‘شکستن نقطه’: نوزادان انجماد به مرگ در میان ادلب فشار

در باز در انجماد آب و مصطفی Hamadi و خانواده خود را حل و فصل را به خود موقت چادر در روستای Killi, در شمال غربی سوریه در استان ادلب – دوم جابه جایی در کمتر از یک سال. در درجه حرارت زیر صفر در شب 11 فوریه نگه داشته و آنها را بیدار فقط قبل از نیمه شب مصطفی منتقل گاز بخاری داخل چادر.

توسط صبح, مصطفی, همسرش, مقدار مع آنها 12-year-old daughter هدی و نوه خود Hoor بود که فقط سه سال تمام شد مرده یافت از مسمومیت با مونوکسید کربن.

بیشتر:

با توجه به نزار Hamadi, مصطفی برادر بود که پیام کوتاه با او که شب چادر – ساخته شده از لوله های فلزی و ورق – تا به حال هیچ تهویه مناسب و کمی به عایق مصطفی خانواده از سرما.

“این باید منهای نه درجه سانتیگراد (15.8 فارنهایت) که شب” نزار به الجزیره. “برادر من می دانستم که بهتر است به یک بخاری گازی به یک فضای محصور با هیچ دریچه های هوا, اما آنچه در انتخاب او داشته باشد؟”

Mustafa Hamadi and his daughter Huda pose in the snow a day before they were killed by carbon monoxide inhalation in Killi, Idlib province

مصطفی Hamadi و دخترش هدی مطرح در برف یک روز قبل از آنها کشته شدند مسمومیت با مونوکسید کربن در Killi, استان ادلب [حسن نیت ارائه میدهد از نزار Hamadi/الجزیره]

این Hamadi خانواده در اصل از Kafrouma روستا در Maarat shahar, حومه شهر, شد, مجبور به ترک خانه های خود در تابستان گذشته و حرکت شمال بیشتر میان دولت سوریه تشدید بمباران هوایی در استان ادلب گذشته عمده مخالفت دژ در کشور است.

مصطفی و نزار مستقر در خالی ناتمام مدرسه در شهر بنش برخی 8km (پنج مایل) در شرق شهر ادلب قبل از مصطفی منتقل Killi به عنوان توپخانه افزایش یافت.

“مدرسه مناسب نیست برای زندگی” نزار گفت. “اما وجود دارد نه تنها یک خانه است که اشغال شده توسط قبلی دور از مردم آواره. برخی از اتاق های سه چهار خانواده زندگی در آنها. مردم آواره هستند و مانند یک گلوله برفی در حال حرکت بزرگتر شدن هر روز است.”

خانواده خواب بدون سرپناه

حمایت روسیه از نیروی هوایی بشار اسد نیروهای نظامی در آوریل سال گذشته راه اندازی شد عمده ای توهین آمیز در ادلب به بیش از یک میلیون نفر که اکثر آنها وجود دارد منتقل یکهو از مناطق دیگر دستگیر شده توسط نیروهای دولتی. نظامی فشار مختل شکننده همکاری بین ترکیه و روسیه – حمایت طرف مخالف در سوریه برای جنگ – که تا به حال تعیین ادلب به عنوان یک د-تشدید تنش در منطقه است.

این کمپین در ادامه به چند بس موفق به نگه دارید تا. در ماه دسامبر دولت سوریه تشدید حملات خود در منطقه در تلاش برای تصاحب استراتژیک M5 بزرگراه اجرا می شود که از طریق حلب و ادلب استان شد و یک بار عمده تجاری مسیر.

این توهین آمیزاست که همه ساکنان غرب حلب به فرار به استان ادلب به کشته شدن صدها نفر از شهروندان و ایجاد بزرگترین و تنها جابه جایی مردم پس از جنگ آغاز شد در سال 2011 با حداقل 900,000 مردم مجبور به فرار از دسامبر, با توجه به سازمان ملل متحد.

INTERACTIVE: Syria Who controls what map - FEB 11 2020

در علاوه بر این به بمباران بی رویه غیرنظامیان به فقدان سرپناه مناسب منجر به 82,000 زندگی مردم در انجماد باز هوایی اقامت در زیر درختان و یا در میدانهای برفی سازمان ملل متحد گفت.

با توجه به آمار منتشر شده از سوی سازمان ملل متحد بشردوستانه بدن OCHA 36 درصد تازگی آواره خانواده قرار دارد توسط بستگان و یا پیدا کردن مسکن اجاره در حالی که 17 درصد پناهنده در حال حاضر در اردوگاه به سر می برند. حداقل 15 درصد به دنبال پناهگاه در ساختمان های ناتمام و 12 درصد هنوز “به دنبال سرپناه”.

