برزیل Bolsonaro پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در کمرنگ جلوه دادن COVID-19 اما در حال حاضر چهره ما ممنوعیت سفر

پس از 2019 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کرده است یک شخص ملی جنگجو در برزیل Jair Bolsonaro جنجالی جناح راست پوپولیستی رئیس جمهور امریکا بزرگترین کشور و برای چند هفته گذشته آنها پیدا کرده ام علت شایع در کم اهمیت جلوه دادن تهدید های کروناویروس و اصرار کشورهای خود را به “بازگشایی” حتی به عنوان فرمانداران محلی پیاده سازی محدودیت برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

که بخشی از چه چیزی ساخته شده اواخر یکشنبه شب اعلام از کاخ سفید به طوری قابل توجه: با توجه به تهدید coronavirus, پخش كردن, از برزیل به ایالات متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اعلام ممنوعیت سفر از برزیل.

دو روز بعد از برزیل پیشی گیرد و در حال حاضر برای ایالات متحده در بالاترین روزانه مرگ و میر و کاخ سفید را ممنوع خواهد اثر را دو روز زودتر از اصل برنامه ریزی شده — سه شنبه شب در 11:59 p. m. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان باید پرسید که چرا این اتفاق نمی افتد حتی زودتر.

بان کی مون که شامل همه اتباع خارجی که به برزیل در 14 روز گذشته است یک ضربه به Bolsonaro که همچنان به دفاع از رویکرد خود را حفظ کسب و کار باز حتی به عنوان برزیل بيمارستان و گورستان غرق هستند.

“پتانسیل کشف نشده انتقال این ویروس توسط افراد آلوده به دنبال ورود به ایالات متحده از جمهوری فدراتیو برزیل را تهدید امنیت ما سیستم حمل و نقل و زیرساخت ها و امنیت ملی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اعلام یکشنبه شب. در اواخر روز دوشنبه کاخ سفید اصلاح شده به منظور اثر را سه شنبه شب به جای روز شنبه اما ارائه یک دلیل.

بیش از آخر هفته به برزیل پیشی گرفت و روسیه برای دومین-بیشترین تعداد COVID-19 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش پشت تنها در ایالات متحده در روز دوشنبه این کشور گزارش 807 مرگ و میر — بالاترین از هر کشور — مارک اولین بار هر کشور گزارش شده مرگ و میر بیشتر در یک روز از ایالات متحده پس از پایان ماه مارس.

با توجه به فقدان گسترده تست و یا انگیزه ای برای دولت به پنهان کردن شماره های خود را برخی از تحلیلگران بر این باورند که تعداد کسانی که ممکن است تحت-گزارش در برزیل و جاهای دیگر.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

به عنوان مورد بار صعود بالاتر برزیل با کمبود بودجه روبرو شده اند تحت فشار قرار دادند به آستانه سقوط در چند کشور, تشدید بحران. مانائوس, پایتخت و بزرگترین شهر در آمازوناس دولت به تنهایی دیده می شود بیش از 23000 نفر کشته coronavirus و این تعداد گزارش شده است که قریب به اتفاق undercount. منطقه آمازون را کمبود زیرساخت های بهداشت و درمان و فقیر جوامع بومی شده اند سخت ترین ضربه همراه با آلاینده سن پائولو و عظیم آن favelas.

این کشور پیش بینی شده است به 125,833 مرگ و میر توسط Aug. 4 با توجه به دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است.

دو تا از Bolsonaro وزرای بهداشت شده اند سرنگون طول بیماری همه گیر. یکی از کار اخراج شدند برای حمایت از فرمانداران’ محدودیت به عنوان Bolsonaro عموم تضعیف آنها و بسیج هواداران خود را به نافرمانی آنها. دوم پس از ترک آشکارا مخالفت با Bolsonaro بیش از کلروکين ضد مالاریا مرتبط با مواد مخدر به هیدروکسی کلروکین که مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک درمان برای COVID-19. نه مواد مخدر نشان داده شده است موثر باشد و با آخرین شواهد نشان می دهد هیدروکسی کلروکین می کند بیش از آسیب خوب.

اگر Bolsonaro مجروح شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر او نشان نداده آن است. او کاهش یافته است به پاسخ به سوالات خبرنگاران هنگام ترک محل اقامت ریاست جمهوری در برازیلیا در دوشنبه — به جز به اتخاذ یک مورد علاقه تهمت تاکتیک و حمله به مطبوعات گفتن جمعیت حامیان “جهانی مطبوعات چپگرا” با توجه به آسوشیتد پرس.

“هیچ چیزی به طور خاص در برابر برزیل. چشم پوشی از هیستری از مطبوعات ایم” فیلیپ مارتینز Bolsonaro ویژه مشاور در امور بین المللی با اضافه کردن آن را به همان تهمت را محدودیت در سفر از چین و ایران و بسیاری از اروپا.

اما تهمت نشده محدود شده سفر از دیگر کشورهای آمریکای جنوبی یا دیگر عمده جدید نقاط داغ مانند روسیه و هند است. او اعلام خاص برزیل برای داشتن “گسترده و مداوم فرد به فرد انتقال” حتی به عنوان شورای امنیت ملی ستایش برزیل به عنوان “یکی از ما قوی ترین همکاران در جهان” و اعلام کرد که ایالات متحده کمک خواهد 1,000 هواکش به کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران ارشد خود را ندارد انتقاد Bolsonaro رویکرد با مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهری به تطهیر نقش آن در برزیل و بالا رفتن سرسام آور مورد بار در ماه گذشته: “برزیل رفت و راه های مختلف از کشورهای دیگر در آمریکای جنوبی است. اگر شما به نمودار نگاه کنید میبینید که چه اتفاقی افتاده متاسفانه به برزیل است.”

برخی از منتقدان سوال که آیا کسانی که روابط نزدیک به معنای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کندتر عمل می کنند. چین به عنوان مثال تا به حال به مراتب کمتر مورد تأیید زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن صادر مشابه بان کی مون در پایان ژانویه از برزیل می کند در حال حاضر.

“چه در زمان ما ، که ما در پرواز است ؟ ” گفت: Andy Slavitt اقدام مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

روزانه بدون توقف پروازهای بین دو کشور از سائو پائولو به هوستون برای مثال, ادامه دوشنبه. یک تعداد انگشت شماری از مسافران درهم در آخرین دقیقه به بالا بردن بلیط خود را برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن به منظور آن را قبل از ممنوعیت رفت و به اثر با توجه به رویترز با یک دانش آموز ارز گفتن آژانس خبری “با اخبار در مورد فرمان من می خواستم برای دریافت شروع به سر. آن را کمی دشوار است برای خرید یک بلیط, اما من یکی رو برای امروز.”

برگ برنده خود را رو در معرض COVID-19 از برزیل. در طول سفر در مارس 7, تهمت میزبانی Bolsonaro و بازدید هیات برزیلی برای شام و روز بعد یکی از Bolsonaro بالا دستیاران بود که عکس بعدی به تهمت پوشیدن “را به برزیل بزرگ دوباره” کلاه آزمایش مثبت برای ویروس. هر دو Bolsonaro و مغلوب ساختن پیشی جستن بعد آزمایش منفی است.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>