برزیل حمله پلیس ریو فرماندار خوابگاه در میان COVID-19 پروب

پلیس فدرال برزیل روز سه شنبه حمله به خوابگاه از ریو دو ژانیرو فرماندار Wilson Witzel به عنوان بخشی از یک COVID-19 فساد هدف قرار دادن یکی از رئيس جمهور Jair Bolsonaro سیاسی دشمنان به عنوان همه گیر نوردد ملت است.

دو منبع و یک بیانیه ای از پلیس فدرال گفت: جستجو در حکم بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام فساد مربوط به استفاده از پول مقصد به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ریو دو ژانیرو دولت است. بدون حکم بازداشت صادر شد یک منبع گفت.

بیشتر:

در یک بیانیه Witzel گفت: او بی گناه بود و متهم Bolsonaro از “دخالت” در کاوشگر. او گفت که او “شگفت زده و خشمگین” برای دیدن رسانه های اجتماعی پست های که پیشنهاد رئیس جمهور متحدان در کنگره تا به حال دانش قبل از عمل نشان می دهد نشت و “ساخت و ساز” یک روایت نادرست در برابر او.

آخرین در یک خط طولانی از ریو دولت فرمانداران به بریتانیایی به فساد پروب Witzel سابق متحد-تبدیل-دشمن از Bolsonaro. این دو برخورد در هفته های اخیر بیش از چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر و Bolsonaro views قاضی سابق به عنوان یک مجدد انتخابات رقیب.

این کاوشگر به Witzel نیز می آید تنها چند هفته پس از Bolsonaro تغییر مقام ارشد در پلیس فدرال در میان زشت سیاسی قراضه با وزیر دادگستری سابق Sergio مرو. محبوب تقلب جنگ صلیبی مرو استعفا داد و پس از آنکه رئیس جمهور از تلاش برای نصب خود را انتخاب کنید به عنوان بالا ریو پلیس به منظور محافظت از خانواده خود را از تحقیقات است.

Counting the cost

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تنظیم ماسک خود را به عنوان او را ترک الوردا کاخ میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در برازیلیا [فایل: Adriano ماچادو/رویترز]

پلیس در خدمت 12 جستجو و تشنج حکم پلیس در بیانیه ای گفت:.

این منابع گفت: این کاوشگر است که به دنبال به اتهام بی نظمی های مربوط به بیمارستان ها راه اندازی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

حمله پلیس Palacio لرنجیرس فرماندار اقامت رسمی و شخصی خود را در خانه در محله Grajau.

جستجو و تشنج حکم صادر شده توسط دادگاه عالی عدالت (STJ), برزیل دوم-بالاترین دادگاه.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>