بوتسوانا مزایده فیل شکار مجوز پس از لغو ممنوعیت

بوتسوانا به بزرگترین فیل جمعیت برگزار شد اولین حراج عمده برای جایزه فیل شکار سهمیه پس از دور انداختن شکار بان سال گذشته است.

شش مجوز برای شکار یک کل از 60 فیل حراج روز جمعه برای اولین بار اجازه داده می شود در آفریقای جنوبی کشور از رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi لغو پنج سال توقف در بالا بردن خشم از حفاظت.

بیشتر:

یک ساعت فروش انجام شده توسط یک شرکت محلی حراج آن بوتسوانااز محل وزارت محیط, حفاظت از طبیعت و گردشگری در پایتخت گابورون.

“هفت شکار بسته های 10 فیل هر در دسترس بود برای حراج. تنها یک (بسته) بود و نه فروخته شده به هیچ عنوان مناقصه ملاقات رزرو قیمت 2 میلیون pula ($181,000)” گفت: Adrian Rass مدیر عامل حراج آن است.

“شش (بسته) فروخته شد در مجموع قیمت از 25.7 میلیون pula ($2.3 m).”

191028162233348

آفریقا کلی فیل جمعیت در حال کاهش است به دلیل شکار غیر قانونی اما بوتسوانا به تقریبا یک سوم از این قاره فیل دیده است اعداد به رشد 130,000 از 80,000 در اواخر 1990s.

Botswanan مقامات می گویند شکار لازم است به سهولت درگیری بین حیوانات و انسان ها به ویژه کشاورزان که خود را دیده اند محصولات کشاورزی و زیرساخت های تخریب شده توسط فیل رومینگ در خارج خود را تغذیه نمایند.

Masisi تصمیم به لغو ممنوعیت شکار در سال گذشته بسیار ستایش جوامع محلی اما تمسخر توسط اياد.

“فیل ها به کشته شدن تعداد زیادی از مردم و معیشت. من فکر می کنم دولت در حال انجام کار درست در کاهش تعداد آنها را” Tiro Segosebe یک گابورون مقیم که در خانه ایجاد کرد Maun یکی از مناطق آسیب دیده از انسان و حیات وحش جنگ گفته خبرگزاری رویترز.

‘عمیقا در مورد’

2020 فصل شکار است که انتظار می رود برای شروع در ماه آوریل است.

دولت گفت: شکار خواهد بود “کنترل” و محدود به مناطق بسیاری نهفته “انسان و حیات وحش جنگ” اشاره به فیل رومینگ خاموش بازی پارک ها و جوامع است.

محیط زیست تقسیم می شوند در بهترین وسیله برای مدیریت تعارض با برخی از ترس مجوز شکار می تواند تقاضای سوخت و در نتیجه تشویق و حتی بیشتر غیر قانونی شکار غیر قانونی.

آدری Delsink, آفریقا, حیات وحش, مدیر برای حفاظت از محیط زیست جهانی لابی خیریه انسانی جامعه بین المللی گفت: “Botswanan فیل شکار مزایده عمیقا نگران کننده و سوال برانگیز است.”

“شکار است و نه موثر در دراز مدت انسان-فیل ابزار کاهش یا کنترل جمعیت, روش,” او گفت: AFP news agency از کشور همسایه آفریقای جنوبی.

نیل Fitt که سر کالاهاری حفاظت از جامعه در بوتسوانا گفت: شکار یک منبع جدید درآمد برای کشور است اما هشدار داد این بود که تمرین “اخلاقی و درستی”.

قتل “سیسیل شیر” چهار سال پیش توسط یک توریست آمریکایی در زیمبابوه برانگیخته بین المللی داد و بیداد و در سال 2019 بوتسوانا ممنوع دو شکارچیان حرفه ای که به ضرب گلوله یک پژوهش فیل و سپس سعی به پنهان کردن شواهد و مدارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>