقد. “فکر می کنم از آن به عنوان یک طوفان می گوید:” Doc مونتانا. جیم کاب با احترام آن را به عنوان کمپینگ در خانه.

بیشتر آخرالزمانی بیشتر: آتش نشانی در مورد سازمان آتش نشانی قرار داده است از عمل خود ژنراتور و سوخت و یک تفنگ اگر آن را قانونی و شما می دانید که چگونه به استفاده از آن را به درستی. Kevin جوک که او توصیه می کند “لوبیا گلوله و باند-ایدز است.”

Preppers می گویند آنها نگردند تا چند گالن آب برای هر نفر برای هر روز انتظار می رود آنها را به اشکال در. (آنها همچنین سهام فیلتر های آب مانند آنهایی که ساخته شده توسط Sawyer, در مورد شهر تامین آب نتواند).

“اگر ما تا به حال به شاتر درب و قفل کردن ویندوز و نه ترک خانه ما, ما می تواند به چهار تا شش هفته اگر نه دیگر می گوید:” کاب. “[ماه] به نظر من حداقل مطلق استقلال که مردم نیاز به آماده می شود” می افزاید: Doc مونتانا. “در یک کلام شما نیاز به آماده برای زندگی در انزوا را برای حداقل دو ماه می گوید:” Kevin اضافه کرد: “و ترجیحا دو سال.”

کاب نیز توصیه به نوشتن یک لیست در حال حاضر از تمام ویژگی های شما را دوست دارم و تحسین در مورد دیگر اعضای خانواده خود را. به این ترتیب, اگر شما را تا پایان قرنطینه هم برای روز و یا هفته “هنگامی که شما در رسیدن به نقطه ای که شما آماده برای گاز آنها هستند چرا که آنها فقط همیشه سمت راست وجود دارد و آنها در حال رانندگی شما مهره شما باید این لیست را به شما یادآوری می کنند که چرا شما می خواهید به نگه داشتن آنها را در اطراف.”

کاب می گوید آن را “حس مشترک” آماده می شود. و اگر فاجعه نیست اعتصاب ؟ کاب می گوید آن را یک برنده-برنده: “شما فقط لازم نیست برای رفتن به خرید مواد غذایی برای مدتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>