نزار Hamadi که هنوز زندگی در ناتمام مدرسه در بنش گفت: این واقعیت برای بسیاری از مردم در اردوگاه IDP است “اساسا زندگی در زیر درختان در تابستان و راه اندازی پتو و ملافه در زمستان”.

“با وجود این سرنوشت است که برادر من و اعضای خانواده خود با آن مواجه بوده است نه تنها انسان دوستانه سازمان که در پاسخ به این تراژدی به ما مقررات یا چادر,” او گفت:. “این مثل این برای تقریبا دو ماه در حال حاضر. ما نیاز به کمک کند اما همدردی به نظر می رسد این سایت متعلق به فقط برای اخبار.”

نوزادان انجماد به مرگ

زنان و کودکان – که شامل بیش از 80 درصد از تازه آوارگان – دوباره در میان کسانی که بیشتر رنج می برند.

توصیف وضعیت در سوریه به عنوان داشتن به یک “هولناک سطح جدید” علامت Lowcock سازمان ملل متحد رئیس امور بشردوستانه و کمک های اضطراری در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که آواره هستند “دچار آسیب های روانی” و “مجبور به خوابیدن در خارج در درجه حرارت انجماد” به دلیل کمک به اردوگاه های کامل هستند.

“مادران رایت پلاستیکی برای نگه داشتن بچه ها گرم. نوزادان و بچه های کوچک در حال مرگ هستند به دلیل سرد است.”

در Kalbeet اردوگاه چند روز پیش پنج ماهه نوزاد Areej Majid al-Hmeidi مسدود به مرگ با توجه به ابو انور رسمی و مقیم مرکز در نزدیکی مرز سوریه و ترکیه.

صحبت کردن با الجزیره انور گفت: Areej خانواده نمی خواهید به صحبت کردن با رسانه ها به دلیل “آنها را سرزنش خود را برای نگه داشتن نه او گرم به اندازه کافی برای زنده ماندن”.

شرایط در اینجا “غیر قابل تحمل” او گفت:.

“مردم در حال سوزاندن زباله به خود را گرم نگه دارید,” انور اضافه شده است. “وجود دارد 800 خانواده در اینجا و یا در حدود 5500 نفر و تنها یک سازمان است که به ما کمک میکند تا با عرضه ما با آب است.”

‘سکوت مطلق و عدم اقدام’

سارا Kayyali یک سازمان دیده بان حقوق بشر محقق در سوریه گفت: این کشور از شمال غرب با آن مواجه است یک “بحران انسانی بی سابقه ای”.

یک مسئله او به الجزیره است که در “مقیاس جابه جایی [که] است که به سادگی فراتر از آنچه humanitarians قادر به پاسخ به”.

“مسئله دیگر این است که خشونت – گلوله باران و در برخی موارد حملات هوایی – نه فقط در نتیجه جابه جایی های عظیم بلکه تأثیر توانایی ارائه سرپناه و مواد غذایی در یک شیوه ای پایدار” او ادامه داد.

Mayada Qabalan یک مددکار بهداشت روانی با اتحادیه از مراقبت های پزشکی و امداد سازمان (UOSSM) که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در ادلب را Sarmada گفت: شرایط برای مردم آواره رسیده اند “یک نقطه شکستن”.

“آنچه که من دیده ام با چشم خود دلخراش است,” او گفت: Al Jazeera. “خانواده در حال خواب, زیر درختان بدون پوشش. فقط چند روز پیش ما در بر داشت یک خانواده آواره از Taftanaz برخی 17km (11 مایل) شمال غربی ادلب بودند که زندگی در سرد است.”

یک نمای موقت چادر و خانه ها در یک اردوگاه پناهندگان در ادلب [Anadolu Agency]

چادر, هزینه 150 دلار در هر Qabalan گفت: اما انسان دوستانه گروه به شدت فاقد منابع و نیروی انسانی برای ارائه کمک.

“سازمان ندارد و از این ظرفیت برای ارائه این تازه آوارگان و وضعیت فاجعه آمیز آنها به صورت” او گفت:.

Kayyali گفت: در حالی که داستان بیرون آمدن از ادلب و غرب حلب جدید هستند در درگیری های سوریه آنها را “تعجب آور در سکوت مطلق و عدم اقدام که به شرح زیر است”.

“این است که هر چند مردم در حال تماشای و در انتظار زمانی که آنها می تواند اقدام به نجات میلیون ها نفر از شهروندان که به طور موثر به دام افتاده” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>