برزیل و روسیه سبقت گرفت برای تبدیل شدن به شماره 2 در جهان به ویروس موارد

برزیل تایید کرده است بیش از 330,000 موارد از coronavirus فراتر روسیه برای تبدیل شدن این کشور با دوم بیشترین تعداد عفونت های پشت تنها ایالات متحده است.

گریم نقطه عطف در جمعه آمد که سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام جنوب امریکا “جدید epicentre” از ویروس مرگبار, با این که شرایط اضطراری مدیر مایک رایان ابراز نگرانی برای برزیل.

بیشتر:

“در یک معنا آمریکای جنوبی تبدیل شده است به یک جدید کانون برای این بیماری است. ما را دیده اند بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی با افزایش تعداد موارد” رایان گفته مجازی کنفرانس خبری.

“به وضوح وجود دارد یک نگرانی در سراسر بسیاری از این کشورها اما به وضوح بیشتر تحت تاثیر قرار است که برزیل در این مرحله,” او گفت:.

برزیل ثبت شده 1,001 روزانه coronavirus مرگ و میر در روز جمعه با در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر به 21,048 با توجه به وزارت بهداشت.

اما تعداد واقعی – از هر دو موارد و مرگ و میر است – به احتمال زیاد بالاتر به آمریکای لاتین را بالا اقتصاد بوده است آهسته به سطح شیب دار تا تست.

Brazil pandemic

نمایی از واحد مراقبت های ویژه درمان COVID-19 coronavirus بیماران در Gilberto Novaes بیمارستان در مانائوس, برزیل [فایل: Michael دنتس/رویترز]

مرگ و میر دو برابر شده فقط 11 روز, با توجه به وزارت اطلاعات. “اکثر موارد از Sao Paulo منطقه” رایان گفت.

“اما از نظر حمله نرخ بالاترین نرخ حمله در واقع در Amazonas: حدود 490 افراد آلوده در هر 100000 نفر جمعیت است که بسیار بالا است,” او گفت: از برزیل وسیع شمال غربی دولت است.

هیدروکسی کلروکین

برزیل وزارت بهداشت توصیه کرده است با استفاده از داروهای ضد مالاریا در کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان حتی در موارد خفیف COVID-19 – درمان جمهور Jair Bolsonaro برای تحت فشار قرار دادند با وجود فقدان شواهد قطعی از اثر خود را.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در روز جمعه در مجله پزشکی لانست دریافتند که بیماران تحت درمان با داروهای بود در معرض خطر بیشتر مرگ در مقایسه با زمانی که با کسانی که تا به حال داده نشده است این دارو.

رایان تاکید کرد که نه هیدروکسی کلروکین و نه کلروکين ثابت شده است موثر در درمان COVID-19 – و یا در پیشگیری در برابر بیماری است.

این دو دارو در میان تعداد انگشت شماری درگیر در که هماهنگ بالینی به پیدا کردن درمان موثر برای این بیماری است. برخی از 3000 نفر در حال بدست گرفتن بخشی در محاکمات در 320 17 بیمارستان در سراسر کشور.

“ما زمان بالينی و سیستماتیک بررسی انجام شده توسط سازمان بهداشت پان آمریکا و فعلی بالینی شواهد پشتیبانی نمی کند استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 – تا محاکمه کامل هستند و ما باید نتایج روشن” گفت: Ryan.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>