برزیل: Bolsonaro snubs توصیه های بهداشتی جرقه بزند عکس با کودکان

با پوشیدن یک ماسک صورت رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مطرح شده برای عکس ها با کودکان کنده از جمعیت هواداران در روز یکشنبه نادیده گرفتن بهداشت عمومی مشاوره با هدف حاوی یکی از بدترین شیوع کروناویروس.

Bolsonaro آخرین موازین اجتماعی-فاصله دستورالعمل پس از یک ماه که در آن او از دست دو وزرای بهداشت هر دو آنها در برابر مبارزه خود را در برابر قرنطينه. برزیل را تایید موارد این ویروس منتقل کسانی که از اسپانیا و ایتالیا در روز شنبه را در سایت جهان چهارم-بزرگترین شیوع.

بیشتر:

وزارت بهداشت آمار و ارقام منتشر شده در پنج شنبه شب نشان داد که 7,938 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع بالاتر از 241,000 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 485 به 16,118.

در یک ویدیو آنلاین Bolsonaro گفت: استقبال از او تظاهرات در کاخ ریاست جمهوری در چه تبدیل شده است تقریبا هفته ای دوبار امر با رئیس جمهور و حامیان هجوم قرنطينه است که پشتیبانی از بسیاری از برزیلی ها.

“بالاتر از همه [مردم] می خواهم آزادی آنها می خواهند دموکراسی آنها می خواهند احترام,” او گفت:, و اضافه کرد که برزیلی ها می خواهند اقتصاد را به بالا و در حال اجرا به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

یک نظرسنجی منتشر شد سه شنبه گذشته پیشنهاد دو سوم از برزیل موافقت با نیاز جامعه فاصله برای جلوگیری از شیوع بیماری است که فرمانداران و کارشناسان بهداشت توصیه می کنند در حالی که Bolsonaro تلاش می کند برای باز کردن ورزشگاه, سالن مو و کسب و کارهای دیگر.

روز جمعه Nelson, Teich استعفا داد و به عنوان وزیر بهداشت به عنوان او و رئیس جمهور خود را نشان داد به طور فزاینده ای از گام با Bolsonaro خواستار عقبگرد دولت قرنطينه و برای استفاده گسترده از مواد مخدر اثبات نشده مانند کلروکين به مبارزه با ویروس.

Nelson Teich

نلسون Teich گوش به یک سوال در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود در Planalto کاخ ریاست جمهوری در برازیلیا, برزیل [Eraldo پرز/AP Photo]

“Chlo-ro-کواین! Tanha-ro-کواین!” شعار Bolsonaro حامیان خارج از کاخ ریاست جمهوری در روز شنبه به عنوان “ما می خواهیم به کار!”

کوبیدن طبل باد شاخ و اجازه خاموش کردن آتش, جمعیت ایجاد یک جو کارناوال.

با پوشیدن یک ماسک صورت و flanked توسط وزرای امنیتی و دوستان – از جمله یک کودک در کنار او لباس سر تا پا در ارتش خستگی – Bolsonaro با نزدیک شدن هواداران خود را تکان میدهد و لبخند و دادن شست.

او آمیخته با جمعیت کمتر از در دیگر تظاهرات اخیر اما او ژست برای عکس با حداقل سه فرزند جوان.

معاون رئیس جمهور همیلتون مورو که رفت و به انزوا در روز شنبه پس از تشخیص از یک کارمند دولتی بود که در نزدیکی او هفته گذشته آزمایش منفی برای coronavirus دفتر خود گفت: در روز یکشنبه.

تست های سراسر کشور در برزیل هنوز فاصله زیادی پشت سر که از کشورهای اروپایی. برزیل در حال پردازش تقریبا 338,000 رمان coronavirus آزمون رسمی آزمایشگاه با آغاز هفته گذشته با توجه به وزارت بهداشت. اضافی 145,000 آزمايشات تحت تجزیه و تحلیل و یا در انتظار در خط.

در مقابل, ایتالیا و اسپانیا هر یک اجرای برخی از 1.9 میلیون دلار رسمی تست های تشخیصی برای ویروس.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>