برزیل coronavirus مرگ و میر رسیدن به رکورد روزانه به عنوان متجاوزین

برزیل روزانه مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش به رکورد 1,179 روز سه شنبه به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro گفت: وزارت بهداشت در امر صدور دستورالعمل های جدید در استفاده از کلروکين برای درمان این بیماری است.

بالاترین روزانه تلفات قبل از پنج شنبه تا به حال شده است 881 مرگ و میر در مارس 12. همه گیر کشته شدن حداقل 17,983 مردم در برزیل و با توجه به آخرین اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر:

برزیل پیشی گرفت و بریتانیا روز دوشنبه برای تبدیل شدن به کشور با سوم بیشترین تعداد موارد تایید شده از coronavirus پشت روسیه و ایالات متحده است.

برزیل را تایید موارد نیز شروع به پریدن کرد یک رکورد 17,408 در روز سه شنبه با در نظر گرفتن مجموع به 271,628 مردم است.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro یک متحد ایدئولوژیک از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای دست زدن به او از وقوع و ادامه داد: مخالفت با محدودیت در حرکت می بیند به عنوان بیش از حد آسیب رساندن به اقتصاد است.

Bolsonaro گفت: موقت وزیر بهداشت ادواردو Pazuello خواهد موضوع دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه در حال گسترش توصیه می شود استفاده از ضد مالاریا, داروی کلروکين به درمان coronavirus.

Pazuello در زمان پس از وزیر بهداشت Dr Nelson Teich استعفا داد و روز جمعه بیش از دستورالعمل ساخت و او را دوم پزشک آموزش دیده به ترک پست در یک ماه.

سوالات بیش از استفاده از کلروکين

در مصاحبه ای ارسال شده به وب سایت وبلاگ فراموش Magno, Bolsonaro گفت Pazuello فعال وظیفه ارتش که Teich معاون, آیا ثبت نام جدید کلروکين دستورالعمل ها و نگه داشتن کار بالا در حال حاضر.

Bolsonaro اضافه شده است که او را نگه می دارد یک جعبه کلروکين در دست باید او 93 ساله و مادر به آن نیاز دارید.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که روز دوشنبه او کلروکين به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که ما این بود که با توجه به ممنوعیت سفر از برزیل.

“من نمی خواهم مردم آمدن به اینجا و آلوده کردن مردم ما است. من نمی خواهم مردم بیش از وجود دارد بیمار یا نه. ما در حال کمک به برزیل با هواکش … برزیل است که با داشتن برخی از مشکلات هیچ تردیدی در مورد آن.”

Indigenous - Brazil

حداقل 88 مردم بومی که در حال حاضر مرده از COVID-19 در آمازون با توجه به شمارش توسط بومی سازمان APIB [Bruno کلی/رویترز]

در ضمن, به عنوان, بیماری, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 رسیده از راه دور بومی زمین در برزیل آمازون است. اما سازمان دولتی مسئول حفاظت از مردم بومی خار خواستار عمل به جای تمرکز بر راه انداختن جنگ ایدئولوژیک با توجه به عوامل از نهاد خود و دیگران است.

Bolsonaro را تکرار و ترویج توسعه وسیع آمازون برای ماه باعث بومی فعالان مشاهیر و عوامل بر روی زمین به صدای زنگ. در صورت گسترش بیماری همه گیر آنها هشدار می دهند انفعال می تواند به اندازه کافی برای از بین بردن بسیاری از مردم بومی.

آسوشیتد پرس نیوز صحبت به چهار عوامل همکاری با مردمان بومی در دورترین رسد از برزیل و آمازون و آنها به اتفاق آرا در نتيجه گيری: بنیاد ملی هند شناخته شده به عنوان FUNAI است به سختی انجام هر کاری برای هماهنگ کردن یک پاسخ به بحران است.

آنها گفتند: به اندازه کافی وجود ندارد تجهیزات حفاظتی برای عوامل که وارد بومی سرزمین و یا ملاقات مردم بومی در شهرستانها. ضرورت مانند نفت سفید و بنزین در تامین کوتاه مدت.

مواد غذایی تحویل فقط در شروع آخرین هفته – یک ماه پس از مردم بومی بودند دستور به ماندن در روستاهای خود و باقی می ماند بسیار ناکافی است.

پس از همه گیر شروع شده و ترس در مورد آسیب پذیری مردم بومی زندگی می کنند که دور از مراکز بهداشت شهری و که جمعی از سبک زندگی ارائه آنها را مستعد ابتلا به swift انتقال است.

حداقل 88 مردم بومی که در حال حاضر مرده از COVID-19 در آمازون با توجه به شمارش توسط بومی سازمان APIB که شامل وزارت بهداشت آمار و ارقام و اطلاعات از رهبران محلی.

تعداد واقعی احتمالا بالاتر به دلیل بیمارستان ها اغلب استفاده نمی بيماران بومی نام وقتی که اعتراف به آنها را.

برزیل و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که سخت ضربه شهرستانها که در آن بسیاری از مردم بومی زندگی می کنند مانند تبتینگا و سائو گابریل دا کچیرا دریافت کمک برخی از در روز دوشنبه از جمله 10 بیشتر هواکش و 15000 ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>