برت Arends را ROI: Coronavirus اعزام از دلار هنگ کنگ: ما در حال حاضر از طریق این. در اینجا این است که چگونه ما آن را — و آنچه را زندگی به نظر می رسد در طرف دیگر

“هنگ کنگ است که قطعا بازگشت به زندگی” پس از یک هفته طولانی coronavirus مستند می گوید آدم Najberg آمریکایی اجرایی که زندگی در این سرزمین برای بیش از یک دهه. “آن را به وضوح شلوغ و رستوران نیست پر از فعالیت است اما مردم در حال بیرون رفتن دوباره, خرید, دوباره, راه رفتن در خیابان.”

“شما باید کمی صبر کنید برای تاکسی مردم پشت در مترو و اتوبوس. ترافیک پشت [به] مترو بیشتر شلوغ دوباره [و وجود] بیشتر ترافیک پا بیش از حد.”

Najberg صحبت با MarketWatch از طریق Facebook Messenger برای توصیف اخیر خود تجارب در هنگ کنگ و چگونه از خاک چینی است برخورد با شیوع کروناویروس.

“آن زمان شش هفته پیش” او گفت:. “عدم اطمینان در مورد چگونه بد آن ممکن بود حلق آویز بیش مردمی به ویژه کسانی که به خاطر سپردن سارس. در حال حاضر راستش من دو تا از بزرگترین نگرانی های شخصی در مورد بچه های من در آمریکا و اینکه آیا رژیم غذایی کک در تلوان ماشین آلات. ایالات متحده را دریافت نمی کند و سال از قطبش و خوشنودی و آسایش و آرامش مردم را به مصرف نمی این به طور جدی به اندازه کافی.”

هنگ کنگ است که از طریق گرفتن این دلیل که خاک رفت به اورژانس مستند به ساقه در حال رشد COVID-10 شیوع به مدت سه هفته در ماه های ژانویه و فوریه Najberg گفت. در حالی که coronavirus شده است ریشه در هنگ کنگ خاک توانسته است به شدت سرعت گسترش این بیماری است. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب هنگ کنگ به حال در مجموع 155 تایید موارد از جمعیت 7.4 میلیون.

Najberg گفت: تا به حال به محل کار از خانه برای چند هفته. “همه نقاب تا کار از صفحه اصلی اجرا می شد [و] بسیاری از شرکت های متناوب شیفت از کارکنان در دفتر حتی اگر ما در حال حاضر,” او گفت:. قلمرو آیا تعداد زیادی از آزمایشات و قرنطینه شوند.

آدم Najberg

هنگ Konger آدم Najberg سازی جدید facewear در پست COVID-19 جهان است.

“بسیاری از شرکت ها به دنبال دولت سرب — [مدنی] بندگان جز بحرانی و خدمات بهداشتی درمانی مشغول به کار از خانه. ساختمان ها و ترکیبات و شرکت های فردی — قرار داده [خود] را مهار و اقدامات ایمنی در محل کار ، من بدنسازی در ترکیب بسته به طور موقت. باشگاه رستوران ارائه می شود اما آنها متوقف ناهار خوردن در خدمات. من پیوست سالن دیگری به طور موقت از پرداخت هزینه های خود را. آنها متوسط چک در محل و اسکراب هر سطح مذهبی پس از استفاده از تجهیزات.”

“به اوج خود می رسد به گذشت در اینجا. آنها را انجام داده ایم بسیار خوب کار حاوی آن است. هنگامی که شما خواندن داستان آن را کمی دیوانه چگونه آنها cherchez لو ویروس.”

در ضمن خیلی از بقیه جهان در هرج و مرج و یا نیروبخش برای تاثیر.

پس چه طبیعی جدید در طرف دیگر از این چیزی است ؟

“ما به بازگشت به کار در شیفت نه همه در یک بار” Najberg گفت. “همه ما با پر کردن سلامت روزانه-بررسی نظرسنجی آنلاین. آنها را حدود 15-30 ثانیه است. و او را از آن کار می کند ؟ این کار برای کمک به اطمینان اجتماعی-فاصله. هنگام بازگشت ما وارد شده تنها از طریق درب در یک طبقه به حال ما دماهای بررسی پا در یک ضد عفونی فرش در خارج از درب قرار داده و سپس بر روی یک ماسک برای رفتن به میز ما. من از ماسک در زمانی که من راه رفتن روی زمین و زمانی که من در فضاهای عمومی. این ساختمان در زمان بیش از متوسط چک با استفاده از یک FLIR اسکنر در ورودی به برج های اداری. شما لازم نیست برای متوقف کردن. شما فقط راه رفتن در گذشته و اسکنر آن را کنترل درجه حرارت. و ورودی در چند طبقه باید بازگشایی شد. ما هنوز ماسک داخل اتاق و در فضاهای عمومی.

“پس آیا کار می کند ؟ تا کنون به نظر می رسد خوب است. ما نیز پایبند به هنگ کنگ سفر خود و قرنطینه و سیاست های خود ما سیاست های شرکت برای نگه داشتن کسانی که ممکن است در معرض شده اند و دیگران در اطراف آنها امن, که بدان معنی است که اگر شما تا به حال تماس با کسی و یا سفر به جایی که در آن وجود یک ویروس در معرض خطر شما کار از خانه تا زمانی که شما مجاز به عقب و آن را روشن شما بیمار است.”

“شما می توانید یک معبد-بررسی دماسنج خواندن در بسیاری از مکان ها…. ضد عفونی کننده دست در همه جا. دکمه های آسانسور ضد عفونی پس از یک ساعت و دفاتر عمیق ضد عفونی یک بار در هفته ، ساختمان من هنوز هم طول می کشد من متوسط هر وقت من دوباره از استارباکس. دکمه های آسانسور با تحت پوشش پلاستیکی است که ضد عفونی هر ساعت.”

در حالت عادی ترین مردم ماسک زمانی که آنها بیرون Najberg گفت. اگر شما به یک رستوران بروید شما آنها را تنها زمانی که شما در داخل. وجود دارد بحث در مورد چگونه مفید ماسک ها در کمک به محافظت در برابر این بیماری است. Najberg گفت: آنها به دلیل دیگری.

“ماسک بیشتر نشانه ای برای حفظ فاصله خود را. و آن کار می کند. به علاوه شما صورت خود را لمس کمتر از زمانی که با پوشیدن ماسک.

“من گفت: این چه سارس بود. آنها آماده بودند برای سارس. مشاهدات من در بازگشت به [هنگ کنگ] 10 سال پیش بود که آن را بسیار پاک تر از قبل. سارس منجر به بهداشت و ارتقاء عمده در همه گیر مصلی. این محل می تواند هنگامی که شما به یک بحران بهداشتی. آنها آماده هستند برای قرنطینه. آنها در حال حاضر چندین قرنطینه اردوگاه.

“چیزی که من می خواهم بگویم در مورد هنگ کنگ پس از زندگی در اینجا نزدیک به 10 سال در این زمان — و 15 در کل این است که مردم در اینجا دنبال کنید, اجتماعی, ‘پروتکل’ و احترام از اقدامات برای مهار بیماری است. بله, وجود دارد برخی از وحشت-خرید کاغذ توالت برنج و رشته فرنگی و برخی از روغن های, اما به طور کلی از آن شده است بسیار منظم. مردم این را بسیار جدی از دولت در پایین و آنها گوش دادن و مراقبت در مورد سلامت و ایمنی دیگران نه فقط خودشان.”

این گزارش بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>