پسر 13 متهم به قتل در کالیفرنیا کتابخانه آتش

اتهام قتل شده اند در برابر دو 13-سال-پسران مشکوک به شروع یک آتش سوزی که منجر به کشته شدن دو آتش نشان در ایالت کالیفرنیا در کتابخانه

پورتارویل کالیفرنیا. — اتهام قتل شده اند در برابر دو 13-سال-پسران مشکوک به شروع یک آتش سوزی که منجر به کشته شدن دو آتش نشان در ایالت کالیفرنیا در کتابخانه.

پلیس گفت: پسر بودند و پس از دستگیری آنها دیده می شد در حال اجرا از شهرستان پورتارویل کتابخانه در مدت کوتاهی پس از شعله های آتش فوران در بعد از ظهر از فوریه. 18.

این Tulare County دفتر دادستان منطقه در روز جمعه ثبت دو فقره قتل با شرایط خاص از چندین قتل و آتش سوزی در ویسالیا بار دلتا گزارش شده است.

پسران را رد اتهامات و باقی می ماند در زندان این روزنامه است. نام خود را منتشر نکرده بودند چرا که آنها افراد زیر سن قانونی. آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشت به دادگاه اطفال در مارس 11.

آتش نشانان Patrick Jones 25 و ریموند Figueroa, 35, کشته شدند, به عنوان آنها مبارزه شعله های آتش که طی آن وارد کتابخانه در این شهر حدود 50 مایل (79 کیلومتر) شمال کالیفرنیا در سان Joaquin Valley.

کتابخانه ساخته شده بود در سال 1953 و اصلا آبپاش گفت: آتش سروان. جوآن خرس.

از آن خواهد شد اگر پسران وکلای مدافع که می توانید از طرف آنها صحبت می کنند.

در کالیفرنیا کودکان زیر 14 نمی توانم بود سعی کردم به عنوان بزرگسالان, حتی اگر آنها به اتهام جدی و خشونت آمیز و جنایات مانند قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>