برت Arends را ROI: Coronavirus حرکت در لوکس در فلوریدا محل که خانه را به راش Limbaugh و مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو

Coronavirus بحران در نظر گرفتن عوارض آن حتی در آمریکا منحصر به فرد ترین بازنشستگی جامعه: تونی و به طور کلی محافظه کار پالم بیچ فلوریدا. اما همه چیز نسبی است.

“آن احساس می کند مانند ما در تعطیلات اجباری,” هشتاد ساله بابی لوین بود نقل می گفت قیصر سلامت نیوز. “من انجام جدول کلمات متقاطع پازل و گرفتن با Netflix NFLX, -0.10%.

جری لوی 87 گفت: بحران و اقامت در خانه سفارش را متوقف معمول خود را دور از پوکر تنیس و شام با دوستان در باشگاه چوگان جامعه دردار.

“مردم در حال گرفتن می شه” اضافه شده همسرش, تلما, 88. “ذهنی مردم در حال شکستن. دو هفته خوب بود, اما آن را سخت به قبول این است که چگونه آن را می شود در حالی که برای.”

پالم بیچ معروف منحصر به فرد و تا حد زیادی محافظه کار از حزب محافظه کار پخش Rush Limbaugh و از رئیس جمهور تهمت به اصطلاح “زمستان کاخ سفید” او Mar-a-لاگو باشگاه خصوصی است.

قیصر اخبار اشاره کرد که پالم بیچ شهرستان است که در حال حاضر پیشرو در فلوریدا در COVID-19 مرگ و میر. اما این چیزها نسبی است. به عنوان چهار شنبه, آوریل 8, آن را تا به حال دیده 69 مرگ و میر از مجموع جمعیت شهرستان از 1.5 میلیون (شیک پوش شهرداری ساحل پالم به خودی خود دارای جمعیت کمتر از 9,000).

که 46 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت دارد. (شنبه کل بود تا 73 یا 49 میلیون.)

این رقم برای شهر نیویورک: 4,426 مرگ و میر و یا 515 میلیون از جمعیت.

ساخت این تفاوت حتی بیشتر قابل توجه است که پالم بیچ شهرستان کج به مراتب بزرگتر از شهرستانهای است که شهر نیویورک شامل و بسیاری از استان ها در امریکا است. یکی از ساکنان در چهار است که بیش از 65 با توجه به قیصر اخبار. نود و سه درصد از کسانی که در شهرستان که فوت کرده اند با این بیماری بیش از 65 و 71 درصد بیش از 80.

پالم بیچ ساکنان به طور معمول به خوبی به انجام و می توانیم بهتر مراقبت های بهداشتی از متوسط بازنشسته. اما که ممکن است این شهرستان تنها مزیت است. قیصر اخبار برای مثال گزارش شده است که پالم بیچ رنج می برد از یک کمبود در تست.

ممکن است دیگر مزایای ممکن است که بسیاری از ساکنان زندگی در جوامع دردار که شامل تا حد زیادی از بازنشستگان. این شامل بسیاری از 55-و-بیش از جوامع و ساختمان.

به عنوان یک نتیجه, آنها ممکن است معاشرت با عنوان جوان بدون علامت ویروس حامل بازنشستگان در مکان های دیگر.

خود بچه ها و نوههایشان, معروف, اغلب یک هزار مایل دور در شمال. “شما هرگز دیدار” است که کلیشه زاری فلوریدا پدربزرگ و مادربزرگ مستقیم در خود و فرزندان و نوه ها. در حال حاضر است که می تواند یک برکت و رحمت است.

و آن را آسان تر برای عمل جداسازی و اجتماعی فاصله زمانی که شما زندگی می کنند در یک محل سکونت در آفتابی فلوریدا به جای در تنگ منهتن. اگر چه در خانه پالم بیچ خود را در حال گران — با توجه به Zillow متوسط قیمت فروش در شمال $800,000 — کسانی که در جاهای دیگر در این شهرستان در حال ارزان تر از یکی ممکن است تصور کنید. و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از بدتر مکان بازنشسته می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>