برزیل deliverymen برای بارگذاری دیگر برنامه های اعتراض در میان همه گیر

بیش از یک هزار غذایی deliverymen در موتور سیکلت های جمع آوری شده در سائو پائولو, برزیل در روز چهارشنبه در اعتراض به شرایط کاری تعیین شده توسط Uber و برنامه های دیگر را با خدمات خود را در تقاضای بالا با توجه به کروناویروس مستندات.

رانندگان به دنبال پرداخت بهتر و بهبود سلامت اقدامات به برزیل است در حال حاضر یک coronavirus کانون و تحویل کارگران در صورت قرار گرفتن در معرض ویروس.

رانندگان رژه سائو پائولو را پولیستا خیابان های اصلی شهر به شاهراه مسدود کردن ترافیک و همچنین اعتراض در دیگر شهرستانها برزیل.

دولت این هفته گفت که نیمی از سن کار برزیلی در حال کار با توجه به کروناویروس بحران سطح ثبت هل دادن بیشتر و بیشتر به شهروندان را به مخاطره اشتغال به گزینه های.

Brazil protest

برزیل تحویل کارگران برای بارگذاری می خورد و دیگر تحویل برنامه های معترض به عنوان بخشی از یک حمله به تقاضای پرداخت بهتر و شرایط کار در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سائو پائولو, برزیل [آماندا Perobelli/رویترز]

مستند اقدامات کشیده اند بیشتر تقاضا برای تحویل مواد غذایی است. یک برنامه iFood گفت: برخی از کاربران آن بودند سفارش تا آنجا که 30 درصد بیشتر تحویل در حال حاضر نسبت به قبل از بحران.

اما رانندگان شکایت کرده است که برنامه های آنها پرداخت کمتر در حالی که آنها را به کار بیشتر با تعلیق ممکن است اگر آنها منطبق نیست. چندین گفت: برنامه های فریب آنها را با بالا پرداخت در آغاز که پس از آن کاسته طول زمان است.

“آنها در حال ساخت ما در تعطیلات آخر هفته هر روز و یا ما با خطر مسدود شدن” گفت: فیلیپه گومز که ارائه می شود برای iFood.

این نخستین بار نیست که تحویل کارگران به خیابان آمده اند برای نشان دادن در برابر بارگذاری کلمبیا Rappi و برزیل iFood. اما این تظاهرات به نظر می رسد بزرگترین.

مشتریان و رستوران ها را به رسانه های اجتماعی برای حمایت از رانندگان که باعث شد یک روند موضوع در برزیل توییتر خوردها.

مترجمان آزاد

شرایط کاری خود را نیز کشیده شده توجه دادستان که تحقیقات راه اندازی کرده اند از تمام برنامه ها و شکایت iFood.

شرکت های طبقه بندی رانندگان به عنوان مترجمان آزاد و اصرار این شرکت های واسطه بین رستوران ها و تحویل نیروی کار است. آنها می گویند که برنامه های ارائه کارگران با آزادی خود را به تنظیم ساعت و سطح تعهد. اما کارگران و دادستان به شدت مخالف است.

“یک الگوریتم تعیین کننده همه چیز برای آنها ارزش کار و مدت کار خود را حتی مسیر آنها را و اگر شما را قبول نمی کند وجود دارد مجازات” گفت: تاتیانا Simonetti, یک برزیلی کار دادستان.

Uber کاهش یافته است به نظر تعویق انداختن به یک بیانیه توسط گروه تجارت به نمایندگی از چندین برنامه گفت: آن را نمی خواهد مجازات رانندگان که اعتصاب.

“انعطاف پذیری برنامه های ضروری بود به طوری که صدها نفر از هزاران نفر از مردم … تا به حال یک جایگزین برای تولید درآمد و حمایت از خانواده خود را” بیانیه ای گفت:.

iFood و Rappi گفت: کارگر مطالبات خطاب شده است و نه متعهد به افزایش پرداخت در پاسخ به فشار. Rappi گفت: اکثر کارگران دریافت 18 reais ($3.38) یک ساعت اگر چه رانندگان به رویترز گفت که آنها اغلب بسیار کمتر است.

رودریگو Gandolfo, iFood معاون رئیس جمهور و تدارکات و گفت: deliverymen پرداخت حدود 20 reais ($3.77) یک ساعت در شلوغ ترین زمان مانند ناهار و شام.

“این سخت است برای بحث در مورد تغییرات ساختاری” Gandolfo گفت. “ما می توانیم بحث در مورد بهبود مستمر اما اکثر راننده خواسته اند تحت پوشش iFood.”

تظاهرات بودند برای ادامه به شب با تحویل کارگران سوار موتور سیکلت خود را از طریق شهرستان در حالی که با پوشیدن مارک کوله پشتی ظروف تحمل شرکت آرم.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>