برزیل نظام سلامت سقوط خواهد کرد آوریل: وزیر بهداشت

برزیل را به نظام سلامت وارد خواهد شد دولت از سقوط تا پایان مارس این کشور وزیر بهداشت گفت: در روز جمعه با کروناویروس موارد ضربه فلات در ماه جولای و امیدوارم در حال سقوط به سرعت در سپتامبر.

وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta گفت که سائو پائولو است در شروع coronavirus گردباد و موارد باید پرش وجود دارد در هفته آینده.

بیشتر:

برزیل تبدیل به یکی از مراکز آمریکای جنوبی را coronavirus بحران است. این کشور دارای 691 تایید موارد coronavirus و هفت مرگ و میر در مارس 20, با توجه به رسانه های محلی.

کمبود بیمارستان

برزیل اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه آزاد کردن منابع مالی برای دولت فدرال برای مبارزه با کروناویروس بحران است که صدمه دیده محبوبیت راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro دولت.

سنا تایید اندازه گیری اجازه دولت صرف اهداف مالی در این سال با سناتور رای گیری از راه دور پس از دو از آنها تست مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری تنفسی است.

Bolsonaro مواجه است انتقاد به عنوان او به دنبال تعادل عمده نگرانی های سلامت با حفاظت از برزیل طولانی-اقتصاد بیمار. این بیماری همه گیر به شمار جدی خطرات سیاسی برای مردمی که در ابتدا با برچسب آن را یک “فانتزی”.

در نظر به روزنامه نگاران در روز جمعه او ناودان دولت فرمانداران برای گرفتن “اقدامات شدید” که به اقتصاد صدمه دیده.

سائو پائولو دولت فرماندار جاو Doria گفت: یک ایالت عمومی اورژانس را به زور در روز شنبه با هدف اجازه دادن به دولت برای بهتر کردن مبارزه با ویروس. همه پارک ها و غیر ضروری خدمات عمومی را بسته تا پایان ماه آوریل است.

Doria در دفاع از این حرکت و انتقاد Bolsonaro.

“ما در حال انجام آنچه او انجام” Doria گفت. “و هنگامی که او آن را انجام دهد, او آن را اشتباه است.”

تصویب Bolsonaro دولت کاهش یافت و به رکورد پایین این هفته با توجه به XP Investimentos نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه. فقط 30 درصد از افراد مورد بررسی دارای دولت او “خوب” یا “عالی” در مقایسه با 36 درصد آن را “بد” یا “افتضاح”.

یک رکورد بالا 17 درصد گفت: Bolsonaro دولت مقصر وضعیت کنونی اقتصادی به عنوان سرزنش متصل به سه دولت قبلی به آرامی تبخیر این نظرسنجی نشان داد.

بسیاری از برزیلی ها شده اند ضربت زنی گلدان و تابه ها را در خانه های خود شبانه در یک سنتی در اعتراض Bolsonaro که نادیده گرفته توصیه های پزشکی برای دیدار با جمعیت هواداران در روز یکشنبه با وجود داشتن چندین دستیاران مبتلا به ویروس است.

Bolsonaro مطبوعاتی وزیر فابیو Wajngarten آزمایش مثبت برای این ویروس و همچنین چندین نفر دیگر که بخشی از یک هیئت به ایالات متحده در اوایل این ماه.

Wajngarten عکس گرفته شده با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا حاضر coronavirus آزمون, اما پس از آزمایش منفی, با توجه به کاخ سفید پزشکان. Bolsonaro نیز گفت آزمایش منفی است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>