شکستن coronavirus قرنطینه در آرژانتین می تواند به معنای زمان زندان

بوئنوس آیرس, آرژانتین مقامات در آرژانتین در حال دستگیری افرادی که استراحت اجباری قرنطينه در طول COVID-19 اضطراری به عنوان بخشی از یک تلاش هماهنگ به سرعت گسترش رمان coronavirus.

“من قصد دارم به انعطاف ناپذیر در این” رئیس جمهور آلبرتو فرناندز روز یکشنبه گفت. “هر کسی که در قرنطینه است و رفتن به دنبال آن و اگر آنها نمی, ما قصد داریم به دنبال آنها را با عنوان جرم جنایی.”

تمام افرادی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus ها مشکوک به داشتن ویروس شده اند و یا در تماس با کسی که یا مشکوک به داشتن ویروس – و همچنین به عنوان کسی که به تازگی به بالا-خطر منطقه – باید باقی می ماند در انزوا برای 14 روز.

بیشتر:

هر کسی گرفتار نقض قرنطینه شارژ می شود با هجوم اقدامات به معنای مانع از معرفی و یا تبلیغ یک بیماری همه گیر و یا هجوم یک مقام دولتی.

سابق جرم می آید با یک حبس از شش ماه تا دو سال. برخی از افراد گزارش شده است قرار داده شده و تحت بازداشت خانگی به عنوان آنها خود را کامل قرنطینه با یک محاکمه که در تاریخ بعد. گردشگران که حاضر به جدا باقی می ماند تبعید شده ایم.

دولت می گوید اکثر مردم مطابق, اما وجود دارد گزارش های متعدد از مردم بازداشت و یا مورد بررسی در سراسر کشور از جمله در استان سانتا فه, Cordoba, Santiago del Estero و بوئنوس آیرس به اتهام نقض.

در روز سه شنبه ملی وزارت امنیت منتشر شد یک شماره تلفن است که مردم می توانند با تماس به گزارش کسی که مظنون به نقض قوانین. دولت همچنین با ارسال یک پیام متنی به بیش از 180,000 آرژانتین و ساکنان که در بازگشت به کشور پس از آغاز ماه مارس به یادآوری آنها اجباری شده است. “نه مطابق جرم است ،

مقامات شهرداری باید لیست افرادی که به تازگی از خارج از کشور و بهداشت کارگران در حال انجام چک های روزانه برای اطمینان از مسافران در خانه هستند. همان اتفاق می افتد با گردشگران که وارد در میان همه گیر و باید در حال حاضر اقامت در اتاق های هتل ها.

Argentina coronavirus

یک زن راه رفتن در مقابل الکترونیکی هیئت مدیره نمایش یک پیام است که می خواند ‘علائم کروناویروس” در بوئنوس آیرس آرژانتین [Agustin Marcarian/رویترز]

رئیس جمهور فرناندز همچنین یک وکیل گفت: اجباری انزوا ضروری است برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus و او است که مصرف آن در اجرای شخصا.

“آخرین شب در 1:30 صبح من به دنبال یک پسر دیوانه بود که تنبیه فقیر گارد امنیتی که در تلاش بود تا او را وادار به پیروی از یک قرنطینه او گفت:” در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه. “آنچه هر کس به درک این است که استکبار از یک احمق است که نمی خواهید به خطر اندازد آرژانتین.”

فرناندز بود که اشاره به ساخت ویروسی تصویری از یک مرد گرفتار در دوربین حمله گارد خود ساختمان بود که گفتن او را به ماندن در داخل. آرژانتین به خشم آمده بودند و در زمان به توییتر به انفجار انسان به عنوان یک “جانور” و کسی که “قرار دادن کشور در خطر است”.

این مرد تا به حال به تازگی از ایالات متحده است. او در مواجهه با اتهام حمله و نقض خود را قرنطینه. او گفت: “نمی دانم تا چه حد از قوانین.

‘شدید’ اقدامات مورد نیاز

آرژانتین به تصویب یک باتری از اقدامات در روزهای اخیر طراحی شده برای کاهش سرعت گسترش ویروس و خرید زمان باید همه چیز در نهایت تبدیل به بدتر است. از روز شنبه وجود دارد 79 تایید موارد COVID-19 همه افرادی که تا به حال یا سفر خارج از کشور و یا تا به حال شده است در تماس با کسی که تا به حال.

Guillermo Britos شهردار چیویلکوی گفت: او حدود 75 نفر تحت قرنطینه در شهرستان خود را از 60,000 واقع در استان بوئنوس آیرس. وجود دارد یک مورد تایید شده از COVID-19 و مقامات در حال انتظار برای نتایج بیشتر از دو آزمون.

Britos گفت: هر کس مطابق با قرنطینه اجباری. اما او نگران است که گسترده تر پیام کاهش فعالیت است نه گرفتن سراسر, به طوری که موسسات تجاری که در آن مردم جمع شده اند دستور داد بسته شده است.

“کشورهایی هستند که در تئوری بسیار بهتر و آماده تر از آرژانتین – ایتالیا و اسپانیا – و امروز آنها هزاران نفر از مرگ” Britos به الجزیره. “اگر ما را نمی شدید اقدامات پیشگیری در حال حاضر آن را به یک مقدار زیادی پیچیده تر است.”

Argentina coronavirus

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت در حالی که راه رفتن در نزدیکی اساسی ایستگاه قطار در بوئنوس آیرس آرژانتین [Agustin Marcarian/رویترز]

نیکولاس Vinuesa یک وکیل جنایی در بوئنوس آیرس به نام کیفری رویکرد اتخاذ شده توسط آرژانتین فوق العاده و اندازه گیری در زمان فوق العاده ای.

“این فقط یک infectologist گفتن شما به ترک خانه خود را و یا یک فرمان ملی, که, گاهی, گرفته نشده است که به طور جدی در این کشور گفت:” الجزیره. “من فکر می کنم که در این صورت اگر آن را در خدمت به تقویت وجدان اجتماعی را بد اندازه گیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>