برزیل در جهان رتبه دوم را coronavirus موارد: به روز رسانی زنده

  • آمریکای جنوبی تبدیل شده است ‘کانون’ از COVID-19 همه گیر با برزیل سخت ترین آمار کشور, سازمان بهداشت جهانی گفت.

  • بریتانیا معرفی 14 روز در قرنطینه برای تقریبا تمام مسافران بین المللی از ژوئن 8 وزیر کشور Priti پاتل گفت: با هر کسی که با شکستن قوانین رو یک $1,218 (1,000 پوند) خوب است.

  • برخی از 80 میلیون نوزادان می تواند در معرض خطر قابل پیشگیری با واکسن بیماری هایی مانند دیفتری ، سرخک و فلج اطفال با توجه به اختلال در روال واکسیناسیون فرزندتان ناشی از این بیماری همه گیر, آژانس های سازمان ملل هشدار داده اند.

  • بیش از 5.2 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید کرد که coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 337,000 اند در سطح جهانی و در حالی که برخی از 2 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, آوریل 23

01:20 GMT – فرانسه اجازه می دهد تا ایمان گردهمایی

فرانسه وزارت کشور می گوید این اجازه خواهد داد که مراسم دینی به سر پس از دو ماه وقفه ناشی از COVID-19 شیوع اما نمازگزاران را مجبور به پوشیدن ماسک.

قوانین خواهد بود مشخص شده در فرمان “ساعات آینده” وزارت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

تحت فرمان ممنوعیت تجمعات اعمال شده در مارس خواهد بود لغو. اما جمعی عبادت را به رعایت شرایط از جمله پوشیدن ماسک یک فاصله حداقل یک متر بین نمازگزاران و دست شستن.

France coronavirus

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت در حالی که در یک فروشگاه بستنی در 22 مه سال 2020 در استراسبورگ فرانسه [فردریک Florin/ خبرگزاری فرانسه]

01:07 GMT – نیویورک برطرف ممنوعیت تجمعات

اندرو کومو فرماندار نیویورک کاهش یافته است coronavirus آمار دولت مطلق ممنوعیت تجمعات هر اندازه صدور یک فرمان اجرایی گفت تا 10 نفر در حال حاضر مجاز با هم به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند اجتماعی فاصله دستورالعمل به تصویب رسید و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این بدان معناست که مردم هنوز هم نیاز به اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران و یا پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش زمانی که آنها نمی تواند حفظ این فاصله ،

منظور نشان دهنده یکی از بزرگترین گام در عین حال سخت-آمار دولت گرفته شده برای شل قوانین تصویب شده در مارس که منع هر کسی اما ضروری کارگران از گرفتن مگر اینکه با هم زندگی می کنند در همان خانواده است.

00:34 GMT – برزیل در حال حاضر در جهان رتبه دوم را coronavirus موارد

برزیل تایید کرد در مجموع 330,890 coronavirus موارد در جمعه سبقت روسیه برای تبدیل شدن به جهان دوم hotspot برای COVID-19.

وزارت بهداشت گفت: وجود 1,001 مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت آوردن برزیل مجموع تلفات به 21,408.

در سائو پائولو بدترین آمار شهر هوایی ویدیو نشان داد ردیف از باز کردن قطعه در فرمسا گورستان به عنوان آن را با عجله به نگه دارید تا با تقاضا است.

Bolsonaro سیاهی هیدروکسی کلروکین به برزیل ویروس متجاوزین (2:22)

00:18 GMT – مکزیک را لغو فوتبال فصل بیش ویروس نگرانی

مکزیک لیگ برتر تصمیم به لغو آن فصل فوتبال بدون crowning یک قهرمان برای اولین بار در تاریخ آن است.

Liga MX اشاره کرد عدم قطعیت تولید شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس برای تصمیم گیری و اعلام کرد این فصل با وجود داشتن بیش از 10 بازی از آن 17 خرما.

“این مسلم است که ما در یک وضعیت بی سابقه ای در این کشور که ملزم فوتبال صنعت در مکزیک به عمل مطلق با حساسیت و پاسخ با وحدت به این مطالبات است که باید خود را ارائه شده است,” لیگ در بیانیه ای گفت.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 22 در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>